Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
13.790
Cevap
170
Favori
714.539
Tıklama
Giriş
    332 Mesaj
    geçenlerde havaalnına giderken yabancı uyruklu bi kadının elinde iphone 7plus vardı! cihazı öyle bi kullanışı vardı ki elinin kiri muamelesi yapıyordu telefona. çantasının yan cebine koyup çıkarıyordu konuşması bitince. telefonun ekranı açık kalıyordu ve telefonun yarısı yan cepten dışarı sızıyordu, gözlerinin önündeydi hemen. ekranın açık olduğüunu görmemek diye bir şey yok burda! öyle özensiz öyle el kiri muamelesi yapıyordu ki görmeniz lazımdı. tekrar çağrı geldi görüşme yaptı kapatırken kapanmadı açık kaldı en son karşı taraf kapattı tabi bunlar olurken kadın farkında değildi yani kapatığını sanıyordu. çantaya koyarken kamerayı açtı farkında olmadanve ekran da açık şekilde gözünün hemen önünde ve göz kırpsa bile görecek ama umrunda değil! şunun için yazdım bunu: cihazın hakkını vererek kullanın, suyunu çıkarın cihazın ve o kadar da pinpirik yapmayın. şarj süreleri arkadaşların yazdığı gibi değişken şarlarda ve değişken kullanım biçimlerinde elbette değişecektir. şarj sürelerini kafaya takmayın( anormal sorunlar hariç) kllandığınız uygulamalardan aksesuarlardan vs bahsedin isterseniz.fotoğrafçılıkla ilgilenenler mesela camera+ uygulamasını tavsiye ederim. aynı zamanda picsart uygulaması ile camera+ uygulamasında olduğu gibi portre modunda çekilen resimlerin arkaplanlarını otomatik algılayıp flu arttırılıp azaltılabilir yada tomatik seçilen arkaplanın renk vs ayarlarıyla ayrı ayrı oynanabiliyor ve çok keyifli ve profesyonel işler çıkıyor ortaya. bunun gibi sediğiniz güzel uygulamaları paylaşalım da telefondan keyif alalım yada aradığım ama varlığını bilmediğim uygulama vs tamda buymuş diyelim.

birde şu resimlerdeki altın kaplamaya birebir benzeyen, renk ve parlaklık olarak desen olarak aynısını andıran kılıflardan bulabilirmiyiz? bilen denk gelen paylaşsın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelkenli12 -- 28 Şubat 2018; 17:38:0 >
    |
    |

• Binbaşı
    1491 Mesaj
    Arkadaşlar Appleonline storeden iPhone x’im için gece mavisi slikon kılıf satın aldım video çektim alacak arkadaşlara umarım faydası olur.

https://youtu.be/Rmqq6NpUUeM

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Teğmen
    155 Mesaj

fiziksel olarak alıyım dersen o fiyatlara bulamazsın@VBaranX
    |
    |
    VBaranX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

geçen sene 7 plus için spigen cam almıştım 65 tl'ye bildiğini cam olması gerekendende küçüktü

camı spigenin kendi sitesinden alan kişilerinki resmen daha iyi ve farklıydı işin garip tarafı hepsiburadadan alanlarından bir kısmı çok memnunken bir kısmı hiç değildi bazı kişilere düzgün hali gittiğide oluyor demekki

yada hb kampanya yaptığı zamanlar çok belirgin olmayan üretim hatalı ürünleride satıyor olabilir@-tayfun-
    |
    |
    -tayfun- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

eline sağlık@Karargahx
    |
    |
    Karargahx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet umarım daha iyi olur o zaman.
    |
    |
    SeliMercan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu arada hepsiburada sitesinden elektronik özellik taşıyan yani telefondan buzdolabına kadar gönül rahatlığı ile alabilirsiniz ama aksesuar tarzı ürünlerde biraz problemler olabiliyor
    |
    |

Olabilir, maalesef böyle.
    |
    |
    mehsag kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tedarikçilerini kontrol etmemiş olabilirler mesela turkcell de hediye olarak varta kablosuz şarj hediye ediyodu bazıları sahte denk gelmiş mesela müşterilere

bence ortada hepsiburada özelinde bir sahtekarlık yok gibi sadece kontrol eksikliği ve tecrübesizlik olmuş gibi@-tayfun-
    |
    |

Evet diğer şeylerde bende memnunum zaten hiç sorun olmadı ama kılıf vs gibi şeylerde çok şikayet var doğru.
    |
    |

eğer orjinal kılıflar pahalı geliyorsa bence sırf apple logo olacak diye çakma silikon kılıflar kesinlikle alma

çakma silikon kılıflar türkiyeden alıyım dersen sırf elma logolu diye maliyeti 10 tl olan kılıfları 60-70 tl civarına satıyorlar. herkes gözden kaçırıyor ama orjinal kılıfların bir özelliği içinin süet olması nedeniyle telefonun iç kısmını zarar vermeden koruyor olması zaten orjinalleri pahalı yapan meselede bu özellik ve sağlığa zararının daha az olması çakma olan kılıflardada içerideki malzeme süete benzetilmiş ama öyle değil ve telefonu çizcek bir malzeme

sahte bir kılıfa elması var diye 70 tl vereceğine orta halli olsada güzel bir kılıf bulmanı öneririm. ben aldığım herşey için şu felsefeyi uygularım ya en iyisini almaya çalışırım, yada hiç almam alabilene kadar beklerim mesela şöyle örnek veriyim bazıları gardolap doldurur içine sinmeyen garip garip şeylerle ben giderim kafama yatan en iyisini alırım gerekirse bir tane giysim olur bu anlayışta olduğum için çok pahalı olmayan ama kaliteli olan hangi marka var bilmiyorum ama büyük ihtimal yardım eden olur

not: çakma deri kılıf zaten yok

@SuperBlack
    |
    |
    SuperBlack kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    155 Mesaj

derimi bu@SeliMercan
    |
    |
    SeliMercan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

silikon olarak seçenekler; kobalt mavisi,tarçınlı turuncu,siyah

deri olarak seçenekler; kırmızı,patlıcan moru,siyah

renklere şu 2 linkten bakabilirsiniz

https://www.apple.com/tr/shop/product/MQT42ZM/A/iphone-x-i%C3%A7in-silikon-k%C4%B1l%C4%B1f-kobalt-mavisi?fnode=99

https://www.apple.com/tr/shop/product/MQTA2ZM/A/iphone-x-i%C3%A7in-deri-k%C4%B1l%C4%B1f-klasik-kahve?fnode=99

• Teğmen
    143 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yelkenli12

malum site üzerinden iphonex için krılmaz cam sipariş ettik bırak orjinal ürünün gelmesini resimdeki üründen apayrı bir ürün geldi. iade yolladık tekrar ve yenisini de başka yerden aldım

Spigen'in full ekran olanını mı aldınız ? Sadece ön haporlor kısmı açık olanı ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: mehsag

eline sağlık@Karargahx

En Ufak yardımım olduysa ne mutlu bana..

• Yüzbaşı
    332 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

quote:

eline sağlık@Karargahx

En Ufak yardımım olduysa ne mutlu bana..

evet
    |
    |
    https://www.instagram.com/apple_garage.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelkenli12 -- 28 Şubat 2018; 19:59:18 >
    |
    |

derimi bu@SeliMercan

Evet hocam birebir aynı deri kalite olarak da çok çaktırmıyordu anahtarla kazıyınca çıktı foyası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Silikon: Kobalt mavisi,
    Deri: Siyah
    BENCE

|
    |
Reklamlar
Media Sözlük
Sohbet
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.