Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 12 Beta’ya Geçilmesi Şuan İçin Çok Gereksiz. Cihazı Deli Gibi Isıtması Harici Çeşitli Yazılımsal Aksamalara Ve Akışı Etkileyecek Olumsuzluklara Yol Açmakta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buhar Abi

iOS 12 Beta’ya Geçilmesi Şuan İçin Çok Gereksiz. Cihazı Deli Gibi Isıtması Harici Çeşitli Yazılımsal Aksamalara Ve Akışı Etkileyecek Olumsuzluklara Yol Açmakta.
    12 beta 2 kullandım. Isınma sorunu yok lakin ufak tefek buglar mevcut...

• Arkadaşlar telofonu ters çevirip bir yandan tutarken bir yandan kamera kısmına elinizle baskı yaptıgınızda çıt diye ses geliyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: w00t.

Hızlı şarj için USB-C kablosunu mutlaka almalısın. Onu aldıktan sonra zaten aykey ws alacağına 70 tl daha verip orijinal 29W alman daha mantıklı olur. Eğer ki bunu normal kablosu ile kullanayım dersen, bu kadar para vermene gerek yok 12W ipad şarj cihazı al aynı zamanda doldururlar normal kablo ile bari fazla para vermemiş olursun boşuna.

29W cihaz ile yarım saatte %20 den %72 ye geliyor 1 saat 10 dakikada ise %100 oluyor. Yani demek istediğim Aukeyin o cihazını alıp normal kablosu ile şarj edersen bu değerleri bekleme.

Alıntıları Göster
    Öncelikle çok teşekkür ederim tavsiyelerin için.Anladığım; alttakini al kabloya gerek yok, var olan orjinal kablonla hızlı şarj edebilirsin.Doğrumuyum ?

https://www.apple.com/tr/shop/product/MR2A2TU/A/30-w-usb-c-g%C3%BC%C3%A7-adapt%C3%B6r%C3%BC?fnode=97&fs=f%3Dcable-charger%26fh%3D458e%252B45d4%252B45c4

• ios 12 ile batarya düzelmiş sanırım.

Apple iPhone X [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisst0n -- 30 Haziran 2018; 19:5:45 >
  • bull74 B kullanıcısına yanıt
    Başka marka cihazlara 150-180 tl para verip kutudan çıkan kablo ile şarjederseniz, tam olarak hızlı şarj etmiş sayılmazsınız.

Söylemek istediğim şey kutudan çıkan Lightning kablo ile şarj etmeyi düşünüyorsanız 12W iPad adaptörü alın daha iyi. Yukarıda bahsettiğim 50-60W şarj cihazları ile aynı zamanda dolduracaktır. Çünkü normal Lightning kablonun transfer edebileceği akım düşüktür ve hızlı şarj aleti taksanız bile bunu telefona iletemez.

Yani gerçekten hızlı şarj yapmak istiyorsanız USB-C kablo ve USB-C çıkışlı şarj aleti almanız şart. Çin menşeili bi alete 160-170 TL verip üzerine USB-C -Lightning kablo (90 TL) almak yerine Apple 29W+ Kablo daha akıllıca bir seçim olacaktır. Yada kablo falan almayıp 12W iPad şarj aleti alıp stok şarj aletinden çok daha hızlı şarj edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Memoland

Dostum iki gün günce ben de 6s plus’tan x e geçiş yaptım. Günlük kullanımda 5 saat ekran süresi gördüm. Wifi ve cell açık ekran parlaklığı yüzde 100 de ve düşük güç modu kapalı idi yani herhangi bir kısıtlama olmadan
    X’in ekranı oled hosam. Tavsiyem parlaklığı ızın süreli olarak %100’de asla kullanmamanız. Aksi halde yanar çünkü. Bu durumda garantiye de almıyot Apple. Bırakın daima otoda kalsın. Güzel günlerde kullanın.

• ARKADAŞLAR 11buçuk saat oldu şarj Halen %25te bazen 6buçuk saat bazen böyle tutarsız bunun nedeni ne olabilir şarj süreleri ile programlar aynı hep anlamadım

• evrensert1 E kullanıcısına yanıt
    Arka planda çalınan müzik etki eder. Müzik dinleyerek 21 saatte görebilirsiniz

• arkadaşlar görseldeki duvar kağıdını nerden bulabilirim bileğiniz var mıdır ?
    Yok mu bilgisi olan :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aqua29 -- 1 Temmuz 2018; 21:33:18 >
  • aqua29 A kullanıcısına yanıt
    Duvar kağıdı değil, app. Parallax efekti ve sensörleri kullanarak yapılmıştı. Tam adı aklıma gelmedi ;D
  • erdemms E kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkür ederim. Bir anektot ekleyeyim iPhone 6’dan beri var olan bir özellik ekranı en son parlaklıkta uzun süre açık kullandığınız zaman ve cihaz aşırı ısındığında ekran hafif te olsa kendini kısar cihazı uyku moduna alana kadar o yüzden pek bir sıkıntı olmaz o konuda. Apple da çalışan biri olarak söylüyorum ;)

• Arkadaşlar dün iphone x aldım 15 günlük cihaz .Cihazı açıp kapatınca hat hemen gelmiyor kilitli sim yazıyor üstte yaklaşık beş on dakika sonra ekranda sim locked yazısı çıkıyor pinimi girince hattım geliypr sorun ne olabilir acaba cihazda ios 12 beta kurulu ondan olabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tncygn

Arkadaşlar dün iphone x aldım 15 günlük cihaz .Cihazı açıp kapatınca hat hemen gelmiyor kilitli sim yazıyor üstte yaklaşık beş on dakika sonra ekranda sim locked yazısı çıkıyor pinimi girince hattım geliypr sorun ne olabilir acaba cihazda ios 12 beta kurulu ondan olabilirmi
    Evet İos 12 betadan kaynaklanıyor.Ayarlar telefon sim olarak sim kilidi açabilirsiniz..
  • Apple iPhone 256GB ile bende geldim.
  • aqua29 A kullanıcısına yanıt
    Uygulama bu buradan indirebilirsiniz: https://itunes.apple.com/us/app/theparallaxview/id1352818700?mt=8
  • Beyler şarj sanki çok gidiyor neden anlamadım. Sabah aldım full şarj saat 17:45 %41 elimede doğru düzgün almadım acaba bataryası mı problemli birde 2 ayda %3 düşmüş pil sağlığı.

• xgny58x kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 25 dakikada %5 şarj gitti hiç bir şey yapmadan

• quote:

Orijinalden alıntı: Oneimieno

Benim almak istediğim bu ve sonuçta bu fiyata çıkıyorum. Tutup da standart neye göre kime göre standart ? Eğer 3m almak istiyorsa müşteri ve fiyatı da 500 ederse müşteri 500 der. Fiyatın fazla gözüktüğü yok herşey ortada. Şu dalga geçerek konuşmalarınızdan da vazgeçin.

Alıntıları Göster
    Hocam çünkü iphone fanı olmak;

- hızlı şarjın fiyatını ve kutu içinden cikmayisini fakirlik olarak değerlendirmektir.

- 6000 veriyorsun 400 mü veremiyorsun demektir.

- Iphone x kutusundan hızlı şarj çıkmadı diye neredeyse markayı övmek tir.

6binliralik telefonun içinden hızlı şarj cihazı çıkmamasını yanlış bulan birisini burada fakir diye değerlendirmek, yermek, ona laf söylemek gerçekten yanlış arkadaşlar. Yanlış ve ilginç bu kadar marka bağımlısı olmamanızı tavsiye ediyorum. Bir insanın bu kadar para vermişim diye bir şeyler isteme hakkı vardır. Ferrariye para verip benzin parası olmama gibi örnekler verilmiş şuna ne dersiniz?

Bizim yaptığımız Ferrari çok hızlı ,lakin gelip ekstradan şu lastiği şu kadar para vererek taktirmalisiniz FERRARINIZIN üzerindeki lastikler dandik de.

• 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.