Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
13.790
Cevap
170
Favori
714.515
Tıklama
Giriş
    17 Mesaj
    Sabaha kalktığımda %100 alıyorum öğlene kadar dokunmazsan %98 olmuyor bile fakat ısınma olayı bende de oluyor oyun oynarken appstore indirirken youtube video izlerken arkası ısınıyor öyle aman aman değil genede rahatsız ediyor ama oyunu kapatınca eski haline geliyor.
    |
    |

ios 11.2 güncel , full reset ve yeni ios yüklenmesi de yaptım.

Orijinalden alıntı: frostburn

iphone x'te ekranda donma yada titreme, klavyenin ekrana gelmemesi , kamera açılırken aşırı bekleme ve telefonu yatay çevirdiğinizde ekranın takılı kalması gibi sorunlar yaşayan oldu mu?

ios 11.2 güncel , full reset ve yeni ios yüklenmesi de yaptım.

Hocam yaşamayan var mı diye sorsanız daha doğru olurdu
    Bu tip sorunlar herkesin yaşadığı şeyler.
    eksisozluk konusuna da bakarsanız çok fazla deneyim yazan var.

Zamanla yazılımsal güncellemelerle çözülecektir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: KBL

Arkadaşlar bir yakınım Miami'ye gidecek bu hafta.
    Iphone X getirtmeyi istiyorum. Miami'de kolayca stoklarda bulabilir mi?
    Fiyatı 1000 USD diye biliyorum doğru mudur? tax free yapılabiliyor mu bu fiyat üzerinden abd'de?

Bunu ızleyın hocam

Bu arada Mıamı'de Tax free veya Sales Tax Free olayı yok.

Dırek orada kasa sırasında sales tax eklıyorlar. Gerıde alamıyorsunuz.

|
    |

• Yarbay
    5294 Mesaj
    iPhone X kamerasından bır ornek

Focos uygulamasını mutlaka ındırın arkadaslar. Derınlık efektını dahada derınlestırebıluyorsunuz. Daha sonrada VSCO gıbı bır uygulama ıle dahada profosyonel yapabılırsınız fotograflarınızı.

Orijinalden alıntı: TaKo

Konum servisleri devamlı açık olabilir mi? Şarjdan çıkarıp %100’le yatıyorum, bi kalkıyorum %100 hala... Sizde bir şeyler fazladan açık olabilir ya da telefona bi reset atıp şarj edip öyle deneyin.

Evet konum servislerini açık tutuyorum sorun oysa kapatırım uygulamalar için gerekli diye açık tutuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    merhaba arkadaşlar gelen maili okumak istediğimde aşağıda verdiğim linkteki video da da gözüküyor. mailin üst kısmında ekran oyunuyor gibi geliyor bana sizde de aynısı oluyor mu yoksa sadece benim cihazda mı var.http://sendvid.com/e76ad4nc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auafina47 -- 14 Aralık 2017; 17:4:19 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Fenool

quote:

Orijinalden alıntı: Exaliburcigo

quote:

Arkadaslar telefonum sanki cok isiniyor bunun sonucunda sogumasi icin otomatik parlakligi kisiyor apple musicten ust uste cok muzik indirdigimde apple storedan uygulama ust uste indirdigimde bazi oyunlari oynarken 20.dakikasinda falan genius bar randevusu aldim ama ugrasmasam mi her cihazda böylemi?

Ben böyle birşey hiç yaşamadım aslında ne yaparsam yapayım hiç ısınma olmadı telefonda tek sorunum şarj yüzde yüz ile yatıyorum sabah kalktığımda yüzde 89 bu rahatsız ediyor beni

O zaman genius bara gotureyim sorun yok derlerse akasyadan almistim zaten iade hakkimi kullanayim bide bu degisimde swap cihaz meselesi nedir ne oluyor?

Yılbaşı kampanyası sebebi ile zaten 20 ocak a kadar iade şansın var swap falan vermezler merak etme

• Yüzbaşı
    613 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaslar telefonum sanki cok isiniyor bunun sonucunda sogumasi icin otomatik parlakligi kisiyor apple musicten ust uste cok muzik indirdigimde apple storedan uygulama ust uste indirdigimde bazi oyunlari oynarken 20.dakikasinda falan genius bar randevusu aldim ama ugrasmasam mi her cihazda böylemi?

Ben böyle birşey hiç yaşamadım aslında ne yaparsam yapayım hiç ısınma olmadı telefonda tek sorunum şarj yüzde yüz ile yatıyorum sabah kalktığımda yüzde 89 bu rahatsız ediyor beni

O zaman genius bara gotureyim sorun yok derlerse akasyadan almistim zaten iade hakkimi kullanayim bide bu degisimde swap cihaz meselesi nedir ne oluyor?

Yılbaşı kampanyası sebebi ile zaten 20 ocak a kadar iade şansın var swap falan vermezler merak etme

acaba genius bara girmeden direk iade edip yenisini mi alayim yoksa genius bara girip sorunu mu anlatayim?

|
    |

• Yarbay
    3354 Mesaj

Hocam deride zamanla oluyor da, silikonu araştırmak lazım.

|
    |
    Selim_1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beyler şaka maka birşey fark ettim bugün; yanlış anlaşılmasın ve cihazı beğenmediğim sanılmasın hatta çok memnunum fakat şöyle bir gerçek var; acaba benim gibi düşünen var mıdır diye sormak istiyorum sizlere.

8 Plus ardından X kullandım, X'i hala kullanıyorum ama ne bileyim sanki 8 Plus bana daha telefon hissiyatı veriyordu. Belki 4 yıllık tasarıma alıştığımızdandır ama bana öyle gelmeye başladı. X te sanki birşeyler eksik gibi. 8 Plus'u 20 gün kullandım bu arada ama daha içime yatmıştı.

Sizler ne diyorsunuz? Herhangi bir amacım yok sadece hissettiklerimi söyledim. Ayrıca ekşi sözlükte X konusunda da bu konuyu dile getiren var. Tek ben değilim o bakımdan :) X'i satıp 8 Plus'a geçmek gibi birşey yapmam onu da belirtmiş olayım. İnşallah alışırım ilk aldığımda çok beğenmiştim

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Konum servisleri devamlı açık olabilir mi? Şarjdan çıkarıp %100’le yatıyorum, bi kalkıyorum %100 hala... Sizde bir şeyler fazladan açık olabilir ya da telefona bi reset atıp şarj edip öyle deneyin.

Evet konum servislerini açık tutuyorum sorun oysa kapatırım uygulamalar için gerekli diye açık tutuyorum

Gerekli uygulamaları "sadece kullanırken izin ver" şeklinde güncellerseniz iyi olur hocam. Nedir bunlar? Instagram, hava durumu, swarm vs gibi uygulamalar... Bazı uygulamalar için konum bilgisi gereksiz oluyor, özellikle bazı uygulamalar kapalıyken de reklam mevzuları sebebiyle konumunuzu arka planda açık tutuyor. Bunları güzelce eleyip, gereksizleri kapatın. Konum bilgisinin her daim açık olması batarya ömrünü ciddi anlamda kısaltır.
    |
    |

iPhone X 64GB | PlayStation®4 PRO 1TB | Macbook Air 13" MID 2012
    | Samsung 49KS8500 |

• Yarbay
    2869 Mesaj
    iPhone x aldım ama ilk zamanlar fark etmemiştim şimdi kullanılamaz hale getirdi.

Yazılarda ghosting oluyor bu oledden mi yoksa benim telefondan mı lütfen birisi cevap versin. ayarlarda twitterda filan gezerken de scrool yapınca yazılar ghosting oluyor oled den mi kaynaklanıyor bu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    amerikadan iphone x almayı düşünüyorum
    sim free'mi alıcağım
    at/t'mi
    ayrıca global garanti ne durumda en son kalktı falan diyolardı 1yıl uluslar arası garantisi hala devam ediyormu.
    |
    |

Bir kaç ay önce iPhone7 Plus telefonumda yaşadım zorlu Apple gidip değişim talep ettim kontrol ettiler ısınma İle ilgili bir sorun bulamadılar fakat Bluetooth arızalıymış değiştiler.
    Değişim sonrası ısı sorunu çözüldü,sorunlu telefonumda ısınınca kırmızı bir termometre çıkıp cihaz ekran parlaklığını kısılıyordu.
    Isınmaya Bazı programlarda sebep oluyordu özellikle SonDakika haber sitesi inanılmaz bir şekilde cihazın ısınmasına sebep oluyordu program bir kaç güncelleme sonrası düzeldi.
    Sizdede cihazın ısınmasına sebep olan bir program olabilir takip etmenizi öneririm
    |
    |
    Fenool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Olabilir operatör dende kaynakli olabilir bazen uygulamalar hucresel de arka planda calişiyoda olabilir isinma genelde kamera kullanildigi vakit olurdu geçmiş olsun..

|
    |
    hasanhoca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sahiden güzel çekiyor. Özellikle fotoğraf çekmekten anlayanlar eğitim alanlar öyle fotoğraflar çekiyor ki sanki profesyonel makine ile çekilmiş gibi.
    |
    |
    berkans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zamanlar alışırsınız. Ben 3 yıldır plus boyutunu kullanıyorum. Şimdi elime 7 plus aldığımda 6 plus ı ilk elime aldığım gibi oldum. Yani enteresan tamamen alışma meselesi. 3 yıldır kullandığımı bile unutuyorum birkaç günde. X bence boyut olarak mükemmel elde tutuş olarak vs.
    |
    |
    Giansello kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ben çok alıştığım için halen çok garipsiyorum
    |
    |
emek server
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.