Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EneSerhat Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uyarıda şarja tak diye bişey yazmıyor :) düşük güç modunu açmak istiyor %1 e kadar kullansanda bişey fark etmez ha dediğin gibi bataryada bi sorun oluşacaksa tabiki zaman içinde oluşacak bunun şarjı dibine kadar kullanmakla alakası yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süre şarjda bırakma demişsin mantıklı açıklamasını yapmışsın bununkini yapmadan geçmişsin nedenini söyle bari

• ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    %80e kadar normal dolar, ondan sonra pili korumak için ysvsş dolar

• quote:

Orijinalden alıntı: iphoneseci

Uzun süre şarjda bırakma demişsin mantıklı açıklamasını yapmışsın bununkini yapmadan geçmişsin nedenini söyle bari

Ne demek istedin tam anlamadım ama bir önceki mesajına cevabım şu bir iki ay sonra forumda konu açarsın şarj sürem düştü felan filan diye

• Arkadaslar telefonu aldıgmdan beri 9.3 ile kullanıyorum

En çok kullandığım app garanti etrader son versiyonu istemeye başladı..

Sırf o app yuzunden telefonu guncellemem lazım.. Şu an şarjım 1 günden fazla gidiyor. Güncellersem sıkıntı mı olacak şimdi şarj konusu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav bilgin yok bari milleti korkutma adam oyun oynar telefonun anasını ağlatır fırın gibi ısınır bataryanın ömrü azalır %1 e kadar kullanmakla bayarya ya bişey olmaz cihaz 6 aylık %1 düşüş var % 20 den sonra uyarı verip düşük güç moduna geçmesinin nedeni şarj etme fırsatı bulana kadar daha uzun ömürlü gitmesidir sende diyorsun şarja tak diyor :D isteyen %1 de takar isteyen 99 da

• iphoneseci İ kullanıcısına yanıt
    aynen öyle 👍🏻

• Shafter kullanıcısına yanıt
    güncelle şarj güzel 11.2.5

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Arkadaslar telefonu aldıgmdan beri 9.3 ile kullanıyorum

En çok kullandığım app garanti etrader son versiyonu istemeye başladı..

Sırf o app yuzunden telefonu guncellemem lazım.. Şu an şarjım 1 günden fazla gidiyor. Güncellersem sıkıntı mı olacak şimdi şarj konusu?

Tabi bir miktar düşüş olacaktır ama yine 1 günü çıkarırsın 11.2,5 yoğun kullanımda 6:30 civarlarını görüyorum yoğun kullanmazsam video vs . 8 .30 saati de görüyor telefon

• quote:

Yav bilgin yok bari milleti korkutma adam oyun oynar telefonun anasını ağlatır fırın gibi ısınır bataryanın ömrü azalır %1 e kadar kullanmakla bayarya ya bişey olmaz cihaz 6 aylık %1 düşüş var % 20 den sonra uyarı verip düşük güç moduna geçmesinin nedeni şarj etme fırsatı bulana kadar daha uzun ömürlü gitmesidir sende diyorsun şarja tak diyor :D isteyen %1 de takar isteyen 99 da

Ne yapıyorsan yap canım benim paşa gönlün bilir.

• Öyle yapacağım zatende sallıyorsanda destekli salla demek istedim.. ki millet nedenini de bilsin çünkü söylediğini okuyup %20 nin altına düşmemesi için çırpınanlar olabilir.

• quote:

Öyle yapacağım zatende sallıyorsanda destekli salla demek istedim.. ki millet nedenini de bilsin çünkü söylediğini okuyup %20 nin altına düşmemesi için çırpınanlar olabilir.

Al sana sebepleri ve sonuçları eğer bidaha sallama felan dersen ağzına yığarım senin ben burda yalan yanlış bilgi vermiyorum ama sen inatla kaşınıyorsun. Boynu açta bi googledan bak bakalım zararlı mı değil mi diye

http://sorucevap.webtekno.com/72058/sarji-tamamen-bitirip-doldurmak-faydalimi

https://www.google.com.tr/amp/s/www.chip.com.tr/haber/cebinizin-pilini-korumanin-yollari_41276.amp.html

Bunun gibi daha çok konu ve makale var ama sen anlama sorunun olduğu için boşuna uğraşmış oluyorum. En azından diğer kullanıcılar senin gibi bir hataya düşmez.

• Tosun paşa ara apple ı sor anlama kıtlığı sende var bende değil. O attığın linkler kadar zıt görüşü belirtenlerde var ki ben onlara bakmayıp apple dan öğrendim ağzına yığarım diyor herife bak sanki biz google dan bu attığın linklere bakmadık terbiyesizce konuşacaksan muhattap olma bildiğin gibi devam et sen %20 de tak şarja.

• quote:

Tosun paşa ara apple ı sor anlama kıtlığı sende var bende değil. O attığın linkler kadar zıt görüşü belirtenlerde var ki ben onlara bakmayıp apple dan öğrendim ağzına yığarım diyor herife bak sanki biz google dan bu attığın linklere bakmadık terbiyesizce konuşacaksan muhattap olma bildiğin gibi devam et sen %20 de tak şarja.

At yalanı *** inananı aynı apple ı bende aradım bana niye öyle bişey söylenmedi ? Ara tekrar ses kaydına al göster bana bende burdan senden özür dileyecem tamam mı ?

• Telefonu almayı düşünüyorum. Bu telefon ne kadar daha güncelleme alır ? Kaç sene idare eder ?şarjı nasıl ? Kronik sorunları neler ?

• bir ara sarı ekran sorunu (night shift değil) vardı beyaz renkler normalden sarı görünüyordu bazı iphone se'ler de ben aldım öyle bir problem yaşamadım ama yaşayan da cok olmus öyle de kullanmaya devam etmişler sıkıntısız.alalı 1 sene falan oldu benim cok memnunum hiç bir güncellemeyle de bir sorun yaşamadım. gene yaşayanlar oldu ama öyle ciddi bir durum yok. ne ögrenmek istersen sorabilirsin 1 senedir kullanıyorum.
  • YnSs58 kullanıcısına yanıt
    tahmini ios 13 şarj mükemmel

• Benden başka şu sorunlarla karşılaşan oldu mu acaba ?

Bazı zamanlar telefon çalıyor ama ekran açılmadığı için telefonu açamıyorum. Yuvarlak tuş çalışmıyor o an. Güç tuşu ile reddederek kimin aradığına bakabiliyorum
    Telefon bekleme modunda iken gene yuvarlak tuş algılamıyor. Bu noktada yuvarlak tuşun çalışmadığı fiziksel olarak hasarlı olduğu akla geliyor fakat. Önce güç tuşuna basarsanız ardından da yuvarlak tuşa basıldığında ekran açılıyor.

Video çekerken video kendiliğinden duruyor. Ekran kapatma veya SOS ile arama ekranına dönüyor. HEr zaman olmuyor bunlar

11 gb boş yer var. Pilin boş veya dolu olmasına göre de değişkenlik göstermiyor.

İphone 5 c den bu telefona geçiş yapmıştım. İmzamda 5 c kalmış. Kullandığım telefon SE32 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornapsen -- 19 Şubat 2018; 8:42:11 >
  • Bende ios 10.2.1 den geçtim 11.2.5 e performansta hiçbir düşüş olmadı pil biraz daha hızlı gidiyor gibi geldi ama yinede 6.30-7 saat civarlarında kullanım alıyorum. Tabi yoğun kullanıma göre değişebiliyor sonuçlar Ben pilde daha fazla düşüş olur sanıyordum.sizce ios 12 ve 13 geldiğinde performans ve pilde ciddi düşüşler olacak mıdır yani ios 11 se için son sürüm diyebilir miyiz ?

• lucky s L kullanıcısına yanıt
    her yeni sürümde illaki düşüş olacaktır hocam ama ios 12 zirve olacaktır (olumlu) çünkü performans odaklı olacakmış

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.