Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.229
Cevap
141
Favori
834.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yurtdısı cıhazı olup 1 sene tr garantisi olanlar zorlu'da garantı vermıyor dıger servıslere yonlendırıyor anladıgım kadarıyla.Peki zorlu'da garanti işlemi yapılması ıcın apple store'dan zorlu'dan fılan almak sart mı yoksa apple Türkiye garantili olması yeterli mi ben hepsıburada'dan apple Türkiye garantili alıcam zorlu'da garantı ıslemını yaparlar mı ?
  • arkadaşlar merhaba,
    öncelikle ben siyah iphone x almayı düşünüyorum.

geçen hafta Çin'deydim. 4900 civarı gelmesine rağmen güvenemeyip almadım.

size birkaç soru sormak isterim buradaki konuşmalar kafamı karıştırdı.
    oysaki telefonu elimde birkaç kerede inceledim.

1. bazı arkadaşlar, beyaz olan modelin çerçevesinin gümüş olduğunu daha güzel olduğunu söylemiş. siyah ve beyaz (silver) modellerinin çerçeve renkleri farklı mıdır?
    2. yoksa siyah koyu olduğu için onda farketmiyoruzda, açık renkte çerçeve koyu kaldığı için göze dahamı hoş geliyor?
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Beyaz daha parlak ayrıca siyah aşırı parmak izi tutuyor tavsiye etmem
  • KAEC kullanıcısına yanıt
    esasında ben ark kapak renginden bahsetmedim. onlar bariz farklı, neredeyse biri siyah, diğeri beyaz.
    çerceveleri faklı mıdır diye sormuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Arkadaşlar merhaba aldığım baseus ekran koruyucu geldi mükemmel uyumlu... şak diye oldu... resim ekliyorum ekran koruyucuda eksık bulduğum tek nokta var oda üst sensör kısımlarının olduğu çentikli kısım

Apple iPhone X [ANA KONU]y

Apple iPhone X [ANA KONU]a

Apple iPhone X [ANA KONU]p

Apple iPhone X [ANA KONU]ışkanlı değil ön kamera işe camın arasına veya sensör arasına toz konma ihtimali yüksek....

Arkadaşlar bir kaç saat önce telefonuma taktığım baseus marka ekran camını kesinlikle tavsiye etmiyorum sensörün ve ön kameranın olduğu kısımlar yapışkanlı değil bir kaç milim Havada duruyor o kısım. Bir kaç saatte o kısım pislikle tozla doldu ön kamera tozlu çekmeye başladı ve Face ID doğru düzgün çalışmamaya başladı

Söktüm attım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Beyaz modelin yanları daha parlak ondan bahsediyorum.

Siyahta belli olmuyor.
  • 60 TL ÇÖPE GİTTİ.

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Spigenden şaşmayacaksın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAEC

Beyaz modelin yanları daha parlak ondan bahsediyorum.

Siyahta belli olmuyor.

hadi ya, tam olarak sorduğum buydu. teşekkürler.
    hiç farketmemişim.
    o zaman yakından tekrar invelerim.
    belkide fikrim değişir, siyahtan vazgeçerim. yanyana bakmak lazım.
    Transparentte bu sıkıntı yok gibi. Şurdan inceleyebilirsiniz:http://s.aliexpress.com/JreIvmE3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 13 Kasım 2017; 19:46:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Transparentte bu sıkıntı yok gibi. Şurdan inceleyebilirsiniz:http://s.aliexpress.com/JreIvmE3

Kaç günde gelir hangi satıcıdan aldınız ?

Linkini paylaştığım kişiden; en güvenilir oydu. Kargo kısmında 30-50 gün diyor. Maalesef Türkiye’de şeffaf bulamadım. Aliexpressde hem şeffaf var hem daha ucuz. Teslim süresi uzun yalnız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 13 Kasım 2017; 20:17:3 >
  • herkese selam, konuyu baştan sona okudum,
    yarın arkadaş abd ye gidecek,
    ona şunları söyleyeceğim...
    eksik ya da hatalı bir şey varsa lütfen uyarır mısınız?

T-Mobile full price olarak alınacak, 999 dolar+kdv ödenecek..
    MQAG2LL/A A1901 model kodlu olacak..

DOĞRU MUDUR?
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    Çarşı karışmış , ayrıca Amerika'da a1901 modeli yokmuş

Applestorlarda bulmada sıkıntı varmış. Orda olan birinin adresine online sipariş en garantisi.
    Herhangi baska kodlu bir iphone alirsak ne gibi bir sikinti oluyor peki unlock oldugu surece ?
  • Septams kullanıcısına yanıt
    nasıl yapacağız peki?
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Ekran yanması her OLED ekranda var haberiniz olsun, normal kullanımda sorun çıkartmıyor. Sizin bahsettiğiniz uzun kullanım ayrı, Apple'ın bahsettiği ayrı hocam.
  • zevkler ve renkler tartisilmaz hocam, kalite konusuna gelirsek hicte cin mali gibi durmuyor bi samsung degil kendisi. siyahi bana gore cok sonuk duruyor, beyazin arkasi storm trooperlari animsatiyor ve kullanilan malzeme en ust duzeyde,parliyor ve kendisini gosteriyor. uyari yapmaniza gerek yok bende iki cihazida inceledim beyazi sectim. siyah daha cok parmak izi yapiyor bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Ekran yanması her OLED ekranda var haberiniz olsun, normal kullanımda sorun çıkartmıyor. Sizin bahsettiğiniz uzun kullanım ayrı, Apple'ın bahsettiği ayrı hocam.

iPhone x in ekranı oled değil mi acaba ? Apple’ın bahsettği yanma neden ayrı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.