Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben yeni iphone x aldım jelatinini çıkartıp kırılmaz uygulamak için kırılmazın içinden çıkan bez ile sildim daha önceden de dikkatli baktım çizik yoktu ama sildikden sonra ışığa tuttuğum zaman yatay şekilde iki tane uzun kılcal çizik oluşmuş internette filan bakıyorum adamlar neler yapıyo telefona çizik yok diyo.
    Siliyorum geçmiyoda acaba bir süre sonra geçer mi ? Tırnak takılmıyor bu arada çiziğe ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

150 ₺ karşılığında isteyene 8.000 Turkcell sarı kutu puanı transfer edebilirim.

8000 transfer edemezsin, max 5000 puan transfer edilebiliyor

Bilmiyordum, teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetsoul kullanıcısına yanıt
    Bakmak zorunda değilsiniz hocam. Erişebilirlik ayarlarından dikkati devredışı bırakırsanız ekrana bakmasanız bile ekran kilidiniz açılır. Daha önce parmak izi kullanan biri olarak Face ID inin çok daha hızlı çalıştığını söylemem gerek. Tek kötü yanı ekranın hemen ana ekrana dönmemesi sürükleme yapmak zorunda kalmamız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 13 Aralık 2017; 23:29:12 >
  • SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Bende gerçekten çok memnunum faceID den. 10 gündür kullanıyorum sandığımdan daha iyi hızlı çıktı. TouchID daha iyi diyordum ama kullandıktan sonra faceID daha iyi ve anahtar zinciri ile çok daha zevkli ve kullanışlı.
  • MyCoDeR kullanıcısına yanıt
    değişim yapın. kafanız takılacağına uğraşmayın hocam.
  • Kılıf ile ilgili bilgi verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Ben de bir ara alayım dedim. 10 USD hiç bir şey değil. Bir de sayfada depozito bedeli diyor. O nasıl bir mantıkta çalışıyor biliyor musunuz acaba?

• f.danis F kullanıcısına yanıt
    Hocam onun için değişim yapmaya gidilir mi ? Bi kere adamlar sizin sucunuz diye değiştirmez bile bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianca

Merhabalar, Amerika'dan iphone X geldi, kısmetse ilk defa iphone kullanacağım. Telefonu kurmak için açtığımda ekranın sarımtrak olduğunu gördüm. Bariz sarı gibi gözüküyor. Internetten kutu açma incelemelerine baktığımda onlar ilk açıldığında beyaz görünüyor. İçime sinmedi, kuruluma devam etmedim. Akasya apple store'a götüreceğim. Telefonun model numarası A1901, Türkiye garantiliymiş. Benzer bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba, apple store bunu hata olarak kabul eder mi? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Yurt dişi telefonlara apple store bakmıyor

Apple servisler bakıyor yanı Kvk ve pupa

• BhuRkY B kullanıcısına yanıt
    Vergiden bahsediyor;bildiğimiz anlamda depozito değil yani .
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Kardeşim kuruluma devam et kurulum bitince ayarlar ekran ve parlaklıktan true tone yi devre dışı bırak düzelecektir

• iPhone SE büyüklüğünde iPhone Xse yapın alalım. Donanım da iPhone X donanımı olsun idare eder.

Sony Xperia Xz1C'yi getirmedi telefonsuz kaldık.

• 5000 sari puanim var isteyene ücreti karşılığı verebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Turkcell’de 11.270 sarı kutu puanım var.Herhangi bir şekilde kullanmayı düşünmüyorum.İhtiyacı olana yardımcı olabilirim.

Genelde apple online storedan alışveriş yapan biriyim. En ufak memnuniyetsizlikte kolayca değişim yapıyorlar. Apple storelarda yapabilir. Nerden aldınız bilmiyorum tabi ama, talep edin

• Selim_1905 kullanıcısına yanıt
    O kadar para verip renk değiştiriyorsa peeh öyle kaba.
  • f.danis F kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom bayinden aldım ben. Şimdi değişim işlemleriylede uğraşmak zor geliyo ekran silmeyle kılcal çizik olur mu hiç denk geldiği size ? Bir gram bastırmadımda.

tabikide olmaması gereken ve imkansız bişey. silmeyle çizik olmaz.

Değişim sizin yasal hakkınız. Lütfen tüketiçi kanunu 6502 nolu kanunu inceleyiniz. Nerden almış olduğunuz fark etmez, ayıplı ürünlerde değişim hakkınız mevcut.
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    bence de öyle ama deri olanında benzer bir olay ile karşılaşmıştım

• turkcell.com.tr den bu ara telefon alan oldumu, kaç günde gelir acaba
  • Daha önce de yazdım ama cevap alamadım. Telefon çaldığında zil sesi başlıyor fakat kimin aradığı ekran aç cevapla ekranı beş saniye sonra beliriyor çok sinir bozucu bir durum bir tek bana mı oluyor

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.