Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
13.790
Cevap
169
Favori
714.850
Tıklama
Giriş
    391 Mesaj

Bir farkı olmaması benım ıcın tam bır hayal kırıklıgı oldu fıyatıda çok pahalı.Apple watch 3 almak ıstıyorum sımdı ona gıdıp baska kulaklıkta almak olmaz kı kolaylık acısından Apple ekosistemi içinde bulunsun ıstıyorum herseyım.Kablolu kulaklıklardan sıkıldım head set aldım sımdı pısmanım keske kablosuz olarak alsaydım dıye.Kulakıcınede bır turlu alısamadım her gun 2 3 saat sarkı dınlıyorum baska altarnetif yok gibi kablosuzda.

Şimdi airpower cıkıcak airpods'un sarj kutusu degısecekmıs keske yenı bır aırpods cıksada sunlar bıraz duzelse cunku o kadar paraya haketmıyor gıbı geldı bana.

Benim asıl istedıgım çok sarkı dınledıgım için iphone x'un sarjı bıtmesın sarkı gorevını apple watch ıle airpods yapsın.X'e bulasmasın.

Onun ıcınde apple musıc uyelıgı alcam sız denedınzı mı mobıl verıyı cok yıyor mu kaliteli seste ?
    |
    |
    DorukAkinci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Merhabalar, Amerika'dan iphone X geldi, kısmetse ilk defa iphone kullanacağım. Telefonu kurmak için açtığımda ekranın sarımtrak olduğunu gördüm. Bariz sarı gibi gözüküyor. Internetten kutu açma incelemelerine baktığımda onlar ilk açıldığında beyaz görünüyor. İçime sinmedi, kuruluma devam etmedim. Akasya apple store'a götüreceğim. Telefonun model numarası A1901, Türkiye garantiliymiş. Benzer bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba, apple store bunu hata olarak kabul eder mi? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianca -- 13 Aralık 2017; 18:1:27 >

Orijinalden alıntı: bianca

Merhabalar, Amerika'dan iphone X geldi, kısmetse ilk defa iphone kullanacağım. Telefonu kurmak için açtığımda ekranın sarımtrak olduğunu gördüm. Bariz sarı gibi gözüküyor. Internetten kutu açma incelemelerine baktığımda onlar ilk açıldığında beyaz görünüyor. İçime sinmedi, kuruluma devam etmedim. Akasya apple store'a götüreceğim. Telefonun model numarası A1901, Türkiye garantiliymiş. Benzer bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba, apple store bunu hata olarak kabul eder mi? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

True Tone kapattınız mı hocam. O sarı gösteriyor.
    5306 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bianca

Telefon yurt dısından alındıgı ıcın Apple Store bakmaz.

Mınıbus yolu uzerındekı Apple KVK'ya goturun.

Ayrıca kayıt yapılmadan telefon kabulu yapmıyorlar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Yanlişin vat iyice araştir dünyada en pahali apple türkiyede satiliyor diye biliyorum 2300$ az para değil...

Yanlısım yok hocam. Kendınızde bu bılgıye kolay bır sekılde erısebılırsınız.
    https://www.apple.com/br/shop/buy-iphone/iphone-x#00,10

Apple Brezılya

256GB sılver modelının fıyatı 7799 Real TL Kar

Kuru dolara cevırdıgınızde 2,359.79USD
    http://xe.com/currencyconverter/convert/?Amount=7799&From=BRL&To=USD

Brezılyada satıs fıyatı 2359 dolar. Sız o okudugunuz teknolojıden zerre haberı olmayan haber sıtelerıne ınanmayın. Gercı cok da degısen bır sey yok. En pahalılıkta 2 ya da 3. yuz.

Edit: Brezılya'da asgarı ucret 283 dolar. Bir iPhone asgarı ucretle calısanın maasının tam olarak 8,3katı(256GB'lık ıcın konusuyorum)

Turkıye'de ıse bır iphone asgarı ucretlının maasının tam olarak 4.9 katı

ABD'de ıse yıne asgarı ucretlı bır calısan maasıyla bır ıphone x 256gb alabılıp uzerınede parası kalabılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkans -- 13 Aralık 2017; 18:47:49 >
    |
    |

• Yarbay
    5306 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsoul

arkadaşlar amoled ekran olmasının ne gibi faydaları var ? samsung edge deki gibi ekranın sadece bir kısmı aktif oluyor mu mesela ?

aletin şarjı da gayet normal geldi bana ayrıca face id parmak izi okuyucuya göre oldukça hantal ve her zaman okuyamıyor.
    6 plus telefonumda parmak izi daha hızlı ve çok daha düşük hata oranlarıyla çalışıyordu.

x in sürümü 11.1 bu arada

faceid ayarları altındakı Dikkat Gerektiren Özellikler ı kapatın. Cok daha hızlı bır sekılde calısacaktır.
    |
    |

Değiştereceğiniz telefonun sarımtrak çıkmayacağı ne malum bence sarımsı olması daha güzel yine de siz bilirsiniz

İphone x screen Lettery diye yazın google a sarı beyaz olarak aradaki farkı göreceksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bianca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende almadım çok kabalaştırıyor.
    |
    |
    BhuRkY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen... telefonun tüm kibarlığı ve esnetiği gidiyor. Olabildikçe kılıfsız kullanım 👍 varsın kılcal çizilmeler olsun. Bu hali ile ben kullanmadıktan sonra sattığım kişi mi kullansın. İçimde kalmasın 👍

|
    |
    pisst0n kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BhuRkY

Arkadaşlar telefon kesinlikle kılıfsız bir efsane duruyor... devamlı kılıf alıyorum sonra kullanmıyorum 😂

Ben de kılıfla telefonun kabalaşacağını düşünüp alttaki kılıfı sipariş ettim ; umarım umduğum gibi çıkar.
    https://www.amazon.com/gp/product/B076CFX1BG/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Kılıf güzelmiş... görünüş olarak çok kibar. Geldiği zaman resim atabilir misiniz? Duruşunu, hissiyatını merak ettim. Amazon’dan aldığınız içim tahminen ne kadar zamanda size ulaşıyor? Daha önce deneyiminiz oldu mu hiç?

|
    |
    Tulû kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Doğru bende gemide çalışıyorum. 10 ay brezilyada kaldım telefonumu kaybetmiştim. Heryeri gezdim telefonlar felaket pahalı buradan pahalıydı alamadan gelmiştim tabi.
    |
    |
    berkans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tabi ki geldiği zaman paylaşım yaparım.
    Amazon'dan yaklaşık 5 yıldır alışveriş yapıyorum ve 20'ye yakın işlemim olmuştur.Hiç bir sorun yaşamadım ; gümrük ,yanlış ürün vs.
    Kılıfı ayın 10'unda sipariş ettim, Amazon'un verdiği tarih 2 Ocak ;ancak bu süreden genelde daha kısa sürede ulaşıyor. Takipte dün Türkiye'ye gönderildiği yazıyor.

Bu kılıf da kalın gelirse , artık şeffaf skin uygulayıp kullanırım sanırım.

Kılıfın yabancı forumlarda bulduğum iki fotoğrafını paylaşıyorum :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tulû -- 13 Aralık 2017; 20:15:54 >
    |
    |
    BhuRkY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5466 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BhuRkY

Kılıf güzelmiş... görünüş olarak çok kibar. Geldiği zaman resim atabilir misiniz? Duruşunu, hissiyatını merak ettim. Amazon’dan aldığınız içim tahminen ne kadar zamanda size ulaşıyor? Daha önce deneyiminiz oldu mu hiç?

Ben aldım hocam amazon'dan 16 günde geldi, izlenim ve fotolar burada:

https://forum.donanimhaber.com/iphone-8-8-plus-x-kilif-ve-aksesuarlari-ana-konu--129147529-12#130343232

• Binbaşı
    1408 Mesaj

peki hocam bilgilendirme için çok teşekkürler
    |
    |
    berkans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

• Onbaşı
    16 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Orijinalden alıntı: thedoctor1907

Turkcell den 400 tl indirimle 5600 e iphone x aldım umarim yakin zamanda gönderilir bu kampanyadan yararlanmak isteyenler bence firsati kaçırmasinlar

fazla puanı olan yok mu ? sene sonunda siliniyor biliyorsunuz ki ücretde verebilirim.

Bende 8500 puan var 200 tl senin 200 tl benim olsun

|
    |

Nasi hocam memnun musunuz? Tam istedigim kilif bu arada, ben de siparis edicem... Bugune kadar bir cok seffaf kilif aldim ama istedigim şıklığı yakalayamadım hala. Ekrana nano sıvı uygulayıp kılıfsız kullanıyorum şuan, amacim telefonun arkasi kilcal ciziklerden korusun ve kilif yokmus goruntusu versin.

|
    |
    Muss@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone X 64GB | PlayStation®4 PRO 1TB | Macbook Air 13" MID 2012
    | Samsung 49KS8500 |
Reklamlar
Sohbet
Media Sözlük
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.