Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (555. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet XS daha çıkmadı, ama duvar kağıtları X'de gayet güzel duruyormuş. Duvar kağıdınız hayırlı olsun.
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Evet Amerika’dan aldım işlemci hariç bi fark yok X’iniz varsa sakın geçmeyin

(Şaka amaçlı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
  • Celik kasada, daha dogrusu kenarlarda zamanla cizikler olusuyor mu? Bi kac resim varmi acaba? Hem beyaz, hem siyahta?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhangursoz123

iPhone Xs’i daha çıkmadan aldım (!) Hayırlı olsununuzu alırım

Nereden buldun dostum duvar kağıdını çok güzel durmuş

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Ben siyah kullanıyorum su an çizik felan yok ama beyaz kullananların ki siyaha göre daha çabuk çiziliyormuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba sayın forumdaşlar; 5 aylık vatan computer çıkışlı kutulu (kutu içeriğine dokunulmamış) ve de faturalı sıfırından farksız ıphone x 64 gb uzay gri cihazımı ıphone xs gold almayı planladığımdan dolayı satmak istiyorum. Cihazı satın alırken bir de airpods kablosuz kulaklık satın almıştım. Şimdi sorum şu: sizce en az ne kadar bir fiyat belirlemeliyim ? Alacağım cihaz da usa çıkışlı olacak. İstenen fiyat ise 8.500 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreglry -- 14 Eylül 2018; 15:33:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Celik kasada, daha dogrusu kenarlarda zamanla cizikler olusuyor mu? Bi kac resim varmi acaba? Hem beyaz, hem siyahta?
    Bir adet Space Gray bir adet de Silver cihaz sahibi olarak kesinlikle Space Gray tercih edin. Silver model sert kılıfa takip çıkarırken dahi kılcal çizik oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Tahmin ediyorum zaten beyazda öyle olacagini. O yüzden, celik cok güzel dursa bile, cekiniyorum sirf bu yüzden. Siyah‘da da oluyormu cizikler, sadece göze batma olayi daha az galiba öyle mi?!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • malahit M kullanıcısına yanıt
    Webtekno linki paylaşmıştı ordan indirdim. Hem de yüksek çözünürlüklü olduğu için çok net duruyor tavsiye ederim.

• Firmanın iPhone X’u piyasadan kaldırmasının duygusal nedenleri de yok değil. Yazının başında söylediğimiz gibi iPhone serisinin 10. yılı 2017 idi ve Apple, bu yıla özel bir cihaz üretmek istemişti. Bu cihaz aynı zamanda gelecek modellerin öncüsü olacak bir çizgiye sahip olmalıydı: Tıpkı 2007 yılında tanıtılan ilk iPhone gibi. Bir başka deyişle Apple, iPhone X’u kimlik tazeleme aracı olarak kullanmak istedi. Cihazın üzerinde pek çok ilk diyebileceğimiz teknoloji ve tasarım yeniliği vardı.

Çentikli ekran, kızılötesi sensörlere sahip TrueDepth sistemiyle FaceID, yapay zeka destekli mobil işlemci yongası ilk denilebilecek özelliklerdendi. Apple alışılmışın dışına çıkarak iPhone X ile algılarımıza seslendi ve dedi ki: Bakın ben hala ilkleri başarıyor, devrim yaratmak istiyorum. Bu nedenle tıpkı ilk iPhone modelinden sonra artışa geçen dokunmatik ekranlı akıllı telefonlar gibi, çentikli ekran tasarımına sahip telefonların arttığını gördük. Apple bu şirketlere kendi tasarımını kullandığı için milyar dolarlık davalar açabilirdi. Nitekim amacı bu değil, zaten taklit edilen bir şirket olarak orijinallik algısı yaratmaktı.

iPhone X, Apple ve akıllı telefon dünyası adına çok şeyi değiştirmese de bir ölçüde başarıya ulaşıp görevini tamamladı. (Eğer elinizde bir iPhone X varsa, yıllar sonra koleksiyon değeri olacağını da hatırlatalım)

Webtekno dan alıntı...

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Tahmin ediyorum zaten beyazda öyle olacagini. O yüzden, celik cok güzel dursa bile, cekiniyorum sirf bu yüzden. Siyah‘da da oluyormu cizikler, sadece göze batma olayi daha az galiba öyle mi?!
    Siyah olanı mayıs ayından beri kullanıyorum. Hiç çizik yok. Silver olanı Nisa’ndan beri kullanıyorum. Dediğim gibi kılcal çizikler mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi telefonu servise verince değişim gerekiyorsa XS mi verecekler?

• 2 haftadır space gray kılıfsız kullanıyorum herhangi bir çizik yok. Apple’ın deri kılıfını alıcaktım sanırım onlara da zam gelmiş. Bir süre daha kılıfsız kullanacağım bakalım.

• Arkadaşlar apple onaylı,çok pahalı olmayan,kısa zamanda kopmayacak sağlam şarj kablosu tavsiyelerinizi bekliyorum.Kablo dayanmıyor,o kadar dikkat ediyorum 3. kablo da koptu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exodus33

yükleyebilirsiniz arkadaslar güzelde olmuş beğendim ben ayrıca şu arka plandaki uygulamalara basılı tutup kapatıyorduk önceden şimdi yukarı atınca kapanıyor sonunda akıl etmişler onu 😂
    Bunu yüklemekle apple’ın kendi yayınlayacağını yüklemek arasında bir fark var mıdır acaba?

• SuperBlack S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam fark yok . Beta kullananlar final sürümünü erkenden aldı . Alttaki dosyada betanın son sürümü onu kurduğumuz için direk ios 12 yi alıyoruz güncelleme ile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İphone x ios 12 kullananlar 11.4 0 ile farkları söyliyebilirmi özellikle kamera çekim kalitesi ahize ses netliği vb

• quote:

Orijinalden alıntı: ertantana

Arkadaşlar apple onaylı,çok pahalı olmayan,kısa zamanda kopmayacak sağlam şarj kablosu tavsiyelerinizi bekliyorum.Kablo dayanmıyor,o kadar dikkat ediyorum 3. kablo da koptu.
    https://www.amazon.de/AmazonBasics-Ladekabel-Lightning-zertifiziert-Apple-Weiß/dp/B010S9M3L6/ref=sr_1_1_sspa?ie=UTF8&qid=1536956421&sr=8-1-spons&keywords=amazonbasics%2Blightning&th=1

Eger 10 gun civari beklerim diyorsaniz Amazon'un kablolari cok basarili. Kablolardan birini yaklasik 2 yildir kullaniyorum cok memnunum.

https://www.hepsiburada.com/spigen-essential-apple-lightning-sarj-ve-data-kablo-1-metre-mfi-lisansli-made-for-apple-c10ls-sgp11575-p-TELDATASGP11575
    Yoksa Spigen urunlerinden bugune kadar hep memnun kaldim, bunu deneyin derim, fakat ben denemedim ve garanti veremem.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreglry

Merhaba sayın forumdaşlar; 5 aylık vatan computer çıkışlı kutulu (kutu içeriğine dokunulmamış) ve de faturalı sıfırından farksız ıphone x 64 gb uzay gri cihazımı ıphone xs gold almayı planladığımdan dolayı satmak istiyorum. Cihazı satın alırken bir de airpods kablosuz kulaklık satın almıştım. Şimdi sorum şu: sizce en az ne kadar bir fiyat belirlemeliyim ? Alacağım cihaz da usa çıkışlı olacak. İstenen fiyat ise 8.500 tl.
    Yanlış anlamayın gerçekten çok merak ettim yenilik olarak bir şey sunmayacak bir telefona yani aslında aynı kullandığınız telefona geçmek için neden para harcamak istiyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.