Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Türk Telekom kullanıyorum ben

Selfy ye üye olunca operatör adınızı mesaj ile değiştirebiliyorsunuz 🙂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb Arkadaşlar,
    Telefonla konuşurken bazen ses gitmiyor, bazen az gidiyor. Vodafone kontörlü hat kullanıyorum. Kartı kendim kesmedim orjinal nanosim. Ne problem olabilir acaba?
  • Beyler bekleme modunda bir gecede ne kadar şarjınız gidiyor?

• jeociga J kullanıcısına yanıt
    Vodafone bizim evde de aynı sorunu yapıyor ama çekmediği için. Varsın gerisini sen hesap et hocam

• Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Eğer yanlış hatırlamıyorsam %2 %3 %4 değişiyor. Wifi ve hücresel kapalı. Telefon açık şeklinde yatıyorum ve Turkcell hat kullanıyorum.
    Edit:Ayrıca ios 10.3.3 sürümündeyim. 10.3.2 den geçiş yaptığım ilk günler pil performansı biraz saçmaladı ama iki üç kez dolumdan sonra normale döndü şuanda da kullanımıma göre 6 ile 7 saat arası ekran süresi alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SISTEM-4-4-2 -- 12 Ağustos 2017; 14:43:13 >
  • SE 2 CIKAR MI SIZCE?
  • Telefonu alalı bir yıl kadar oldu. Özellikle klavyeyi kullanırken dokunmatik ekranın hassasiyetinin azaldığını fark etmeye başladım.

• o.boztepe O kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Telefonda kırılmaz ekran varmı? Eğer varsa sıcaktan ekrana katman gibi birşey bırakıyorlar o dokunmatığı engelliyor. Bende 2. Tel olarak lumia 535 var dokunmatik dediğiniz gibi sorun çıkarmaya başladı. Geçen gün kırılmaz ekranı bir soktum sıcaktan erimiş ekrana yapışmış resmen. Zar zor temizledim normale döndü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Merhaba hocam. Telefonda kırılmaz ekran varmı? Eğer varsa sıcaktan ekrana katman gibi birşey bırakıyorlar o dokunmatığı engelliyor. Bende 2. Tel olarak lumia 535 var dokunmatik dediğiniz gibi sorun çıkarmaya başladı. Geçen gün kırılmaz ekranı bir soktum sıcaktan erimiş ekrana yapışmış resmen. Zar zor temizledim normale döndü.

Hocam evet kırılmaz ekran koruyucu kullanıyorum. Dediğiniz gibi olabilir. Hiç aklıma gelmemişti gerçekten. Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar sizin cihazlarınızda sağ çerçeve ısınıyormu sim kart yuvasının üst kısımı o taraflar üstde ısınma oluyormu ona göre garantiye verecem ?

• quote:

Orijinalden alıntı: funnyhow

10.3.3 guncellemesi ile ilgili olumsuz bir geri donus var midir? ona gore guncelleme icin bekletiyorum. Yoksa yukleyeyim.

edit: cevaplayan olmamış ben yükledim, hiç bir fark hissetmedim.

kaçtan geçtiniz ?
    ben hala 9.3.5 te yim?
  • Arkadaşlar lütfen soruma cevap verin sizde oluyormu olmuyormu bu kadar basit biraz yardımcı olun bu geup neden var birbirimize cevaplamıcaksak

Tekrar yazıyorum

Arkadaşlar sizin cihazlarınızda sağ çerçeve ısınıyormu sim kart yuvasının üst kısımı o taraflar üstde ısınma oluyormu ona göre garantiye verecem ?

• jeociga J kullanıcısına yanıt
    Selam, benim şirket hattım vdf. Hatta 10 gb var. 2 gb zor harcayabiliyorum.. Ucuz değil bedava olsa ne olur. Nefret ettim. İmkanım olsa taşıyacam Trcell'e. Şahsi hattım Trcell ve çok memnunum. Bazen internet paylaşımını açıp şirket telefonuyla Turkcell hattına bağlanıyorum. Vdf dan en kısa zamanda kurtul derim. Bu arada ses kalitesinden bahsetmiyorum bile.Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Chifre -- 13 Ağustos 2017; 22:58:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KursatDelibas K kullanıcısına yanıt
    Benim cihazımda dediğin yerde bi sorun yok. Siyah 16. Şubat da aldım. Şükür bu güne kadar bi sorun yaşamadım. Eğer bahsettiğin gibi aşırı bir ısınma varsa beklemeden ver.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10.3.3 pil performansı da benden gelsin bir tane. Bende hala farklılık yok yine memnunum pilden çok şükür

• Arkadaşlar mevcut 5S space grey kullanıyorum.SE almak istiyorum .SiZce hangi renk tercih etmeliyim .Space Grey alarak devamlı edeyim yoksa Rose Gold mu almalıyım.Siyah renkte full ekran kasa oranı belli olmuyor.Beyaz renkte çok belli oluyor.Sizce tercihim ne olmalı,fikir verebilirmisiniz?

• Gayet güzel

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    10.3.2 den gectim.

• Arkadaş telefonu salladığınızda kamera lensinden ses geliyor mu?

• gokhanext kullanıcısına yanıt
    Zaten aynı kasayı kullanıyorsun eğer şikayetçi değişsen space gray devam et derim.

Ben geçen hafta aldım space gray modelini. Çok memnunum renk olarak ekran çerçevesi de siyah olması çok güzel dediğin gibi kasa oranı çok göze çarpmıyor. Tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.