Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
13.793
Cevap
170
Favori
715.230
Tıklama
Giriş
    3573 Mesaj
    Bizim turkcell varta hediyeleri ne alemde arkadaş!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    #23 King James
  • Yarbay
    2806 Mesaj
    150 ₺ karşılığında isteyene 8.000 Turkcell sarı kutu puanı transfer edebilirim.

Mesela emaile fatura gonderince tax free burosu kabul etmemis yazili fatura istemis arkadasimda ucagi kacirmamak icin vergiyi almaktan vazgecmis.

Tam olarak sirasiyla nasil isliyor islemler?tecrubeli olan biri var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E93 M3 -- 13 Aralık 2017; 22:0:37 >

Hocam youtube a yurt disindan iphone almak yazin. Global lue sitesini okuyun.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    E93 M3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2939 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

8000 transfer edemezsin, max 5000 puan transfer edilebiliyor
    quote:

Orijinalden alıntı: 1BaDBoY1

Bir farkı olmaması benım ıcın tam bır hayal kırıklıgı oldu fıyatıda çok pahalı.Apple watch 3 almak ıstıyorum sımdı ona gıdıp baska kulaklıkta almak olmaz kı kolaylık acısından Apple ekosistemi içinde bulunsun ıstıyorum herseyım.Kablolu kulaklıklardan sıkıldım head set aldım sımdı pısmanım keske kablosuz olarak alsaydım dıye.Kulakıcınede bır turlu alısamadım her gun 2 3 saat sarkı dınlıyorum baska altarnetif yok gibi kablosuzda.

Şimdi airpower cıkıcak airpods'un sarj kutusu degısecekmıs keske yenı bır aırpods cıksada sunlar bıraz duzelse cunku o kadar paraya haketmıyor gıbı geldı bana.

Benim asıl istedıgım çok sarkı dınledıgım için iphone x'un sarjı bıtmesın sarkı gorevını apple watch ıle airpods yapsın.X'e bulasmasın.

Onun ıcınde apple musıc uyelıgı alcam sız denedınzı mı mobıl verıyı cok yıyor mu kaliteli seste ?

Airpodsun sesi sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Bende mükemmeli arayanlardanım. Tabiki bir kulakiçinin verdiği bass ı vermiyor dünyayla ilişiğiniz kesilmiyor. Buda önemli mi benim için evet araç kullanırken kullanıyorum çünkü tekinide çiftinde. Korna sesini şarkı çalarken duyabilmekde mühim mesele.

Neyse 1000 2000 liralık in ear performansı yok ama diğer kulaklıklarında aşağı kalır yanı yok. Mesela apple tv ile logan izlemiştim gece o rahat ki tüm dolby digital kulaklarınızda ve kulağınızda rahatsız eden bir şey yok. Üstelik kimseyi rahatsız etmeden istediğim pozisyonda.

Alın pişman olmazsınız. Çok bassslı ultra birşey isterseniz kabloluyla uygun fiyata bulursunuz zaten. Sevmediniz mi satarsınız 500 e 200 liraya kiralamış olursunuz.

Siri yeter telefon cebimde airpod kulağımda hey siri ofisi ara demeniz 700 tlnin üzerinde bir konfor

|
    |

• Yüzbaşı
    279 Mesaj

Evet reklamında parmak izine göre kıyaslamalar vs yapılmış ama parmak izinin yerini kesinlikle tutamaz. İlla telefona bakmak kadar saçma birşey olamaz.

Açma kapama kısmında parmak izi olmalıydı.

Bu arada uygulama Aratırken menüden olan uygulamaları bulamıyor. Çözüm var mı

|
    |
    ecay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Herkese selam
    Ben yeni iphone x aldım jelatinini çıkartıp kırılmaz uygulamak için kırılmazın içinden çıkan bez ile sildim daha önceden de dikkatli baktım çizik yoktu ama sildikden sonra ışığa tuttuğum zaman yatay şekilde iki tane uzun kılcal çizik oluşmuş internette filan bakıyorum adamlar neler yapıyo telefona çizik yok diyo.
    Siliyorum geçmiyoda acaba bir süre sonra geçer mi ? Tırnak takılmıyor bu arada çiziğe ?
    quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

8000 transfer edemezsin, max 5000 puan transfer edilebiliyor

Bilmiyordum, teşekkür ederim.

|
    |

Bakmak zorunda değilsiniz hocam. Erişebilirlik ayarlarından dikkati devredışı bırakırsanız ekrana bakmasanız bile ekran kilidiniz açılır. Daha önce parmak izi kullanan biri olarak Face ID inin çok daha hızlı çalıştığını söylemem gerek. Tek kötü yanı ekranın hemen ana ekrana dönmemesi sürükleme yapmak zorunda kalmamız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 13 Aralık 2017; 23:29:12 >
    |
    |
    ahmetsoul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN: SAVIARs
    Gamertag: SAVIARs
  • Yarbay
    2337 Mesaj

Bende gerçekten çok memnunum faceID den. 10 gündür kullanıyorum sandığımdan daha iyi hızlı çıktı. TouchID daha iyi diyordum ama kullandıktan sonra faceID daha iyi ve anahtar zinciri ile çok daha zevkli ve kullanışlı.
    |
    |
    SAVIAR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

değişim yapın. kafanız takılacağına uğraşmayın hocam.
    |
    |
    MyCoDeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kılıf ile ilgili bilgi verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Ben de bir ara alayım dedim. 10 USD hiç bir şey değil. Bir de sayfada depozito bedeli diyor. O nasıl bir mantıkta çalışıyor biliyor musunuz acaba?

Hocam onun için değişim yapmaya gidilir mi ? Bi kere adamlar sizin sucunuz diye değiştirmez bile bence
    |
    |
    f.danis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: bianca

Merhabalar, Amerika'dan iphone X geldi, kısmetse ilk defa iphone kullanacağım. Telefonu kurmak için açtığımda ekranın sarımtrak olduğunu gördüm. Bariz sarı gibi gözüküyor. Internetten kutu açma incelemelerine baktığımda onlar ilk açıldığında beyaz görünüyor. İçime sinmedi, kuruluma devam etmedim. Akasya apple store'a götüreceğim. Telefonun model numarası A1901, Türkiye garantiliymiş. Benzer bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba, apple store bunu hata olarak kabul eder mi? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Yurt dişi telefonlara apple store bakmıyor

Apple servisler bakıyor yanı Kvk ve pupa

Vergiden bahsediyor;bildiğimiz anlamda depozito değil yani .
    |
    |
    BhuRkY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kardeşim kuruluma devam et kurulum bitince ayarlar ekran ve parlaklıktan true tone yi devre dışı bırak düzelecektir

|
    |
    eraycelik80 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sony Xperia Xz1C'yi getirmedi telefonsuz kaldık.

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,471
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.