Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet, 2 şarj aleti de orijinal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emany

Şubat 2018’de eşime ve kendime iPhone X almıştık. Eşimin pil durumu %89 benimki hala %96. Eşim daha düzensiz şarj ediyor ama bu kadar değişiklik göstermesi çok normal değil sanki. Ama pil performanslarından da şikayetçi değiliz.
    Benim de Şubat 2018’de aldığım cihazın pil durumu bu. Her gece 00.30’da yüzde 40 ile şarja takıyorum. Sabah 8’de kalkınca çekiyorum. 10 ayda bu kadar kayıp normal.

Apple iPhone X [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Evet bence de bu kayıp gayet normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: emany

Evet, 2 şarj aleti de orijinal.
    Düzenli şarj edilmiyor sanırım? O yüzden olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba cihazı 2017 aralıkta aldım garantisi amerikadan pil sağlığı %85 telefonda herhangibir sorun felanda yok yok bu değer normal değilmi neden %92 ve üzeri pil değiştiriyorlar anlamadım ?
  • hekeman kullanıcısına yanıt
    Ustad ne gibi tabsiyeler. Biraz acabilir misin?

• yussufsavvas Y kullanıcısına yanıt
    Orijinal deri paramparca oldu. Sikikin oneriririm.

• yussufsavvas Y kullanıcısına yanıt
    Ben orj. deri kılıf kullanıyorum tavsiye ederim gayet memnunum. Dokunma hissi güzel ve koruyucu, tabi 0,2mm kılıflara göre biraz kalın ama bence koruyucu. Bir de düzenli olarak nemli temiz bezle silip, pamuk kullanarak çok az vazelinle nemlendirirsen uzun süre kullanabilirsin. Silikon önermem hem toz toplar hem de yüzeyi kaygan olmadığı için cebine koyarken veya çıkarırken zor olabilir.

• antbyotic kullanıcısına yanıt
    ustad ben kotu demiyorum. Ancak 400 liraya aldigimiz kabin son halini paylasiyorum.

Apple iPhone X [ANA KONU]

• cowcow kullanıcısına yanıt
    Şöyle söyleyeyim müşteri memnuniyeti yüksek olduğu için

• cowcow kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ucuz demiyorum gerçekten pahalı ve şaşırdım valla ne hale gelmiş böyle.! O kadar paraya yazık gerçekten, değişim veya para iadesi filan talep edemiyormusunuz yok mu aksesuarlarda böyle bir durum?

• antbyotic kullanıcısına yanıt
    Ben de sasirdim acikcasi. Aksesuarlarsa talep edilemiyor denildi. Benim de canim sikildi. Bilginize.

• Yeni güncellemeyi yükleyen varmı?

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Güncelledim ama olumlu ya da olumsuz bir fark göremedim. H harfi rehberde hâlâ yok 😖

• Arkadaşlar merhaba. Ocak ayında aldığım X’in pil sağlığı %90. Bugün arkadaşımın iPhone 6 batarya değişimini esc den yarım saate değiştirdik. Benim garanti devam ediyor. Ama başka sorunlarım da var. iOS 12 den sonra telefonda performans sorunları var. Bazen ayarlara ve app store’a girince bi 8-10 saniye donuyor telefon işlem yapmıyor sonra kendine geliyor. Birisi aradığında cevapsız aramalar bildirim olarak ekrana düşmüyor. Bütün ayarları yaptım ancak arama kısmına girince görebiliyorum. Dfu ile sıfırladım yeniden yükledim ama hala aynı. Aynı sorunları yaşayan arkadaşlar varsa öğrenmek isterim yoksa garantiye vermeyi düşünüyorum.

• Selam

Daha önce konusu geçti mi bilmiyorum, xr ve xs te portre modundayken diyafram derinliğini manuel ayarlayabiliyoruz, acaba bu ayarı x e de entegre edebiliyor muyuz? Ya da 3. Parti yazılımla yapabilir miyiz?

• Amoled yanığı oluştu mu sizde

Ekranı apple kendi mi üretiyor

• djsabay kullanıcısına yanıt
    Ben Aralık 2017 den beri kullanıyorum ve pil sağlığı %93. Apple ücretsiz değiştiriyomuş sene sonuna kadar ondan değiştiriyo millet... Açıkçası ben de pilinden memnunum %7 için telefonumu açtırma taraftarı değilim ki 1 senede %7 kayıp gayet normal
  • Bu donma olayı son 3 gündür çok sık başıma geliyor. Kimsenin bahsetmemesi garip. Whatsapp vs gibi yazarken veya göndere basınca donuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

Güncelledim ama olumlu ya da olumsuz bir fark göremedim. H harfi rehberde hâlâ yok 😖
    X e göre artık bi güncelleme yok sanırım.Olurda ilerde bi fark olursa pozitif yönde,o zaman güncellerim.

• 
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.