Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (607. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün itibariyle 3 yıldır kullandığım Iphone 6s'imi satıp, Iphone X ve Apple Watch 4 satın almış bulundum. Zaten macbook da kullandığım için, harika bir ekosistem oldu. 6s'ten sonra hafıza ve kamera anlamında çağ atladığımı hissettim resmen, ekran da büyük elbette. Haricinde pek bir fark yok gibi.. Watch 4 ise ayrı bir dünya, her an daha hoşuma gidiyor. Watch 4 Amerika'dan geldiği için EKG falan da kullanabiliyorum. Gerçekten süper cihaz, çok pratik.

Sanıyorum ki bir 3 sene kadar bu ürünlerin başına bir şey gelmedikçe kullanmaya devam ederim. Fazlasıyla yeterliler çünkü..
  • Merhaba arkadaşlar ufak bir sorum var .

682 Fotoğraf

256 video var (kısa kısa genelde )

32.5 GB yer kaplıyor

Videoların boyutlarini gorebilecegim bir kısa yol varmıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Selamlar ,

Bir şey danışacağım. Abime iPhone X alacağım ; 17 Ay garantili herhangi bir cizik,hasar yok kutu içeriği tamdır 5.500 TL istiyor altına hiç düşmüyor fakat faturası yok (hediye olması sebeiyle pupadan alınma diyor) ama imei sorgulama da 12 temmuz 2020 kadar garanti var.Bu arada pil sağlığı %97 ekran görütnüsü istedim.
    Yorumunuz nedir?
  • PesimistChe kullanıcısına yanıt
    İlla faturaya gerek oldugunu dusunmuyorum. Dedigin gibi temizse alinir bu fiyata.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aeozbay A kullanıcısına yanıt
    Olması büyük bir dezavantaj oluşturur mu ? Kendi el yazısı ile alacağım.
    Faturasız cihaz aldım ben birkez sonra tövbe ettim. Kullanmaya başladıktan 1 yıl sonra kapıma polis ekibi dayandı çalıntı diye. Allahtan aldığım arkadaştan nüfus cüzdan fotokopisi ayrıca imei ile birlikte imzasını aldım da iş benim üstüme kalmamıştı. Satan kişi kabul ederse aynı şekilde kendinizi garantiye alın.

• chesteren kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ben Watch 3.nesil kullanıyordum, görüşme sırasında sesi hoparlörden az geliyordu sattım. 4.nesil nasıl deneyimlediniz mi?

• antbyotic kullanıcısına yanıt
    Hocam bana sorarsanız çok elzem bir cihaz değil 1 ay kullandım sattım. Eğer spor aktivitesi çok fazla yapıyorsanız çok ideal bir saat başka bir + sı yok benim görüşüm kısıtlı bazı özellikleri yürkiye olduğu için gerek olduğunu düşünmüyorum kişiye bağlı gerçi

• selim 000 kullanıcısına yanıt
    Esasında aynı fikirdeyim. Sadece genel kullanım deneyimini değilde görüşmelerde hoparlörden verdiği sesi merak etmiştim.

• axil kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Bende 11.4.1 sürümünü kullanıyorum. Telefonum X. Pil sağlığım %95. En fazla 7 saat 30 dakika ekran süresi alıyorum.
    12.1.1 sürümüne geçmeli miyim diye düşünüyorum.
    WhatsApp, Instagram, Spotify kullanıyorum.
    12.1.1 sürümünde bluetooth ile ilgili bir sorun var mı?

Yorumlarınız için teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

bende 7+'dan geçtim X'in ekranı daha büyük 7+'ın kasası daha büyük
    bu muhabbet X il çıktığından beri çok konuşuldu,
    hatta bu başlıkta bile var resimli ve anlatımlı şekilde.

iphone 7 Plus ekranı, iphone X ekranından tabiki daha büyük...
    şöyleki: esasında iphone X 5.8 inch, iphone 7 Plus 5.5 inch.

fakar x modelinde altta ve üstte kullanılmayan ekranlar mevcut. üst taraf çentikli zaten.
    kıyaslama yapmanız çok basit.
    misal: iki telefonda da intagram açın, plus modelinde resimler daha büyük gözükecek.
    yada 2 telefonda da resim çekmek için kamerayı açıni plus modelinde ekran daha büyük.
    çünkü PLus modelinin, X modeline göre, ekranında eni daha büyük..

şahsen 13 aydır X kullanıyorum ve çok memnunum.
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle.Plus modellerinde ki ekran kullanımı alanı kadar bir kullanım alanı sunmuyor iPhone X fakat herşeye rağmen x yine de iyidir. XS Max ise candır.:)
    katılıyorum. plus modeli sevenler için Xs Max.
    gerek yok diyenler için, X veya Xs modelleri gayet yeterlidir.
  • Meltoriel M kullanıcısına yanıt
    Ekran süresi olarak birşey diyemeyecem. Ben o saatleri zaten yakalayamıyordum. Ben bayağı direnmiştim de geçtim. Şimdiye kadar bir pişmanlık yaşamadım. Tatmin etti beni yani. İmzaları kapatılmadan geçmenizde fayda var. Son sürüme geçmedim çünkü çok sayıda hatadan bahsetti arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde 5 ay garantisi kalmış yurtdışı x var eşimin pasaportuna kayıtlı maddi sıkıntı yaşadığımız için satmayı düşünüyorum. pil sağlığı 92 de. sizce ne kadara ilana koymalıyım. netten araştırdım. fiyat aralığı çok çok farklı rakamlar çıktı karşıma net bir bilgi edinemedim. A1901 serisi Türkiye'de tam kullanıma açık cihaz.
  • Aralık ayında yeni ipx aldım.güncellemeden önce sıkıntı yoktu.
    İos 12.1.3 kullanım süresini etkiledi
    Her güncellemede sorun çıkıyor.
    Bu durumdan herkes etkilenmiyor olabilir ama ortada bir sorun var!

• Arkadaşlar iPhone X’imi 27 Mayıs 2018’den beri severek kullanıyorum lakin yaklaşık 1 Aydan beri birisi aradığı zaman ilk arama anında sanki hoparlör bir cızırdama yapıyor gibi. Sizlerin bahsettiği hoparlör cızırtısı bu mu yoksa müzik dinlerken felan da bu olay mevcut mu? Ben sadece ilk arama anındaki sesten rahatsızım şu an. Ama normal müzik felan dinlerken herhangi bir sorun olmuyor 🤔

• Arkadaşlar merhaba. Bu cızırtı olayının çözümü var mı. Cihaz yavaşladı takılmalar var kamera sanki iyi çekmiyor. Gece çekimleri de çok kötüleşti. Şarj çabuk bitiyor ve konuşurken ahizeden neredeyse ses gelmiyor cızırtı cabası. :( sorunu yaşayanlar mevcut sanırım. Çözümümüz var mı? Komple ahize ön kamera sensörler değişiyor diyorlar ne kadar tutuyor bu işlem ücreti?

• aeozbay A kullanıcısına yanıt
    Htc konusunda çok haklısın. Htc batarya erken ölüyor onun haricinde bende de m7 ve 10 duruyor. X kullanıyorum ama androide geçememenin tek sebebi whatsapp ı taşıyamamak. X de bende ahize sorunu yaptı şimdi onun derdiyle uğraşıyorum 🤦🏻‍♂️

• QapriCe Q kullanıcısına yanıt
    Ahizenin oldugu bolumde toz birikmistir. Oraya bir bant yapistir ve tozlari alsin yani bandi iyigene yapistirip kaldir duzelir.

• 
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.