Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün gece kurdum, denetim merkezi güzel olmuş özellikle ekran kaydı olayını beğendim. Hücresel veri kısa yolunu sonunda görmek güzel:)
    Denetim merkezindeki müzik kısayolu önceden çok daha güzel gözüküyordu, o dikdörtgen nedir çocuk oyuncağı gibi. Birde çoğu ikonlar, yazılar büyümüş ve beğenmedim sanki çinli telefonlar gibi olmuş kocaman kocaman simgeler.
    Notlar uygulamasına belge tarama gelmiş bu güzel, beğendim.
    Gece özellikle Facebook uygulamasında aşağı doğru her kaydırışımda belirgin bir yavaşlık, duraksama vardı. Sabahtan beri o duraksamalar yok. Arka planda çalışan uygulamaları kapatmaya çalışırken bazen takılmalar oluyor.
    10.3.3'de gece yattığımda hücresel veri açık şekilde sabaha kadar %3 pil gidiyordu, ios 11.0'de böyleydi. Tabi 1 günde anlaşılmaz pil.
    Bir iki gün kullanıp 10.3.3 döneceğim. Biraz daha oturunca geçebilirim ios 11'e.
    Ama sizde yükleyip deneyimleyin tabi belki beğenebilirsiniz.
    Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

• Günaydın beyler iOS 11 kurdum her şey güzel ancak benim bir sorunum var.

iOS 10.3.3te de aynı sorunum vardı.

Gece telefonu WiFi ve hücresel kapalı bir şekilde bırakıyorum ve telefonun şarjı sabah %7 %8 civarı gidiyor 7-7.5 saatte.

Telefonu uçak moduna alıp denedim yine %5 civarı şarjım gitti.

Sizce ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Hocam ios 10.3.3'de wifi+hücresel açık da olsa kapalı da olsa uçak modunda da olsa %3 yada %4'lük bir düşüş oluyordu. Yani nasıl bırakırsam bırakayım aynı düşüşler vardı bende. Dün gece ios 11 kurdum ondada %3 lük düşüş yaşadım.
  • İOS11 Yükleyenler daha fazla bilgilendirirse güzel olur ben hala 9.3.2 versiyonundayım. yorumlara göre geçiş yapmayı düşünüyorum.
  • Telefonu ağırlaştırmıyor bence geçmelisin. Dün geceden beri takılmayla karşılaşmadım

• cengaver24 C kullanıcısına yanıt
    iOS 9 bu telefona göre çok eski bir sürüm. Telefonun yapabileceklerini sınırlıyorsun. A9 işlemcisinin yeteneklerini görmen için ios11 yüklemelisin.

Bir de -seni tenzih ediyorum- korkanlar, ceseret edemeyenler var. Dertleri ne ise artık. iPhone SE gibi bir telefona iPhone 4 muamelesi yapmak telefona hakaret.

• Bende gündüz indirdim biraz önce kuracaktım ki telefonu şarj ederken kapatmıştım silinmiş güncelle 😀 Yarın kuracağım. Pil sorunu olan arkadaşlara önerim pil tam bitince yada %1-2 lere inince uçak moduna alıp en az yarım saat bekleyin sonra uçak modunda tam şarj olana kadar telefona dokunmayın. Telefonu sürekli şarja takıp çıkarmak bataryayı düşürüyor. Ben alalı 1 yıl oldu 2 gün gidiyor bana.

• semih01sem S kullanıcısına yanıt
    Bugün dediklerini dikkate alarak ios11 yükledim lakin binbir türlü sıkıntı yaşadım. Uygulamalar ekranda görünüyor güncellemiyor 3 kere hard reset attım düzelmedi. 3 saat uğraştım hala başaramadım daha ne problemler çıkacak bilmiyorum İOS11 ile ilgili birçok kullanıcı problem yaşıyor. yükleme yapmak isteyenler iyi araştırmalılar
  • Ben takır takır kullanıyorum. Sanırım internet bağlantınızda sorun var. iOS11 iPhone SE ile çok uyumlu. iOS 10’da bu stabillik yoktu.

• Güncelle yapmak isteyenler arkadaşlar için yazıyorum, eğer telefonun şu halinden memnunsanız boşuna uğrşmayın güncelleme için. İos11 final sürümü çıkar sorunsuz olur ozaman geçilir. Ben 10.2 ile kullanıyorum işimi görüyor. Kolay kolay güncelleme yapmayı düşünmüyorum.

Sizinde işinizi görüyorsa bulunduğunuz sürüm hiç uğraşmayın. Devasa bir yenilik gelmedi sonuçta yeni sistemle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şiddetle tavsiye ederim kurunuz çok hızlı şarj harika tabiki hatalarda mevcutama düzelecek

• Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    bende de öyle çok normal

• cengaver24 C kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış anlamayın ama o kadar para veriyorsun güncellesene 😁😁

• semih01sem S kullanıcısına yanıt
    kesinlikle mükemmel tespit

• Devasa yenilik gelmedi diyenler ne bekliyordu acaba? Şu telefonun iOS10’da çıkan şarj probleminin hallolması bile büyük çözüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ios 11 şarjı mahvetti. ekran sürem 4 saat civarına düştü.
  • Yukarıda demiştim İOS 11'i birkaç gün kullanıp döneceğim diye. Ama dayanamadım hemen akşamında geri dönüş yaptım. Birde yedeksiz yeni bir iPhone olarak kurulum yaptım 10.3.3 ile daha mutluyum şuan.

Bütün ayarlarım ve kurulu uygulamalarım aynı şuanda ve pilde bir gecede sadece %1'lik düşüş yaşadım. Daha önce %3-4 civarıydı.

Bence İOS 11 abartıldığı kadar iyi değil. Hatta o kalın yazı tipi ve ekran parlaklığı ayarı kısmı hiç hoş olmamış.

İOS 10.3.3'ün gözünü seveyim. Uzun bir süre devam edeceğim inş. bu sürümle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SISTEM-4-4-2 -- 22 Eylül 2017; 16:26:40 >
  • 9.3.2 deyim. Zaten telefonun orijinal çıkış yazılımı da 9'du. Daha önce diğer Apple cihazlarımın güncellemelerinden ağzım yandı , gittiği yere kadar bununla devam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mezquita kullanıcısına yanıt
    En güzeli hocam
    Maalesef İOS 9 performansını deneyimleyemedim. Çünkü kutudan İOS 10 ile çıktı:))
  • Arkadaşlar benim SE'de 10.2.1 sürümü yüklü.İmzalar kapanmadan 10.3.3 kurmak istiyorum ama güncelemelerde ios 11 çıkıyor.
    Tam olarak nasıl 10.3.3 yükleyebilir ve şu imza denen işi halledebilirim .....
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.