Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.229
Cevap
141
Favori
834.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrtkn

Arkadaşlar hoparlör ve mikrofona toz kaçmasını engellemek için biz çözüm var mı? Zira ilerleyen zamanlarda mikrofon ve hoparlöre toz kaçıp birikme yapacak. Sonradan da temizlemesi zor oluyor yok fırça vs.
    sanırım yanlış yeri anlattın, lightning portunu arasıra kürdn ile temizle, hani şarj kablosunun takıldığı yer, diğer hoparlör yada mikrofona toz nasıl kaçar v:)) ve bu telefon ip67 sertifikasına sahip yani suya ve toza dayanıklı...
  • 1 ay içinde 2 kez yaşadığım sorun şudur. Birini aradığımda veya arandığımda ahizeden ses gelmiyor ve benim sesim gitmiyor. Türk çözümü olarak kapa-aç işe yarıyor. Daha olacak mı bilmiyorum oldukça yazıyor olurum. Sebebini daha bulamadım tabi ki :)
  • Arkadaslar merhaba yeni iphone x aldim daha once 6s vardi. X de yasadigim bir sorun var atiyorum tus kilitli whatsapdan yada baska bir uygulamadan bildirim geldiginde ekrandan Bildirim yaziyor 2 3 saniye sonra ne geldigi gorunuyor bunu nasil cozebilirim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Majorca kullanıcısına yanıt
    Dostum bildiğim kadarıyla çözemezsin face id kilidi açtığı anda sende o mesajı görebiliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ayarlar, bildirimler, önizlemeleri göster : her zaman

Bu ayarı yap düzelir

• freedom77 F kullanıcısına yanıt
    Duzeldi hocam tesekkurler

Rica ederim

• Uzun süre kullandıktan sonra olumsuz yönleri;

Olumsuzluklar
    -Ana menüde parmakla aşağıya kaydırdığımda klavye bazen çıkmıyor. 2. kez yapmam gerekiyor. Aramayı çok kullandığım için sorun.
    -Yüz tanıma çok iyi ama parmak izine göre çok vasat. Parmak iziyle 1 kez bile şifre girip tuş kilidi açma ihtiyacı hissetmezken iphone x'de günde en az 10 kez şifreyle açmak zorunda kalıyorum tanımadığı için.
    -Kablosuz şarj teknolojisi tam bi fiyasko.(Bu telefon için demiyorum genel olarak) Her bildirim geldiğinde cevaplarken; telefon şarjdan kopmasın diye ya şifreyle telefonu açıp masa üstünde kullanmak zorunda kalıyorum ya da dockla birlikte telefonu kaldırıp öyle mesaj yazıyorum.
    -iphone 7'den geçen biri olarak telefon fazlasıyla ağır. ikisini elimde tuttuğumda fazlasıyla hissediliyor.

Olumlu yönlerini herkes biliyor zaten. En sevdiğim yanı kamerası müthiş olmuş. iphone 7'ye göre devasa kalan ekran.

• iPhone X’i Satıp 8 Plus RED Alsam Ne Dersiniz ? Renk Çok Hoşuma Gitti.

• Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    aynı o renkte kılıflar mevcut, o kılıflardan al kullan
    yada sen bilirsin tabi, 8 plusada geçiş yapabilirsin.

bu yıl sonuna doğru yeni modellerde çıkacak ama, bekleyebilirsinde..
    ufak bir ihtimal x'e de özel red modelini çıkarabilirler.
  • Spigen kılıf aldım amazonda kalan balance ile, ekran koruyucum 5-10tl ye yaptıkları ekran koruyucu ve illaki azıcık açıklık kalıyor köşelerde (yapanlardandır belki) spigen tam koruyucu almayı düşünüyorum ancak daha önce başka bir telefonda dandik koruyucuları yapmaya çalışırken olmamıştı hava kabarcığı kalmıştı o kadar temizleyerek yapmama rağmen, belki kalitedendir ama korkuyorum 80 tl gibi bir ücret çünkü herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım kolaylık sağlayan aparat vs mevcut mu?

• Eskiden yeni alinan bir iphone kesinlikle 2 gunu gecerdi sarji.
    Cuma x aldim.3 kez sarj bitirdim ve de hepsi ayni surede bitti.

yaklasik 6 saat kullanim ve 24 saat bekleme suresi..

tek yaptigim safari de gezinti,instagram ve de google maps kullanimi.

Bu arada telefon inanilmaz yavas sarj oluyor SE ye gore..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 30 Nisan 2018; 10:32:9 >
  • arkadaşlar abd'den x getirme imkanım var.ülkemizdeki 64lüklerden daha uyguna 256 kullanabilirim.şuan 6sp kullanıyorum.
    s9+ da çok kafamı çeliyor ama biliyorum ki iki sene kullansam para etmeyecek elden çıkarırken.ne dersiniz?

bir de bir ara üretimi durdu gibi haberler çıkmıştı, doğruluğu nedir, kullanıcılara sormak istedim.
  • XII kullanıcısına yanıt
    içinden hangisi geliyorsa onu al, araba değil ki bu pat diye durdurulsun üretimi yeni model çıkana kadar deam eder sanırım orası çok ta kafaya takılacak bir aşama değil bence, üretimi dursun durmasın en güncel cihazı yedek parça da destek sorunu olmaz. Samsung için esasında daha hoş görünüyor fakat ios alışkanlığınız yoksa, s9+ daha mantıklı gibi, sanırım ben onu alırdım.
  • Shiftdelete tam gaz kara propagandaya devam ediyor. İphone X’un son çeyrek satış rakamlarıyla Apple’ı ayakta tuttuğu, sektördeki 600’e yakın Android cihaza karşın gelirin %21’ine hükmettiği açıklandığı halde böyle bir haber yapmak tam SDN objektifliğine uygun olmuş.

Apple, iPhone X için bin pişman!
    https://shiftdelete.net/iphone-x-satislari-applei-mutlu-etmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Eskiden yeni alinan bir iphone kesinlikle 2 gunu gecerdi sarji.
    Cuma x aldim.3 kez sarj bitirdim ve de hepsi ayni surede bitti.

yaklasik 6 saat kullanim ve 24 saat bekleme suresi..

tek yaptigim safari de gezinti,instagram ve de google maps kullanimi.

Bu arada telefon inanilmaz yavas sarj oluyor SE ye gore..
    Se’den yavaş şarj olması normal. Zira batarya daha büyük. Hızlı şarj adaptörü kullanın.

• 5 sene once aldigim ipad in sarjini kullansam olur mu ? o daha buyuk ?
  • altugbank kullanıcısına yanıt
    Adamlar yabancı kaynaklardan haber yapıyor iki hafta önce satış rekorları kuran telefon bugün Apple bin pişman oldu benim görüşüm Apple kaliteli malzemeler kullandığından dolayı(kasa hariç yanlar çiziliyor kamera çıkıntısı çok büyük)çok pahalı oldu ve kimse almak istemiyor iPhone 8 bile şu an daha uygun fiyata satılırken iPhone X fiyatının yüksek olması etkiliyor Face ID geliştiricilere kullanıcı mağdur olmayacak şekilde açılmalı fiyat biraz daha düşürülmeli X plus gelirse fiyat düzgün olursa eleştirilmez daha

SDN kaliteden düştü webtekno ve donanımhaber şu an en iyisi sdn’nin haberleri artık kaale alınmıyor

• seyhmus21 kullanıcısına yanıt
    Son çeyrek satışlarıyla ilgili haberi sitelerinde paylaşmadılar bile. Telefonla alakalı olumlu haberlere sitede yer yok ama olumsuz haberleri hemen kopyala yapıştır yapıp siteye koyuyorlar. Gülünç duruma düşüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: altugbank

Shiftdelete tam gaz kara propagandaya devam ediyor. İphone X’un son çeyrek satış rakamlarıyla Apple’ı ayakta tuttuğu, sektördeki 600’e yakın Android cihaza karşın gelirin %21’ine hükmettiği açıklandığı halde böyle bir haber yapmak tam SDN objektifliğine uygun olmuş.

Apple, iPhone X için bin pişman!
    https://shiftdelete.net/iphone-x-satislari-applei-mutlu-etmedi
    Huawei, P20 için ne kadar yüksek reklam bütçesi ayırmışsa artık Türkiye’deki tüm teknoloji dünyasının başını döndürdü İşin içinde para olunca gerisinin yalan olduğu bir dünyadayız işte!

• 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.