Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
13.586
Cevap
176
Favori
698.152
Tıklama
Giriş
    456 Mesaj

Zevkler ve renkler tartışılmaz derler ben silver olanın arkasının beyaz olmasını beğendim fakat yanları hoşuma gitmedi Siyah siparişi verdim beyaz arka cam aldım :)
    |
    |
    1BaDBoY1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende gumus sıparıs vereyım sıyah kılıf alayım

Renk dusunuyorum sankı kılıf olmadan kullancakmısım gıbı.Ama gumus alırsam seffaf kılıf almayı dusunuyordum beyaz arka cam nasıl oluyor nerden sıparıs ettınız acaba ?
    |
    |
    OlvidaMe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

Aslında bende size benzer fikirler taşıyorum ama Ülkemizi yöneten büyüklerimizden biri zamanında "bizden mucit çıkmaz ara eleman ülkesiyiz" demişti gerçi o zat tarih oldu ama o zihniyet hala çok güçlü

Öte yandan iş bilen birisi Tarımdan dünyanın parasını kaldırır sadece Devletin çiftçiye verdiği destekten(Dönüm başı en az 50 lira veriyor ) dönüm bası 15-20 lira arası alınarak kılçıksız bir senede 1.5-2 milyon lira kazanılır

O zat tarih olmadı şu an başbakan. Akıllı tahtaya ''iyi tatiller'' falan yazıyor yumuşak g üzerine yüksek tahsil görüyor.

Orijinalden alıntı: KAEC

Ekranı cidden 8 plustan küçük mü ?

kasa olarak aynılar ama ekran daha büyük diye biliyorum

Teoride X'in ekranı Plus'ın ekranından daha büyük, pratikte sıkıntılar var.

https://www.youtube.com/watch?v=B4U2BqME7zA

O uygulamalarla alakalı hocam güncelleme gelir.
    |
    |
    Louise Attaque kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu kadar incelemeden sonra kendime bir yol çizmem gerekecek ve çok kararsızım . Apple’ın Ekosisteminden çıkmaya gerçekten korkuyorum . Veri güvenilirliği benim icin herseyden onemli ancak iOS 11 ile Apple’dan ciddi derecede vazgecim . O kadar karmaşık bir hal aldı ki inanılır gibi değil. Keza iTunes Store ve App Store .

Bu hafta bir karar vermek durumundayım ; Note 8 - S8 veya iPhone 8 Plus .

iPhone 8 Plus

Note 8

S8

Bu üç cihaz içerisinden hangisini almalıyım bilemiyorum . Eğer BlackFriday’de Note 8 700-800’lere bulursam affetmem .

Şuan S8 500€’dan alınabilmekte ve Tax ile 450€’ya gelecek

iPHone 8 Plus ise : 800’lere tekabul ediyor .

Gercekten , öneriye ihtiyacım var 🤝

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Donanım Tercihlerim ile Alakalı Tüm Deneyimlerim için PM Atabilirsiniz.
    Apple: iPhone XS Max | iPhone 7 | MacBook Pro 2017 | Mac Mini Time Capsule | Apple TV
    Sony : PlayStation 4 500 Million Edition
    DJI : Mavic ProDJI Osmo Mobile |

• Binbaşı
    1608 Mesaj

iPhone 8 Plus

|
    |
    TheMarjinaLs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 1BaDBoY1

Bende hep sıyah kullanırım herkeste gümüş olanı al diyo apple ile konustum dedım ne zaman teshır gelcek bakmak ıstıyorum renk secımı ıcın dedım bizim şirkete geldı arkadaslarla ınceledık favorımız gümüş onu tavsıye edıyoruz dedı

Ben de sizin gibi siyah kullanirim hep ama beyazi daha guzel olmus bu sefer. Siyah dusunuyordum apple magazasinda inceleyince fikrim degisti. Beyazin arkasinin cam oldugu daha belli. Siyah renginde pek belli olmuyor.

|
    |

Burada tartışılacak da şaşılacak da birşey de yok zaten. 5.8 inch köşeden köşeye ekran boyutu. Oysa ekran alanı bir dikdörtgenin alanı doğal olarak.

IPhone X ekranı : 62*135 mm = 8370 mm2

İphone 8 Plus ekranı : 69*122 mm = 8418 mm2

Elinize bir kağıt alın köşeden köşeye ölçün. Sonra 2 ye katlayıp kesin. Kestiğiniz iki parçanın köşeden köşeye ölçümünü yapın. Alan yarı yarıya azaldığı halde, köşeden köşeye ölçüm bu oranda azalmaz.

Kısacası iPhone X ekran alanı yönünden iphone Plus serisinden çok geride olacak. Landscape desteği yok. birde kullanılamayacak yuvarlatılmış köşeleri ve landscape kullanımda kullanılamayacak notch alanını düşününce ekranın 5.8 olması hikaye kalacak.

Ben de düşünüyorum iPhone X veya 8 Plus arasında. Ama ciddi kararsızım. Çünkü yazılımlar vs güncellenecek tüm yazılımsal sorunlar çözülecek diyene kadar aylar geçecek...

• Yüzbaşı
    353 Mesaj
    Bızım ınceleme fırsatımız olmadıgı için çok kararsız kaldım bazılarıda yan cercevesı kotu dıyor.%90 gümüş almayı dusunuyorum bende bu sefer beyaz renk secenegı farklı olmus dıyorlar.

Benım elım ufak oldugu ıcın hep tek kullanımda korkuyordum plus almaya ıphone x sanki tam benım gıbı kullanıcılara olmus gıbı geldi.
    |
    |
    Reason kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kilifla kullanacaksaniz cok ta dert etmeyin. Kararsizsaniz ikinisini de gorup oyle karar verin. Yakindan insanin fikri degisebiliyor. Sonucta ucuz bir cihaz degil. Icinize sinen rengi olsun.

|
    |
    1BaDBoY1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

aslında kılıfsız kullanırım ama çok kırılgan dıyorlar o yuzden bu modelde kılıf kullanmak ıstıyorum gumus alırsam spıgen'ın seffaf kılıfından almak ıstıyorum.Hocam turkcell on siparişte indirim üstüne kablosuz sarj cıhazı verıyor 23 kasım'a kadar gorme sansım yok o kampanya bıtmeden alayım dıyorum
    |
    |
    Urthas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bende sabahtan beri uğraşmama rağmen sonunda Türkcellden siparişi geçtim ama hala o kablosuz sarj aleti kafamı kurcalıyor bu sarj aleti gerçekten işe yaracakmı hızlı sarj edecekmiş bir arkadaş burada giriş çıkıştan bahsetti 5w 7w filan dedi birde bu kablosuz sarj aletinin kullanımı garantiye etkisi nedir tam olarak öğrenemedim.Gold bilgisayardan alacaktım almadım onlarda powerbank hediye ediyorlar ama onlarında malum güvenilirlik iade sorunu olduğu için ama türkcelin kablosuz sarj aleti kullanım ve garanti durumuyla kafamı karıştıyor bilgisi olan varmı

Herhangıbır zararı yok iphone 5 w desteklıyor kablosuz sarj cıhazıda 5 w cıkıslı ama ılerde apple guncelleme ıle ıphone'yı 7,5 w cıkarcak buda kablosuz sarj cıhazının daha yavas sarj etmesı anlamına gelıyor 7,5 w lık baska sarj cıhazı ıle daha hızlı sarj edebılırsınız ılerde.
    |
    |
    mckanrap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 1BaDBoY1

Herhangıbır zararı yok iphone 5 w desteklıyor kablosuz sarj cıhazıda 5 w cıkıslı ama ılerde apple guncelleme ıle ıphone'yı 7,5 w cıkarcak buda kablosuz sarj cıhazının daha yavas sarj etmesı anlamına gelıyor 7,5 w lık baska sarj cıhazı ıle daha hızlı sarj edebılırsınız ılerde.

ilerde ne zaman hocam airpower çıkıncamı

11.2 sürümünde gelicekti hatta 7,5 oldu galiba
    |
    |
    mckanrap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ya spigen den şeffaf kılıflara bakıyorum o arka kamera yeri baya büyük duruyor bana mı öyle geliyor ve bu ön cam olayına ne yapacağız o basit adi ön jelatinler takmak istemiyorum kırılmaz cam jelatin vamrı piyasada
    |
    |
    Turkcell faturaya ek fiyatini acilamis. 207₺ + tarife ucreti ve 48 ay.

https://m.turkcell.com.tr/apple/iphone-x

Reklamlar
Bey Azura
haberler
Mobilya Takımları
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.