Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet o ses benim SE'de de var.
  • yeni SE çıkabilir miş
  • Arkadaşlar. Değişimden gelen ipSE aldım. Üzerindeki sürüm 9.3.1 ile geldi. Bu sürüm nasıl. Ne yapmamı istersiniz. 10.3.3 güncelleyeyim mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaddafi K kullanıcısına yanıt
    Keşke benim cihazda ios9 la gelseydi :/

Yerinizde olsam ne 10 ne 11 ne 12 hiçbir zaman güncellemem gittiği yere kadar kullanırım. Malum iphoneların en iyi hali çıktığı sürümlerdir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçtiğimiz sene Temmuz ayında yurtdışından aldığım SE'yi bugün düşürdüm ve ekranda dikey çizgiler oluşup dokunmatiği bozuldu. Kasasında herhangi bir ezilme yok kap takılıydı zaten. İnternetten araştırdığımda Apple yetkili servisleri 500 lira civarına ekran değişimi yapıyorlarmış. Ne yapsam bilemedim. Yetkili olmayan bir servise gidip yan sanayi ekranmı taktırsam yoksa taahütlü iPhone 7 falan mı alsam

Ayrıca servise vermeden önce telefonu PC'ye bağlayıp yedekledim ve fabrika ayarlarına döndürmek istedim ancak telefonu kapatıp açtığım için parola soruyor ve ekran çalışmadığından parolayı giremiyorum ve fabrika ayarlarına döndüremiyorum. İnternetten okuduğum birkaç yöntemi denedim. Home tuşu + volume down + power tuşuna falan aynı anda basarak resetledim sanırım. Şimdi biri aradığında sadece numara gözüküyor rehber silinmiş yani. Ancak uygulamalar yerinde duruyor hala bildirim geliyor nasıl iş anlamadım. Acaba galeri silinmişmidir?

Edit: iCloud sitesine girerek iPhone'unumu bul kısmından iPhone'u sil işlemini uyguladım fabrika ayarlarına döndü.

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joker64 -- 18 Ağustos 2017; 3:3:35 >

• Uzay grisi İphone se mi sattım 4 inch ekrandan ve efsane kasadan sıkıldım artık apple telefonların piyasası düşmüyor diyen yalan döylüyor 64 gb se 1600 yazıyorum 1200 öneriyorlar 1450 ye kadar indim 1200 olursa alayımlar vesaireler millet üstüne para isteyecek nerdeyse ölücü mezar bulsa beleşe atlar hiçbir apple ürünümü satamıyorum en son birine sattım 1500 e kulaklıksız telefon swap tı swaplarda sonradan oluşabilen kırmızı ölü pikseller belirmeye başladı siyah ekranda çok can sıkıyordu arayan ulaşamaması vs verdim gitti

• Allah belasını versin ne diyeyim.
    Arkadaslar telefonu aldım yaklasık 4 ay önce falan.
    50cmden düştü 1tane enlemesine çatlak oluştu.
    NE yapacam ben şimdi? Birisi lütfen yol yordam göstersin.
    Aldığımda Orjinal şarj kablosuda çalışmıyordu. Koşulsuz iade süresi geçmeseydi verecektim
    Lütfen birisi yol yordam göstersin hiç bilmediğim işler bunlar.
    Telefonu hepsiburadadan aldım.
  • kaddafi K kullanıcısına yanıt
    guncelleme yapmayin.

watch os profili yukleyip, ios10 guncellemesini devre disi birakin.
  • Hocam yapacak bir şey yok. Geçmiş olsun diyelim

• Kılıf onerisi alabilir miyim? Bumper almayı düşünüyorum ama nereden alacağıma karar veremedim. Hepsiburadada satılan 50 60 kiralık kılıftan kullanan var mı?

• haşlanmışyumurta kullanıcısına yanıt
    Apple orjinal kılıfları iyi. Yada spigen al kaliteli fakat şeffaf alma kararıyor

• Ben de 1 aylık her şeyiyle tam tertemiz 32GB uzay grisi SE'yi 1650 ye zoru zoruna satmıştım. Gold olmadıkça fiyattan kırıyorlar, millet uzay grisinden sıkıldı zaten.
  • zahitder kullanıcısına yanıt
    Yav sadece o değil paraya ihtiyacım varken 1500 e aldığım 2. Seri 42mm kasa watch 2 yi 900 e satamamıştım 😁😁 500 e falan olmaZmı diyenler oldu letgodan engellendim sövmekten şuan hala elimde kaldı 1200 e alan yok sıfır fiyatı 1800 olan saatin siz gene iyi satmışsınız benim telde elmada çizik ekranında dev boşluk swap değişim cihazı ve ekranda hayvan gibi 2 tane ölü piksel olmasa vermezdim o fiyata 1 yıllıktı ayrıyeten ama 64 gb idi 😔

• Arkadaşlar kullanıp da memnun olduğunuz kılıfları öğrenebilir miyim? Dayanlıklı bişey arıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: abooo01

Uzay grisi İphone se mi sattım 4 inch ekrandan ve efsane kasadan sıkıldım artık apple telefonların piyasası düşmüyor diyen yalan döylüyor 64 gb se 1600 yazıyorum 1200 öneriyorlar 1450 ye kadar indim 1200 olursa alayımlar vesaireler millet üstüne para isteyecek nerdeyse ölücü mezar bulsa beleşe atlar hiçbir apple ürünümü satamıyorum en son birine sattım 1500 e kulaklıksız telefon swap tı swaplarda sonradan oluşabilen kırmızı ölü pikseller belirmeye başladı siyah ekranda çok can sıkıyordu arayan ulaşamaması vs verdim gitti

Düşmüyor diyenler dünyadan bihaber hocam,zamanında 5s i uygun fiyat vermeme rağmen 1-2 ay satamadım sonra vazgeçtim halen kullanıyorum.İkinci el ikinci el diye apple felan almayın doygunluktan satılmıyor bile artık.

• E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam öyle millet de beleş mezara atlar çok cahil insanlar var ora ayrı konu evet apple fiyatı düşmez zarar etmez diyenler o teraneler eskide kaldı ele ayağa düşünce değeri kalmıyor apple fiyatları düşürmeyerek algı yapmaya çalışsada tutmuyor değer kaybetmez kilişesi 4s zamanındaydı alınca kutusunu açmasan bile yarı yarıya neredesiyse düşüyor kututu açınca gele tam gitti çöp

• Arkadaşlar itunes 3.73 gb boş yer var diyor telefon 100 mb yer var diyor. Bu sorunu nasıl düzeltirim? Birşey 3.5gb tan fazla yer tutuyor ama tanımıyor onu itunes.
  • spingen kılıflar sağlam mı yani geçen kılıfsız düşürdüm teneke gibi yamuldu seffaf olanları pazarda satılan kılıflara benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: abooo01

Yav sadece o değil paraya ihtiyacım varken 1500 e aldığım 2. Seri 42mm kasa watch 2 yi 900 e satamamıştım 😁😁 500 e falan olmaZmı diyenler oldu letgodan engellendim sövmekten şuan hala elimde kaldı 1200 e alan yok sıfır fiyatı 1800 olan saatin siz gene iyi satmışsınız benim telde elmada çizik ekranında dev boşluk swap değişim cihazı ve ekranda hayvan gibi 2 tane ölü piksel olmasa vermezdim o fiyata 1 yıllıktı ayrıyeten ama 64 gb idi 😔

Ölücülük meselesi beni de çıldırtıyordu... Adamın teki arıyor, 1500 olsun diyor. Olmaz diyorum, oğlu arıyor. O da 1500 teklif ediyor, ona d olmaz diyince çocuk babasına sesleniyor adam geri gelip 1500 teklif ediyor Böyle psikopatlarla dolu Letgo'nun ortamı. İkimize de geçmiş olsun diyelim

• Arkadaşlar çok ilginç bi kılıf buldum belki almak isteyen olur diye paylaşıyorum, iphone se ye iphone 6 görünümü veriyor kılıf

For iphone 5S Case Luxury circle arc Aluminum Metal bumper for iphone 5 Case mobile phone bags cover Champagne for iphone SE

http://s.aliexpress.com/NNVZBR3A

(from AliExpress Android)

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.