Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde iphone x 64gb silver renkli telefon mevcut. avrupa dan apple dan alinma. pasaport kayitli. uzerinde apple da euro ucuzken 30 euro ya yaptirdigim kirilmaz cam ve spigen marka her tarafini kaplayan kilif mevcut. telefon gicir gicir. ne 1 cizik ne 1 vuruk var. kasim 2017 de aldim yani 2 ay daha yurtdisi garantisi mevcut. ederi kactir bu telefonun suan? kaca satabilirim en fazla? bedelli askerlikten yararlancam o yuzden satmak istiyorum.
  • Türkiye cihazı x 256 gb kaç para eder arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperBlack

Haklısın dostum ama alan yok kimse yazmıyor 6.000 den ilan verdim her yere rağbet yok

Alıntıları Göster
    Millette para yok
  • SuperBlack S kullanıcısına yanıt
    Cihazın Tr garantili mi yoksa uluslararası garantili mi? Eğer TR ise fiyatı düşük tutmuşsun bence. Diğer yandan insanlar yenilerinin nahgi fiyattan geleceğini de görmek isteyecektir. Bu yüzden acele etmemek için o kadar parayı bağlamak istemiyor da olabilirler.

Şu an fiyat konusunda ciddi bir belirsizlik var keza ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

4s cihazının üretimi yıllarca sürdü,
    x üretimi sadece 1 yıl sürdü ve durduruldu.
    arkadaşın dediğide bu, bir ihtimal doğru olma ihtimalide var.
    x sayılı üretildi. bundan 2-3 yıl sonra, arıza yapan teli, apple store'ya götürdüğünüz zaman, ellerinde x yoksa xs vermek zorunda kalabilirler..
    işte orada yanılıyorsunuz. Stok sarunu asla çekmez. Kaldı ki sizden alınan kırık,bozuk veya arızalı iPhone X cihazlar çinde fabrikada yenilenip, yeniden değişim cihazı olarak kullanılmakta.
    sürakli devam eden bir döngü var Apple'da bu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profiteer -- 17 Eylül 2018; 15:27:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

işte orada yanılıyorsunuz. Stok sarunu asla çekmez. Kaldı ki sizden alınan kırık,bozuk veya arızalı iPhone X cihazlar çinde fabrikada yenilenip, yeniden değişim cihazı olarak kullanılmakta.
    sürakli devam eden bir döngü var Apple'da bu şekilde

Alıntıları Göster
    bence sizde yanılıyor olabilirsiniz.
    bu kadar emin olmayın derim.
    dediğiniz şeyler, bugüne kadar olağan şeyler. bu yüzden yorumunuz bu.

atladığınız bir konu var:
    yıllarca apple, iphone modellerini uzun yıllar üretti.
    daha önce de dedim: iphone tarihinde ilk defa bir modeli, 1 yıl üretip durdurdu
    yani bu model sayılı kadar piyasaya sürüldü. diğer seriler kadar hiç üretimi yapılmadı.

çok iyi hatırlıyorum iphone 5 telefonumu, 3 yıla yakınken, sıfırıyla değiştirmişlerdi.

bende diyorum ki, hatta ben değil burda bir arkadaş demiş, ona hemfikir oldum.
    X modeli, bundan 2-3 yıl sonra arıza yaptığında, apple storeye gittiğinizde, sıfır modeli kalmamış olacak.
    çünkü sayılı şekilde üretildi, satıldı, üretimi durduruldu olacak doğal olarak...

• quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

öyle bir dünya yok maalesef.. Hala 4S bile sıfırını (değişim) cihazı olarak verilmekte. cihazınız ne ise o cihazı alırsınız değişimde.
    böyle rüyalara dalmayın

Alıntıları Göster
    X’un üretimi bitti kardeş. 8 ay üretildi sadece. 4s gibi 3 sene üretilmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperBlack

Haklısın dostum ama alan yok kimse yazmıyor 6.000 den ilan verdim her yere rağbet yok

Alıntıları Göster
    Biraz daha beklemek lazım. Aceleniz yoksa elinizde tutun bir süre daha.

• Aslında kapalı kutu iphone x alıp saklamak lazım gelecekte çok değerli olur koleksiyon için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Universia

Cihazın Tr garantili mi yoksa uluslararası garantili mi? Eğer TR ise fiyatı düşük tutmuşsun bence. Diğer yandan insanlar yenilerinin nahgi fiyattan geleceğini de görmek isteyecektir. Bu yüzden acele etmemek için o kadar parayı bağlamak istemiyor da olabilirler.

Şu an fiyat konusunda ciddi bir belirsizlik var keza ortada.
    Uluslararası garantli dostum temiz cihaz en iyisi beklemek o zaman 2 ekim de XS MAX’ım gelicek inşallah o zamana kadar iyi bir fiyata satabilirim

• Arkadaşlar bugün gelecek ios 12 güncellemeni itunes üzerinden telefona format atmadan nasıl yükleyebiliriz lütfen yardım

• An itibariyle İOS 12 geldi telefonuma indiriyorum şu an. iTunes üzerinden yapmak ile direkt ayarlardan indirip güncellemek arasında bir fark var mıdır acaba ?
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    kaç gb lık satdığın ürün ?

• Kamera ya focus bokeh midir nedir bize gelmedi mi

• ios 12 güncellemesi ne olmuş öyle ya telefonu uçurmuş bir senedir ne saçma bir yazılım kullanıyormuşuz meğer kaç seferdir her çıkan ios sürümüne söverdim bu seferki kesinlikle olmuş X özelinde konuşuyorum tabi ki

• 12.0.1 betadan ses yokmu acaba
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Pil konusunda yorumları bekliyorum Iphone X için .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ios 12 yi şimdi kurdum hemen dikkatimi çeken face id nin hızlanması oldu. Performans konusunda dedikleri kadar var cidden akıyor telefon. Uygulamaların açılış hızları falan farkediyor cidden. Özellikle aşağıdaki çubuğu kaydırarak yeni uygulamaya geçerken hafif takılıyordu bunda tamamen pürüzsüz geçiyor. Arayüz olarak şarjı gösteren ikonu falan büyütmüşler bence iyi olmuş küçük duruyordu önceki sürümde

Pil konusunda ise şimdilik bir şey söylemem ama biraz kurcaladım telefonu öncekiyle aynı gibi. Belki bir tık fark ediyordur.
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    bu saatten sonra başta konut satışları
    araba
    vs
    bıçak gibi kesilecek
    100 bin tl paranız olsun
    200 bin tlye üstünü tamamlayıp kredi ile ev almak istediğinizde 100 bine 300bin ödüyorsunuz faizlerle
    yani 200binlik bi daire 400bine malolacak o da paranızın yarısı var ise!

150bin tl krdeye 435bin tl geri ödeme var arkadaşlar

şunun içşn örnek verdim:
    elinde sıcak parası olan bi şekilde bekler ve satılamayan evlerin fiyatının düşmesini bekjler ya da başka şekilde döviz altın vs yatırır
    araba almak istersen clio bile 100bin üstü
    yarısı peşin yarısı kredi en iyi fiyat 150bine maloluyor

cep telefonum değer kazandı diye sevinebiliriz haklı olarak
    ama alınabilirlilik hızla düşüyor

6bin tl nakit vermek her geçen gün zorlaşacak ve alabilecek kişi sayısı aynı oranda hızla düşecek

ben şahsen 6bin vereceksem
    8bin "iphone xs max" yurdışına veririm ve bozuluncaya kadar kullanırım

şuan alabileceğim en son cihaz o olur

uzunca yıllar o fiyatlara alamam artık

her geçen ay bunu daha iyi hissedeceğiz malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelkenli12 -- 17 Eylül 2018; 22:45:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yelkenli12

bu saatten sonra başta konut satışları
    araba
    vs
    bıçak gibi kesilecek
    100 bin tl paranız olsun
    200 bin tlye üstünü tamamlayıp kredi ile ev almak istediğinizde 100 bine 300bin ödüyorsunuz faizlerle
    yani 200binlik bi daire 400bine malolacak o da paranızın yarısı var ise!

150bin tl krdeye 435bin tl geri ödeme var arkadaşlar

şunun içşn örnek verdim:
    elinde sıcak parası olan bi şekilde bekler ve satılamayan evlerin fiyatının düşmesini bekjler ya da başka şekilde döviz altın vs yatırır
    araba almak istersen clio bile 100bin üstü
    yarısı peşin yarısı kredi en iyi fiyat 150bine maloluyor

cep telefonum değer kazandı diye sevinebiliriz haklı olarak
    ama alınabilirlilik hızla düşüyor

6bin tl nakit vermek her geçen gün zorlaşacak ve alabilecek kişi sayısı aynı oranda hızla düşecek

ben şahsen 6bin vereceksem
    8bin "iphone xs max" yurdışına veririm ve bozuluncaya kadar kullanırım

şuan alabileceğim en son cihaz o olur

uzunca yıllar o fiyatlara alamam artık

her geçen ay bunu daha iyi hissedeceğiz malesef
    Bu düzen hep böyle gitmez herhalde diye düşünüyorum. Belli bir noktadan sonra piyasa oturur. Herkes ona göre para kazanamaya başlar ve iki sene içinde dengelenir. Yeter ki şu dalgalanma dursun. Tabi asgari ücretli mortingen şıtrayze oldu bu arada.

• 
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.