Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dun bir XS incelesim portre modunda henuz fotograf cekmeden yuzunu portre seklinde gosteriyor. X te portre modunda resmi cektikten sonra portre olarak yuz beliriyor. Aslinda bu ozelligi X tede yapabilirde sirf eskitme amacli vermemis. Xr alinmaz o paraya X alirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Beyler iyi geceler

iPhone video çekerken duraklatma ve sonra devam etmesi için nasıl işlem yada program kullanıyorsunuz
    Yillardir merak ettigim soru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumhurbaşkanlığı'nın konu ile ilgili kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, yolcu beraberinde getirilen telefon kullanım izin harcı maktu tutarı 500 TL olarak yeniden belirlendi.

Daha önce harç için 170,70 TL ödeniyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

Cumhurbaşkanlığı'nın konu ile ilgili kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, yolcu beraberinde getirilen telefon kullanım izin harcı maktu tutarı 500 TL olarak yeniden belirlendi.

Daha önce harç için 170,70 TL ödeniyordu.
    Çok yüksek.Arada bir fark da kalmadı artık.

• Arkadaşlar Selamlar ,

iPhone 7 Plus'tan iPhone X 'e geçtim.
    Bir sorum olacak FaceID ile cihazı açtığınız da otomatik olarak ana ekran gelmiyor mu ?
    Yani eskide TouchID ile parmağımı okuttuğum gibi kilitli ekrandan - ana ekrana otomatik açıyordu şimdi FaceID yüzünüzü okuyor sonra yukarı sürüklüyorsunuz.

Bunun ayarı var mı ?
  • Selam arkadaşlar bugün telefonumda yeni bir sorun farkettim.Telefonu üst ve alt köşelerinden tutup hafif esnetince çıtlama sesi geliyor kapı gıcırdaması gibi.Biraz araştırma yaptım genelde iphone7 ve 6 larda bu sıkıntı varmış x için bir bilgi bulamadım.Acaba kronik bir sorun mu yada cepte taşımaktan dolayı mı bu sorun oluştu?
  • Elimde bir adet sıfır kapalı kutusunda jelatini dahi açılmamış apple airpods kulaklık mevcut. Ürün genpa’dan alınmış olup faturası da mevcuttur. İlgilenen olursa piyasa fiyatının çok daha altında vereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: PesimistChe

Arkadaşlar Selamlar ,

iPhone 7 Plus'tan iPhone X 'e geçtim.
    Bir sorum olacak FaceID ile cihazı açtığınız da otomatik olarak ana ekran gelmiyor mu ?
    Yani eskide TouchID ile parmağımı okuttuğum gibi kilitli ekrandan - ana ekrana otomatik açıyordu şimdi FaceID yüzünüzü okuyor sonra yukarı sürüklüyorsunuz.

Bunun ayarı var mı ?
    Henüz yok.Hem ekrana bakıp hemde yukarı sürüklrmek zorundasınız.

• Eyvallah sağol.

• trapezunta T kullanıcısına yanıt
    Normal hocam. Benim x’te de vardı. Şimdi onu sartım 8 plus aldım.

• Arkadaslar pil konusunda daha 1 yil olmasina ragmen gozle gorulur bir zayiflama var pil saglihi %89 oldu. Siz de pil sagligi % kac ? Pilden memnun musunuz ?
  • Dünyanın parasını verdik yok çelikten malzeme yok cam kaplama telefon eski karyola gibi gıcırdıyor.Yıllarda android kullandım plastiğinden alüminyuma kadar böyle şey görmedim.

• quatnatined Q kullanıcısına yanıt
    Ben alalı 3 ay oldu %95 görünüyor.Gözle görülür bir azalma yok performansta.

• selam herkese. Dostlar 7 aylık x telefonumda ghost ekran oluşmaya başladı. Beyaz sayfaların üstünde silik olarak youtube, bi taksi uygulaması gözükmeye başladı. Su an ufak ufak da olsa gözüküyor. Daha önce böyle bir sorun yaşayan var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatnatined

Arkadaslar pil konusunda daha 1 yil olmasina ragmen gozle gorulur bir zayiflama var pil saglihi %89 oldu. Siz de pil sagligi % kac ? Pilden memnun musunuz ?

Benim de 1 yıl dolmak üzere %89
    Apple formlarında %10-12 kayıp normal olarak belirtilmekte 1 yıl için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba bir sorunum var telefonumla ilgili, cozumunu bilen cikar belki diye yaziyorum, bu fotograflar videolar neden bu sekilde cikiyoe galerimde? Clouddan cekiyor sanirim, fakat hem 50 gb parasi oduyorum hemde bi foto paylasmak isterken bekliyorum. Ben istiyorumki bir kere yedeklesin, orjinalide dursun galerimde, istedigim zaman girip bakabileyim, ama apple boyle yaptirmiyor , her seferinde gidip clouddan cekiyor , bunun cozumu varmidir?

• https://www.sihirlielma.com/2018/11/10/iphone-x-ekran-degisimi/

böyle bir sorun varmış. garanti bitmeden randevu alıp değiştirsek mi? hem ekranda kılcal çizikler vardı onlardan da kurtulmuş olurum..?
  • G0G0 G kullanıcısına yanıt
    Bu problem için servise gideceğim. Bir kaç problemim daha var. Cihaz değişimi olmasını istiyorum. İstanbula apple store gitmekle ankarada bir yetkili servise gitmek arasında bir fark olur mu? Apple store'da daha kolay cihaz değişimi yapıyorlar gibi bir mevzu var mı? İkincisi ankarada nereyi önerirsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oguzokman kullanıcısına yanıt
    Yüksek parlaklıkta mı kullandınız ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet hocam. işim gereği maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.