Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl var hocam?

New york’da Daha başlamamış..

Bir de sim free cihazlar Türkiye de garanti dışıymış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john mclane -- 14 Kasım 2017; 11:12:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam,

Pazar günü pick up seçeneği ile iphone x sipariş ettim ve arkadaşım teslim aldı aynı gün. T mobile one time payment unlock olarak aldım. ürün 1901 olarak geldi. haftaya çarşamba TR'ye geldiğinde test edeceğim.

Pick up için 3-4 gün günün çeşitli saatlerinde sürekli stok kontrolü yaptım ve sonunda istediğimi buldum. Eskiden Amerika saati ile 22:00'de stoklar yenileniyordu şuan sanırım direk bir saat yok. aralıklarla baktığımda gördüğüm Amerika saati ile 3-4 gibi güncellendiği de oldu, gün içerisinde bir saattede. Mağazalar kendi güncellemerini yapıyor ve bunun bir saat koşulu yok anladığım kadarı ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burfection

Apple iPhone X [ANA KONU]

Biraz suları bulandıralım iPhone sızıntıları konusunda güvenilir kaynaklardan Ming-Chi Kuo 'ya göre 2018 de, ikisi de Face ID barındıran 6.5 inç ve 6.1 inçlik 2 model daha piyasaya sürülecek. Apple o zamana kadar muhtemelen oled üretim sorunlarını aşmış olacağı için X'in plus boyutlarında olan kardeşi şu anda X ile ayni fiyattan piyasaya sürülebilir. Kafamızı duvara vurur muyuz acaba bilemedim.

İX plus 2018 de çıkacak muhtemelen.Ancak birden fazla cihaz pek olası değil.İp x biraz deneme tahtası olabilir burada ki tecrübeleriyle nihayi model ip x plus ı çıkaracaklar gibi geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

quote:

Orijinalden alıntı: Burfection

Apple iPhone X [ANA KONU]

Biraz suları bulandıralım iPhone sızıntıları konusunda güvenilir kaynaklardan Ming-Chi Kuo 'ya göre 2018 de, ikisi de Face ID barındıran 6.5 inç ve 6.1 inçlik 2 model daha piyasaya sürülecek. Apple o zamana kadar muhtemelen oled üretim sorunlarını aşmış olacağı için X'in plus boyutlarında olan kardeşi şu anda X ile ayni fiyattan piyasaya sürülebilir. Kafamızı duvara vurur muyuz acaba bilemedim.

Bana hiç inandırıcı gelmedi şahsen Apple ın yapcağı iş değil

Bir telefonun aynı fiyatla çıkan veliahtının ülkemizde aynı fiyatla satışa çıktığı ne zaman görülmüş. Hele de aradan 1 yıl geçmişse. Kim bilir kaç tane zam pardon güncelleme görecektir ve yeni bir vergi çeşidine maruz kalacaktır.

• Selamlar,

Arkadaşım ayın 17’sinde Miami’ye gidiyor.

T-Mobile full price MQAG2LL/A A1901 modeli alabilir mi, şu an için bu cihazlardan satılıyor mu bilgisi olan var mı ?

• NRG N kullanıcısına yanıt
    Hocam pick up ne demek?

Ve, operatör cihazı almışsınız sanırım, sim free cihaz olduğu kesin mi?

Türkiye de kesin çalışırmı?

• Hubifrit H kullanıcısına yanıt
    Alabilir. Bulursa alsın :))

• goyus kullanıcısına yanıt
    Stoklarda bulabilirse tabi.

Ayrıca sadece T-Mobile olursa mı Türkiye’de kilitsiz şekilde kullanabiliriz?

Teşekkürler.

• Arkadaşlar
    bu selfie kamerasının ters çevirme özelliğini nasıl kapatırız .. ios 8 de vardı daha sonra hic kullanmadım. şimde X ile denedim oda ters çeviriyor nasıl düzeltiriz

ters ceviriyor derken mesela sag elinizi kaldırın resim cekin el sol taraf dönüyor..
  • Hubifrit H kullanıcısına yanıt
    Yoo hepsiyle Tr’de kilitsiz kullanabilirsiniz. Ancak reseller teknik servisine telefonun arkası kırılınca ve telefon değişiminde Verizon ve Sprint cihazları veremeyeceksiniz. Sadece At&t ve T-Mobile cihazları kabul edecekler.

• iphone X de apple store dan uygulama indirmek istedigimizda güç butonuna 2 kez tıklamak zorunda kalıyoruz. direkt yuz tanımaya gecse tusa basmasak cok iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: NRG

Selam,

Pazar günü pick up seçeneği ile iphone x sipariş ettim ve arkadaşım teslim aldı aynı gün. T mobile one time payment unlock olarak aldım. ürün 1901 olarak geldi. haftaya çarşamba TR'ye geldiğinde test edeceğim.

Pick up için 3-4 gün günün çeşitli saatlerinde sürekli stok kontrolü yaptım ve sonunda istediğimi buldum. Eskiden Amerika saati ile 22:00'de stoklar yenileniyordu şuan sanırım direk bir saat yok. aralıklarla baktığımda gördüğüm Amerika saati ile 3-4 gibi güncellendiği de oldu, gün içerisinde bir saattede. Mağazalar kendi güncellemerini yapıyor ve bunun bir saat koşulu yok anladığım kadarı ile.

Selam dostum,

Bende aynı şekilde alacağım fakat son aşamada T-mobile telefon numarası ve Social security number istiyor.Oraya ne yazdınız?

• goyus kullanıcısına yanıt
    Şimdi, sim free cihazlar Türkiye de garanti dışıymış.

Sizin bu konu hakkında bilginiz mevcutmu?

Ve at&t ve t mobile cihazları Türkiye de hertürlü bizim hatlarımız ile kesin çalışırmı?

Sırf bu tereddütten dolayı telefon aldıramıyorum

• Sonuç olarak Türkiye de stoklara ne zaman giriyor ürün? ne zaman dağıtıma başlanacak biliyor musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Şimdi, sim free cihazlar Türkiye de garanti dışıymış.

Sizin bu konu hakkında bilginiz mevcutmu?

Ve at&t ve t mobile cihazları Türkiye de hertürlü bizim hatlarımız ile kesin çalışırmı?

Sırf bu tereddütten dolayı telefon aldıramıyorum

arkadaslar yurtdısından cihaz alırken dikkat edeceginiz tek husus aşağıda yazdıgım gibidir. ki ben en az 30 cihaz almısımdır yurt dısından. bunların 15 tanesi amerika , 6 tanesi çin 2 tanesi hongkong , 2 tanesi singapur , 5 taneside avurpadan.

yapacagınız tek şey satıs yapan elemana cihazı full price almak istediginizi söyleyeceksiniz. bu kadar. buraya geldiginde tak simi calıstır. fatura almayı unutmayın.
  • 24 Kasım

• gunbah kullanıcısına yanıt
    Peki hocam şu an, Amerika da hiç bir store de cihaz yokmuş.

Online olarak satın alırken at&t ya da t mobile cihaz seçip full payment seçeneğini mi seçeceğiz?

Online olarak satın aldıktan sonra, telefonu bekleme süresi dolunca adresemi gelecek yoksa newyork’taki herhangi bir apple store den mi teslim alacağız?

• john mclane kullanıcısına yanıt
    Gunbah nickli arkadaşın yazdığı doğrudur. Tr’de her türlü çalışır. Ancak garanti konusunda Verizon ve Sprint modellerinin ürün kodu farklı. O cihazlara reseller’ların teknik servisleri dahi bakmıyor çünkü ellerindeki cihazla eşdeğer değil. Verizon ve Sprint’te Qualcomm modem kullanılıyorken At&t ve Tmobile’da Intel modem kullanılıyor mesela. Biri CDMA ve GSM bantlarını destekliyorken diğeri sadece GSM destekliyor gibi gibi. Yani Gunbah arkadaşımızın da dediği gibi Avrupa’da da kullanılan donanıma sahip sadece GSM destekli At&t ve Tmobile full price yani tek çekim kart veya nakit aldıracaksınız. Sim free cihazlar da Verizon ile aynı donanıma sahip o yüzden Tr’de bakılmayabilir.

Pick Up seçeneği Amerika’da mevcut. Ama internet sitesinde sürekli kontrol edip pick up yani gel al özelliği olan cihaz için stok açılıp açılmayacağını kontrol etmek gerekiyor. Sürekli bilgisayar başındaysanız mantıklı

• gunbah kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani? İndir diyince direk faceid olmuyor mu?

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.