Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.229
Cevap
141
Favori
834.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar gelen maili okumak istediğimde aşağıda verdiğim linkteki video da da gözüküyor. mailin üst kısmında ekran oyunuyor gibi geliyor bana sizde de aynısı oluyor mu yoksa sadece benim cihazda mı var.http://sendvid.com/e76ad4nc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auafina47 -- 14 Aralık 2017; 17:4:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

quote:

Orijinalden alıntı: Exaliburcigo

quote:

Arkadaslar telefonum sanki cok isiniyor bunun sonucunda sogumasi icin otomatik parlakligi kisiyor apple musicten ust uste cok muzik indirdigimde apple storedan uygulama ust uste indirdigimde bazi oyunlari oynarken 20.dakikasinda falan genius bar randevusu aldim ama ugrasmasam mi her cihazda böylemi?

Ben böyle birşey hiç yaşamadım aslında ne yaparsam yapayım hiç ısınma olmadı telefonda tek sorunum şarj yüzde yüz ile yatıyorum sabah kalktığımda yüzde 89 bu rahatsız ediyor beni

O zaman genius bara gotureyim sorun yok derlerse akasyadan almistim zaten iade hakkimi kullanayim bide bu degisimde swap cihaz meselesi nedir ne oluyor?

Yılbaşı kampanyası sebebi ile zaten 20 ocak a kadar iade şansın var swap falan vermezler merak etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaslar telefonum sanki cok isiniyor bunun sonucunda sogumasi icin otomatik parlakligi kisiyor apple musicten ust uste cok muzik indirdigimde apple storedan uygulama ust uste indirdigimde bazi oyunlari oynarken 20.dakikasinda falan genius bar randevusu aldim ama ugrasmasam mi her cihazda böylemi?

Ben böyle birşey hiç yaşamadım aslında ne yaparsam yapayım hiç ısınma olmadı telefonda tek sorunum şarj yüzde yüz ile yatıyorum sabah kalktığımda yüzde 89 bu rahatsız ediyor beni

O zaman genius bara gotureyim sorun yok derlerse akasyadan almistim zaten iade hakkimi kullanayim bide bu degisimde swap cihaz meselesi nedir ne oluyor?

Yılbaşı kampanyası sebebi ile zaten 20 ocak a kadar iade şansın var swap falan vermezler merak etme

acaba genius bara girmeden direk iade edip yenisini mi alayim yoksa genius bara girip sorunu mu anlatayim?

• Selim_1905 kullanıcısına yanıt
    Hocam deride zamanla oluyor da, silikonu araştırmak lazım.

• Beyler şaka maka birşey fark ettim bugün; yanlış anlaşılmasın ve cihazı beğenmediğim sanılmasın hatta çok memnunum fakat şöyle bir gerçek var; acaba benim gibi düşünen var mıdır diye sormak istiyorum sizlere.

8 Plus ardından X kullandım, X'i hala kullanıyorum ama ne bileyim sanki 8 Plus bana daha telefon hissiyatı veriyordu. Belki 4 yıllık tasarıma alıştığımızdandır ama bana öyle gelmeye başladı. X te sanki birşeyler eksik gibi. 8 Plus'u 20 gün kullandım bu arada ama daha içime yatmıştı.

Sizler ne diyorsunuz? Herhangi bir amacım yok sadece hissettiklerimi söyledim. Ayrıca ekşi sözlükte X konusunda da bu konuyu dile getiren var. Tek ben değilim o bakımdan :) X'i satıp 8 Plus'a geçmek gibi birşey yapmam onu da belirtmiş olayım. İnşallah alışırım ilk aldığımda çok beğenmiştim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Konum servisleri devamlı açık olabilir mi? Şarjdan çıkarıp %100’le yatıyorum, bi kalkıyorum %100 hala... Sizde bir şeyler fazladan açık olabilir ya da telefona bi reset atıp şarj edip öyle deneyin.

Evet konum servislerini açık tutuyorum sorun oysa kapatırım uygulamalar için gerekli diye açık tutuyorum

Gerekli uygulamaları "sadece kullanırken izin ver" şeklinde güncellerseniz iyi olur hocam. Nedir bunlar? Instagram, hava durumu, swarm vs gibi uygulamalar... Bazı uygulamalar için konum bilgisi gereksiz oluyor, özellikle bazı uygulamalar kapalıyken de reklam mevzuları sebebiyle konumunuzu arka planda açık tutuyor. Bunları güzelce eleyip, gereksizleri kapatın. Konum bilgisinin her daim açık olması batarya ömrünü ciddi anlamda kısaltır.

• iPhone x aldım ama ilk zamanlar fark etmemiştim şimdi kullanılamaz hale getirdi.

Yazılarda ghosting oluyor bu oledden mi yoksa benim telefondan mı lütfen birisi cevap versin. ayarlarda twitterda filan gezerken de scrool yapınca yazılar ghosting oluyor oled den mi kaynaklanıyor bu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • amerikadan iphone x almayı düşünüyorum
    sim free'mi alıcağım
    at/t'mi
    ayrıca global garanti ne durumda en son kalktı falan diyolardı 1yıl uluslar arası garantisi hala devam ediyormu.
  • Fenool kullanıcısına yanıt
    Bir kaç ay önce iPhone7 Plus telefonumda yaşadım zorlu Apple gidip değişim talep ettim kontrol ettiler ısınma İle ilgili bir sorun bulamadılar fakat Bluetooth arızalıymış değiştiler.
    Değişim sonrası ısı sorunu çözüldü,sorunlu telefonumda ısınınca kırmızı bir termometre çıkıp cihaz ekran parlaklığını kısılıyordu.
    Isınmaya Bazı programlarda sebep oluyordu özellikle SonDakika haber sitesi inanılmaz bir şekilde cihazın ısınmasına sebep oluyordu program bir kaç güncelleme sonrası düzeldi.
    Sizdede cihazın ısınmasına sebep olan bir program olabilir takip etmenizi öneririm
  • hasanhoca kullanıcısına yanıt
    Olabilir operatör dende kaynakli olabilir bazen uygulamalar hucresel de arka planda calişiyoda olabilir isinma genelde kamera kullanildigi vakit olurdu geçmiş olsun..

• berkans kullanıcısına yanıt
    Sahiden güzel çekiyor. Özellikle fotoğraf çekmekten anlayanlar eğitim alanlar öyle fotoğraflar çekiyor ki sanki profesyonel makine ile çekilmiş gibi.
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    Zamanlar alışırsınız. Ben 3 yıldır plus boyutunu kullanıyorum. Şimdi elime 7 plus aldığımda 6 plus ı ilk elime aldığım gibi oldum. Yani enteresan tamamen alışma meselesi. 3 yıldır kullandığımı bile unutuyorum birkaç günde. X bence boyut olarak mükemmel elde tutuş olarak vs.
  • pil yüzdesinin olmaması benim için çok büyük sıkıntı
    ben çok alıştığım için halen çok garipsiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giansello

Beyler şaka maka birşey fark ettim bugün; yanlış anlaşılmasın ve cihazı beğenmediğim sanılmasın hatta çok memnunum fakat şöyle bir gerçek var; acaba benim gibi düşünen var mıdır diye sormak istiyorum sizlere.

8 Plus ardından X kullandım, X'i hala kullanıyorum ama ne bileyim sanki 8 Plus bana daha telefon hissiyatı veriyordu. Belki 4 yıllık tasarıma alıştığımızdandır ama bana öyle gelmeye başladı. X te sanki birşeyler eksik gibi. 8 Plus'u 20 gün kullandım bu arada ama daha içime yatmıştı.

Sizler ne diyorsunuz? Herhangi bir amacım yok sadece hissettiklerimi söyledim. Ayrıca ekşi sözlükte X konusunda da bu konuyu dile getiren var. Tek ben değilim o bakımdan :) X'i satıp 8 Plus'a geçmek gibi birşey yapmam onu da belirtmiş olayım. İnşallah alışırım ilk aldığımda çok beğenmiştim

Aynı hissiyat bende de var 8 plus ı 2 aydır kullanıyorum.

nedeni çok açık x in 8 plus a göre hantal bir telefon olması ve bir çok konuda yazılım güncellemesine ihtiyaç duyması.
    Ayrıca yıllardır alıştığımız bazı kısa yolların x ile birlikte değişime uğraması. Tabi bunlar zamanla alışacak şeyler, diğer sıkıntılarda yazılımla giderilecek konular.

Sonuçta yıllardı tekrar eden bir tasarımın son ürünü ile ilk kez denenen bir tasarım mevcut biri beta kalıyor zaten.

Bende X ten memnunum ama bazen telefonu kullanırken 8 plus gibi akıcı hissetmiyorum, biraz alışması zaman alacak

• Bende hemen hemen her uygulamada ısınıyor bugün sniper 3d oyununu indirdim onu oynarken bile 15.dakikada falan ısınıp parlaklığı otomatik kıstı pazartesi akasyaya iade için götüreceğim genius bar randevusunuda iptal edeceğim. Umarım yeni alacağımda sorun olmaz.
  • Arkadaslar telefonu nereden alabilirim suan.

• FaceID ıle ılgılı yurt dısı forumlarda cok sıkayetler var.

Burdakı kullanıcıların da yorumlarını almak ısterım.
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Ben 10 gündür kullanıyorum. FaceID sandığımdan iyi çıktı. Gayet hatasız ve hızlı kullanıyorum. TouchID yi unuttum resmen. Daha öncesini bilemiyorum ben 11.2 den itibaren kullanıyorum. Anahtar zinciri ve destekli uygulamalar ile birlikte touchID den daha kullanışlı. Yüzünüzü birşey kapatmadıkça ve olmadık açılardan bakmadıkça ki zor, normal kullanımda her seferde açıyor hızıda çok iyi. 7 plus kullanan arkadaşım çok beğendi az kullanınca oda hızına şaşırdı. Hatta telefonu hızla sallayınca bile açıyor. Benim fikrim tabi gayet memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 15 Aralık 2017; 4:5:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Ben 10 gündür kullanıyorum. FaceID sandığımdan iyi çıktı. Gayet hatasız ve hızlı kullanıyorum. TouchID yi unuttum resmen. Daha öncesini bilemiyorum ben 11.2 den itibaren kullanıyorum. Anahtar zinciri ve destekli uygulamalar ile birlikte touchID den daha kullanışlı. Yüzünüzü birşey kapatmadıkça ve olmadık açılardan bakmadıkça ki zor, normal kullanımda her seferde açıyor hızıda çok iyi. 7 plus kullanan arkadaşım çok beğendi az kullanınca oda hızına şaşırdı. Hatta telefonu hızla sallayınca bile açıyor. Benim fikrim tabi gayet memnunum.

Sanki bazan acmıyor face id. Ben denk geldım buna. Ama bir oncekı cıhazın ekrenı ıle kıyasladıgımda acayıp derecede fark var. Bir önceki cıhazım iPhon 7 şimdiki X ; iPhone 7 nin ekran X in yanında resmen masmavi.

• serhatmirkelam S kullanıcısına yanıt
    Oled ekranın en çok siyahını sevdim ben. Simsiyah bir resim açıp ışığı sonuna kadar açsak bile ekran resmen kapalı gibi.
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.