Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.565
Cevap
113
Favori
490.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    olumsuz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bende o yüzden sordum umarım öyle olur

• Ben 1.5 senedir kullanıyorum bu telefonu ve oldukça memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birinci keci sebo

olumsuz hocam

Sağolun. Benim tel sorunlu sanırım. Veya yüklediğim uygulamalardan biri bir sorun yaratıyor.
  • SE 2 çıksada 1 sene geçsede alsak

• quote:

Orijinalden alıntı: BetterCallVicke

Telefonu alalı 19 ay olmuş bugün destek ile görüştüm pil ömrünün %93 olduğunu söyledi.

Telefondan bunu nasıl söyleyebiliyorlar? Ampermetreye bağlanması gerekmiyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.3'ün son sürümünde kalmıştım. Bugün 11.2.6'ya geçtim. Şimdilik yeterince gözlem şansım olmadı ama durup dururken WiFi kesiliyor. Bu durumu yaşayan var mı ?
  • SE’yi yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullanıyordum, dün 11.2.6’yı yükledim, telefonda donmalar ve çeşitli uygulamalardayken (whatsapp, notes gibi) aniden kapanmalar yaşamaya başladım, App Store’a da giremiyorum yükleniyor diyip öylece kalıyor, sizce sorun ne olabilir? Ne yapmamı önerirsiniz? Yedek alıp fabrika ayarlarına mı döneyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    bende sorun yok

• 11.2.6 şarj süresi ne kadar alıyorsunuz

• lucky s L kullanıcısına yanıt
    lte wifi karışık otomatik parlaklıkta 5,30-6 arası tabi cihazım yeni değişti arka planda yenileme ve gereksiz konum kapalı

• 32 lik kapalı kutu yurtdışı SE ne kadar eder beyler? Tahminim 1300 civarı bir de size sorayım belki bilen vardır.

• Bende o civarlarda alıyorumda twitter ve instagram çok şarj yiyior önceki sürümlere göre

• Dün ios 11i indirdim ama yüklemedim yarın yüklerim dedim fakat bugün güncellemek istediğimde 10.3.3 yazılımınız güncel yazıyor ne yaptıysam güncelleyemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

SE’yi yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullanıyordum, dün 11.2.6’yı yükledim, telefonda donmalar ve çeşitli uygulamalardayken (whatsapp, notes gibi) aniden kapanmalar yaşamaya başladım, App Store’a da giremiyorum yükleniyor diyip öylece kalıyor, sizce sorun ne olabilir? Ne yapmamı önerirsiniz? Yedek alıp fabrika ayarlarına mı döneyim?

Benim sorun restore iphone yapınca çözüldü, herhalde ios güncellemesi sırasında eksik yükleme olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala 9.3.2 kullanıyorum ancak hafta sonu artık güncelleme yapmam zorunlu hale geldi. En son sürüm ile benim kullandığım sürüm arasında ciddi performans farkları var mı?

Ayarlardan direk güncelleme yapacağım. Itunes bile kurulu değil bilgisayarımda. Açıkçası pek uğraşmak istemiyorum. Dediğim şekilde yaparsam data kaybına olur mu?
  • Lahmacun Küreği kullanıcısına yanıt
    Vay vay sorunlara bak. Bu işler can sıkmaya başladı artık. İnş çözülür. Kolay gelsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada bende de arka plan uygulamaları kapatırken 1 ay önceki sayfalar ya da yazışmalar görünüyor. Ekran kilidi yani rakamlar gelmiyor. Parmak izi algılamıyor. Gibi sorunlar türedi. Yukarıdaki sorunlara ek olarak. 7 ve 7 plus konusunuda takip ediyorum. Buradan daha vahim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lahmacun Küreği

Dün ios 11i indirdim ama yüklemedim yarın yüklerim dedim fakat bugün güncellemek istediğimde 10.3.3 yazılımınız güncel yazıyor ne yaptıysam güncelleyemedim

Nasıl çözebilirim?

• 2 senedir kullanıyorum ben bu telefonu ne sarj me başka bi sıkıntım yok ayrıca cihaz güncel

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.