Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 5s cihazımın parmak izi okuyucusu bozuldu durup dururken ve garantisi de bitti dolayısıyla yaptırmadım, neyse bu bahaneyle ikinci el bir se alayım diyorum, aranıZda benim gibi parmak izi okuyucusu bozuk se si olup satmak isteyen varsa üstüne nakit verip alabilirim.

Şimdi gelelim asıl konuya

Se’nin batarya durumu nedir beyler tam günü çıkarır mı az konuşma ve çok internet kullanımı ile? Tabii sıfır cihazların pil durumunu sormuyorum 1 yıl+ kullanılmış cihazlarda durum ne haldedir merak ediyorum.

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan Bilgisayar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartalizzma K kullanıcısına yanıt
    Sadece zorlu ve diger bayiinin adini unuttum onlara gonderilmiyor kargoyla ama kvkts arti pupa ve bi kac yere daha kargoyla gonderilebiliyor hatta yarin ben arti ya gonderecegim telefonu adresleri internetten bulabilirsiniz yada apple ile telefonda gorusup mail adresinize yollarlar yada mail adresinizi yazin ben gondereyim size

• fly_jack F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Apple ile iletişime geçtim. Genpa ya göndereceğim. Umarım kalıcı çözüm olur yazılım yükleyip göndermezler. Çünkü defalarca geri yükleme yaptım temiz kurulum yaptım. Bir süre sonra tekrarlıyor sorun.
  • Parmak izi algılama sorunu ile ilgili daha önce konu açmıştım. Apple destek ile sohbet esnasında "düştükten sonra çalışmamaya başladı" yazmıştım. Sonra telefonu biraz daha kullandım.

Üzerinden biraz zaman geçti. Fırsat bulmuşken servisle yeni bir görüşme yaptım. Yine düşürdüğümü ondan sonra çalışmadığını (kullanıcı hatası diyerek garanti dışı bırakma şansını vermiş oldum) söyledim. Aynı güne M.O. İstanbul'da ki Lydia apple servisine randevu aldım. Cihazı teslim ettim 4. gün mesaj geldi "cihazınızın işlemleri bitmiştir" diye.

Gittim cihazı almaya bir de ne göreyim yeni cihaz vermişler. Keşke 32 lik olsaydı diye içimden geçirmedim de değil hani.
    Kullancı hatası diyerek garanti dışı bırakmadı.
  • Merhabalar,
    16gb lık cihazım şu an serviste. Sorgulamada onarım değişimle mümkündür stok bekleniyor gibi bir şey yazıyor. Bu aşamada apple ile iletişime geçip hazır değişim olacakken 16 gb yerine ücret farkını verip 32 gb isteme gibi bi fırsatımız olur mu?
  • kartalizzma K kullanıcısına yanıt
    Bunu bilmiyorum ama eğer stoklarında yoksa halihazırda üretimine devam edilen 32 GB versiyonunu fark ödemesi almadan sana verebilirler.
  • neutumn N kullanıcısına yanıt
    Cevabınıza teşekkür ederim. Umarım dediğiniz gibi olur ama bence 16gb lık cihazlardan değişim için ellerinde bolca mevcuttur. İnşallah yanılırım.
  • Harika bir cihaz arkadaslar, Zenfone 6 dan gectim cok ama cok memnunum kesinlikle oneririm. Sarjini bitiremiyorum ben

• IVBACK kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Renk ve hafıza nedir.?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Le Chifre kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim, 16gb Space Gray. Sarj durumu ekran goruntulerindeki gibi. Evde wifi kullanildi elden dusmedi telefon ve sadece 5dk icin dusuk guc modu acildi. Hucresel paketi ile performans birazdaha dusecektir, ayrica konum bilgisi acik kullanmaya basladim sarj birazdaha hizli gidiyor ama hala gayet iyi. Size cevap verme vesilesi ile merak eden arkadaslarida bilgilendirmis olayim

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IVBACK -- 17 Eylül 2017; 23:22:14 >

• Bende de 16 uzay grisi var. Hayırlı olsun tekrar. Bende çok memnunum şarjından ve kendisinden. İos 11 ile daha da farklılaşacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalizzma

Merhabalar,
    16gb lık cihazım şu an serviste. Sorgulamada onarım değişimle mümkündür stok bekleniyor gibi bir şey yazıyor. Bu aşamada apple ile iletişime geçip hazır değişim olacakken 16 gb yerine ücret farkını verip 32 gb isteme gibi bi fırsatımız olur mu?

Hangi servis ve sorun neydi?
  • bymusty1907 B kullanıcısına yanıt
    Sorunu yukarıda belirtmiştim. Kendi kendine reset atıyordu sürekli ve hemen açılmıyordu açılmaya çalışırken gene resetleniyordu sık sık vs.
    Genpa servis.
  • Arkadaşlar bana adam akıllı iz tutmayacak ve koruması iyi bir ekran koruyucu önerirmisiniz?

• IVBACK kullanıcısına yanıt
    Ekran konusunda sıkıntı yaşadınız mı? Zenfone 6 büyük bir telefon çünkü

• ø kullanıcısına yanıt
    10-15 liralık ekran koruyucularından sonra spigen aldım ve memnunum hocam. Sitelerindeki gibi hiç iz tutmayan bir görünüm sağlamıyor, hafif izler belli oluyor bazen ama yeterli en azından telefoncuda taktırdığım koruyucular gibi ekran nemli yapış yapış olmuyor. Kısacası spigenden memnunum. Resmi sitelerine baktım şuan satılmıyor. Ben hepsiburadadan indirim takip edip 41 liraya almıştım oradada stokta yok gibi şuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: SISTEM-4-4-2

10-15 liralık ekran koruyucularından sonra spigen aldım ve memnunum hocam. Sitelerindeki gibi hiç iz tutmayan bir görünüm sağlamıyor, hafif izler belli oluyor bazen ama yeterli en azından telefoncuda taktırdığım koruyucular gibi ekran nemli yapış yapış olmuyor. Kısacası spigenden memnunum. Resmi sitelerine baktım şuan satılmıyor. Ben hepsiburadadan indirim takip edip 41 liraya almıştım oradada stokta yok gibi şuan.

Eyvallah hocam bu ürünü bende takip ediyorum. Fiyat olarakta makul.

• İlk gün biraz zorlandım fakat alışmak kısa sürdü. 4 inç ekranın nekadar kullanışlı ve yeterli olduğunu farkettim (kişiden kişiye değişmekle birlikte)
  • Evet arkadaşlar ios 11 deneyimlerini alalım :) Ben daha kurmaya cesaret edemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.