Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.229
Cevap
141
Favori
834.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaç gb aldınız hocam
  • Turkcell de Cihaz gönderimleri 24 aralık yazıyor yazım hatası mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAEC kullanıcısına yanıt
    Sımdıden hayırlı olsun güle güle kullanın hersey ıstedıgınız gıbı olur ınsallah.Elinize gectıgınde burada bızımle paylasırmısınız dusuncelerınızı.
  • JAZZXY kullanıcısına yanıt
    Canlı destek bana 24 kasımdan sonra dedi yazım hatası var bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAZZXY

Turkcell de Cihaz gönderimleri 24 aralık yazıyor yazım hatası mı

Oha sımdı degıstırdıler aralıkta kablosuz sarj cıhazı ıcın yazıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAEC

Kaç gb aldınız hocam

256 gb silver aldım. Oyunlar videolar vs o kadar büyüdü ki, 64 gb yetmiyor.
  • Muhtemelen yarın bende turkcell internet sitesinden ön sipariş geçeceğim. Umarım banka kartı ile satın alabilirim. Zira kredi kartımda o limit yok.
    Oyun oynayan biri değilim, Video ile de çok işim olmaz. Fotoğraf için de 64gb yeter bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi major24 -- 17 Kasım 2017; 1:12:58 >
  • Turkcell bir yazım hatası yaptı muhtemelen. 24 Aralık çok saçma. Ben Pupa'dan işin içine kargo girmeyeceği için aldım. Normalde turkcell.com.tr epey avantajlı ama bu kadar pahalı bir üründe Türkiye'deki pek çok kargo şirketine güvenemediğimden kargoya girsin istemedim. Hem geceden Caddebostan'a gider alırım, bir kaç saat de olsa erken kullanma şansım var. Kablosuz şarj konusunda da 7.5w destekli bir ürün almak lazım. Varta'ya da güvenemedim o konuda.

Apple Store'da sıraya giremem, soğuk, cuma sabahı işte olmam gerek, epey zor yani. Randevu açılıp açılmayacak mı, açılacaksa ne kadar mümkün olacak o da belli değil. Online Store zaten hep 3-4 hafta periyodu ile başlıyor. O da mantıksız, kargo muhabbeti var üstelik yine.

Troy da ön sipariş topluyor, dileyen arkadaşlar onu deneyebilir ama ödeme almıyor, ne kadar mantıklı bilemedim.

Herkese hayırlı olsun, güle güle sorunsuz kullanılsın.

• soulmate kullanıcısına yanıt
    Turkcell kargo ile göndermiyor kendi kuryeleri getirip teslim ediyor.
  • quote:

Turkcell kargo ile göndermiyor kendi kuryeleri getirip teslim ediyor.

O kurye firmasını da biliyorum, yeri Kağıthane'de hatta. O yüzden istemedim zaten, kurye, kargo taşıma vs. artık hiç güvenmiyorum.
    Hocam içimize kurt düşürme ya
  • quote:

Hocam içimize kurt düşürme ya

Yok hocam ya, ne olacak, benim pimpirikliğim. Turkcell.com.tr'den telefon almadım ama kulaklık aksesuar vs çok aldım bir ara sarı kutu kampanyası sebebiyle. Hiç problem yaşamadım. Ama cumartesi çalışıyorum, cuma çalışıyorum, işim hep dışarda, gelir, bulamaz, birine verir, yeri olmadığı için gidip alamam, bunlar da hep negatif durumlar benim için.

Garantili, koskoca operatörün sattığı pahalı bir cihaz, sorun olsa dahi çözümü var, ki bu yüzden bu paraları verdik.

Güle güle kullanın.
  • 3 kasımdan beri 64 GB silver versiyonuyla aranızdayım.

Türkiyeden alan arkadaşlar en kısa sürede kavuşur umarım, cihaz çok keyifli

Bende şu sarı kutuya bakıyorum arada çok birikti aksesuarları ondan alayım dıye dusunuyordum hep sız ne zaman aldınız acaba yakında mı yaptılar ?
  • JAZZXY kullanıcısına yanıt
    Kablosuz sarj için aralık yazıyor

• 1BaDBoY1 kullanıcısına yanıt
    1-2 sene olmuştur ben kullanalı. Şu an yok sanırım.

• Arkadaşlar şimdi mevcut şartlar içinde en mantıklısı Turkcell'den kablosuz şarj cihazı hediyesiyle 5.999 TL olarak kredi kartıyla almak mıdır? Kontratlarla alırsam 8000 TL'yi geçiyor hem de 2 yıl sonra telefonu satarsam toplam borcumu kapatmam için 8000 TL üzerinden ödeme yapmam gerekmiş. Banka kredisi gibi borcunu erken ödeyince bi indirim söz konusu değilmiş, daha önce operatörlerden cihaz almadığım için bunu bilmiyordum.

Yarına kadar beklicem, Hepsiburada, Vatan vs. daha mantıklı bi ön sipariş seçeneği sunmazsa Turkcell'den alıcam sanırım.
  • Bu arada teknosa da ön sipariş açmış arkadaşlar. 24.11.2017 de sevkiyat diyor.

• Turkcell’li olmayanlarda alabiliyor mu acaba? Şu gönderim tarihi netleşse ben de geçicem 1 tane ama baya 24 Aralık yazıyor hala...

• mağazadan ön sipariş ile alsak vartayı vermeyecekler mi ?
    zira ben patronun adına satın alıp, kdv'sini vergiden düşürteceğim. Şirket bireysel olduğu için vergi no yerine TC kullanılıyor. Ama sitede vergi numarası için 10 hane ile sınırlandırılmış, yani vergi no girerken TC kimlik no giremiyorum. Bu sebeple " kurumsal " adıyla satın alamıyorum. "Bireysel" kısmında da vergi numarası yok sadece TC istiyorlar. Bu durumda fatura kullanılabilir mi emin değilim. Kafam çok karışık ...
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.