Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alacak arkadaslar icin soyluyorum Face ID gayet stabil ve yeterince hizli calisiyor bence benimde cok suphelerim git gellerim oldu ama gayetmin edici benim icin

Yavas ve sorunlu diyen arakadslarida anlamiyorum isik hzinda olsun istiyorlar sanirim

Bu arada benimki gibi elleri cok terleyen insanlar icin cok iyi olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satış olmayacağı için fiyatın kırılmasını bekleyen var ise beklemesin. Çünkü ülkemizde fiyatına rağmen çok satacak bu cihaz. Henüz mevcut kuru telefon fiyatlarına yansıtmadılar. Ayrıca yeni yıl zammı da kapıda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Performans açısından tercih sebebi olacak kadar bir fark yok. Tasarım ve yatırımsal farklılıklar var. Bundan 1-2 sene sonra satmak isterseniz iPhone X'un 2.el satış fiyatı çok daha yüksek olacak mesela. Alacak olan kişi 8 Plus yerine aynı tasarıma ve benzer performansa sahip iPhone 7 Plus'ı alıp daha az para vermek ister, 8 Plus bu tarz konularda sıkıntı yaşayabilir. Ama ben alıcam 3-4 yıl kullanıcam, tasarım umrumda değil, sonra da cûzi bi fiyata satarım farketmez diyorsanız 8 Plus alın tabi!

Hocam bende tam tersi düşünüyorum...İphone X 1-2 sene satmak isterse daha fazla düşüş olacak çünkü fiyatı yüksek ve bu fiyat bandında almak isteyenler zaten direk güncel yeni telefona yönelecek (bu cihaz biraz prototip gibi)...Ayrıca öndeki projeksiyon cihazı bataryayı sömüreceği için 2 sene sonra o cihazın pili perte çıkar. Hali hazırda iphone x in pili iphone 7 den biraz daha iyi o tasarruflu işlemciye rağmen bekleneni veremiyor bence seneye alacak kişinin mantıken almaması lazım. İphone 8 Plus ı şu an satın alsa zaten İphone X den düşük fiyata alacak iphone x kadar para bayılmayacak ve seneye iphone 7 plus iyice eskiyeceği için bence İphone 8 plus daha az değer kaybeder gibi geliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: nsar

Alacak arkadaslar icin soyluyorum Face ID gayet stabil ve yeterince hizli calisiyor bence benimde cok suphelerim git gellerim oldu ama gayetmin edici benim icin

Yavas ve sorunlu diyen arakadslarida anlamiyorum isik hzinda olsun istiyorlar sanirim

Hocam isterseniz one plus 5t nin face unlock u youtube da var. Bir bakın çok hızlı açıyor. İphone X de açılınca direk ana ekran gelmeliydi ama ana ekrana gelmemesi ve kullanıcının açması vs iyice yavaşlatıyor...Seneye yeni telefonda bunu düzeltirler veya daha hızlı yaparlar gibi geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool_psy -- 20 Kasım 2017; 9:55:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman1906

arkadaşlar iphone x yurtdışı cihazlara en fazla ne kadar para verilir sizce 5000 tl iyimi yoksa dahada altımı sizce

Arkadaşım 5000 iyi rakam çünkü şuan sadece ABD ve BAE cihazları çok uygun fakat avrupa cihazları zaten kura baktığında 5000'e geliyor neredeyse... İsviçre Almanya Fransa vb. ülkelerden alınan telefonlar zaten oradan alsan da 5000 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool_psy

quote:

Orijinalden alıntı: nsar

Alacak arkadaslar icin soyluyorum Face ID gayet stabil ve yeterince hizli calisiyor bence benimde cok suphelerim git gellerim oldu ama gayetmin edici benim icin

Hocam isterseniz one plus 5t nin face unlock u youtube da var. Bir bakın çok hızlı açıyor. İphone X de açılınca direk ana ekran gelmeliydi ama ana ekrana gelmemesi ve kullanıcının açması vs iyice yavaşlatıyor...Seneye yeni telefonda bunu düzeltirler veya daha hızlı yaparlar gibi geliyor...

Face id ile direkt ana ekran gelebiliyor. Ayarlardan ayarlamaniz gerek sadece. Bu ayarin otomatik olmamasının sebebi gelen bildirimleri gormeden direkt ana ekranın gelmesinin istenmemesi

• Kısa ve net bir sorum var kullananlara. Belki yapan vardır aranızda ;

İphone 8 Plus'tan X'e geçilir mi ? Gerek var mı kısmını sormuyorum yanlış anlaşılmasın, teknolojik olarak gerek yok bunu çok iyi biliyorum. Keyfi olarak ?
  • Sa beyler KANADA DA CIHAZ ERKENDEN BITIYORMUS .SITEDE SOYLE BIR SECENEK GORDUM . IPhone X'i sözleşme ile ayırın. Şimdi rezerve edin..

Burda cıhazı ayırttıp ertesı gunmu gıdıp alıyoruz._??

Yoksa kontratlı satıslar ıcınmı gecerlı neyın nesı bu??

Bılgısı olan yazabılırmı

• RedManetics kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konuda da ben 256 gb ile ne yapılacağını anlamıyorum. 16 gb kullanıyorum şu an, X'de 64 almayı düşünüyordum. 16 tam yetmiyor ama 32 olsa fazlasıyla yeterdi gibi geliyor.
  • iron4233 İ kullanıcısına yanıt
    Açılmıyor direk ekran. En azından ben baya kurcaladım ama öyle bir seçenek görmedim. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

quote:

Orijinalden alıntı: izzard

quote:

Orijinalden alıntı: LuxAeternaFB

Sonunda başlık nihai amacına ulaşmış sürekli saçma sapan alanlara vs laf edilen mesajların dışında inceleme mesajları deneyimlerini paylaşanların mesajları düşmeye başladı.

Peki uzun süreli kullanan arkadaşlar pil performansından ne ölçü de memnunlar 4G’li kullanımda neler yaşadınız pil olarak

4G Wifi karışık iphone 7 ve 7 plusın arasında

renkleri tersine çevir oled ekranların siyah renk için aydınlatma yapmamasından dolayı baya tasarruf saglatacagı ile ilgili bazı haberler çıkmıştı bunu deneme sansınız olursa buradan paylaşırmısınız bakalım ne kadar fark ediyor.

Renkleri ters çevirdim berbat 5 dakika dayanamadım.

Siz alınca denersiniz hocam

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Özelliğin yazısını bulursam linki atayım buraya hocam. Ama vardı eminim

• iPhone 7+ fiyatlari da oldukça cazip görünüyor, alınır mı bilemedim , güzel telefon

• Merhabalar,

256 lık Verizon simli kontratsız bir iphone X aldım

Cihaz aktivasyonu ile ilgili bir sorun yaşıyorum

Amerikadan alanlara danışmak isterim özelden yazabilirseniz memnun olurum
    Sevinirim hocam.

• Ben de iPhone X siparişi verdim, 3.5 yıl kullandığım Xperia Z2'den geçiyorum. Aslında kullanmasına daha kullanabilirdim, çok da isteyerek ayrılmıyorum telefonumdan ama birkaç sebepten ötürü değiştirmem gerekiyordu; Z2 öncesinden beri de bunca yıllık Android kullanıcısı olarak bu sefer iOS'a geçmekte niyetliydim, 8 Plus'ı çok düşündüm ve inceledim ama cepte taşıması ve yeri geldi mi tek elde tutması açısından benim için aşırı büyük bir telefon, bir türlü içime sindirip de almadım. Apple Store fiyatıyla 4700-4800 verip de bilmem kaç yıldır aynı tasarımla çıkan telefonu da piyasaya X geliyorken almak istemedim açıkçası. Daha önce hiç iPhone kullanmamış olsam da (iOS tecrübem iPad ile mevcut) gözüm o tasarıma sanki yıllarca kullanmışım gibi alışıktı, o yüzden benim için büyük bir heyecan vaat etmeyecekti.

Şu kasası enden dar ve dolayısıyla tek elde tutması kolay uçtan uca ekranlı telefon fikri Galaxy S8'i incelediğimde öyle hoşuma gitmişti ki iOS'a niyetli olsam da S8 için bir acaba demiştim hani; her iPhone 8'i incelediğimde de keşke şu kasada çerçevelerden biraz alsalar da ekran daha büyük olsa ve çift kamera koysalar, 8 ile Plus'ın bir arası olsa diye içimden geçirdim ama iPhone X benim açımdan boyut ve o boyutun içerisinde taşıdığı donanım, Plus'ın çift kamerası ve pil ömrü gibi özellikleriyle o kadar hayalimdeki iPhone modeli ki 8'i fiyatına göre ekran olarak ufak, Plus'ı da çok büyük bulan biri olarak hem boyut hem de güç açısından resmen ideal telefon.

Varsın ekranı teoride Plus'tan büyük ama enden daha dar olduğu için pratikte biraz daha küçük olsun, kasası tam da istediğim gibi düz 8'den biraz daha büyük olmakla sınırlı kaldığı ve Plus kadar dev olmadığı sürece memnuniyetle karşılarım.

• Sa beyler KANADA DA CIHAZ ERKENDEN BITIYORMUS .SITEDE SOYLE BIR SECENEK GORDUM . IPhone X'i sözleşme ile ayırın. Şimdi rezerve edin..

Burda cıhazı ayırttıp ertesı gunmu gıdıp alıyoruz._??

Yoksa kontratlı satıslar ıcınmı gecerlı neyın nesı bu??

Bılgısı olan yazabılırmı??

Ayarlarda böyle bir seçenek olduğunu bilmiyordum hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Versace precious

Kısa ve net bir sorum var kullananlara. Belki yapan vardır aranızda ;

İphone 8 Plus'tan X'e geçilir mi ? Gerek var mı kısmını sormuyorum yanlış anlaşılmasın, teknolojik olarak gerek yok bunu çok iyi biliyorum. Keyfi olarak ?

Teknolojik olarak hayır, keyfi ve olarak evet.

• KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    1 sene

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.