Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • se gibi bi yeni model çıkartırlar mı ? 4" boyutunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Hocam fakat iTunes ile yedeklediğimiz zaman fotoğrafları farklı bir formatta yedeklemiyor mu? Yani açıp bakamıyoruz diye biliyorum.

iTunes ile mümkün bu, araştırırsan çeşitli video ve bilgiler var bu konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: SemtinFamesi

Hayırlı geceler benim bir sorunum var öncelikle arama yaptığımda yada aldığımda biraz konuşunca yasa direkt olarak ne ses geliyor nede sesin gidiyor sizdede var mı bu sorun?

Böyle bir durumu arada bir bende yaşıyorum. Ama nedense hep aynı kişiyle konuşurken oluyor diye hatırlıyorum. O yüzden sıkıntı ondadır diye çok kafaya takmadım.

• Arkadaşlar merhaba.
    Ben İphone SE'yi 3 gün önce servise verdim. Orta tuş bastığımda takılı kalıyodu. İçine kaçmış gibi resmen.
    Hiç bu sorunla karşılaşıp servise veren oldu mu? olduysa nasıl sonuçlandı ? Teşekkürler şimdiden. Sonuçları paylaşıcam burda.
  • Arkadaşlar İphone se kullanıyorum xiaomi ye geçmek mantıklımı mi5s veya başka bir cihazına ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KursatDelibas

Arkadaşlar İphone se kullanıyorum xiaomi ye geçmek mantıklımı mi5s veya başka bir cihazına ?

iOS'ten Android'e Galaxy S8 benzeri bir cihaz şartıyla geçilir, onu bile dövüyor üstelik.

• KursatDelibas K kullanıcısına yanıt
    Mi5s kimseyi üzmez hocam. Geçmek isterseniz düşünmeyin derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler arkadaşlar bende 3 gün önce aldım şu an alışma turları içindeyim

Sizlere bir sorum olucak alınca telefonu iOS 10.3.2 ye güncelledim AppStore da gezerken arada bir atlama ve takılma oluyormuş gibi geliyor sizdede oluyormu . Onun haricinde aranırken flaş bazen yanmıyor . Kulaklık la YouTube dan video izlerken ilk açılışda çok küçük bir cızırtı geliyor . Bunlar normal mi ben gereksiz yeremi takılıyorum .

Bu arada bu ilk iPhone kullanışım .

• quote:

Orijinalden alıntı: akn0360

İyi günler arkadaşlar bende 3 gün önce aldım şu an alışma turları içindeyim

Sizlere bir sorum olucak alınca telefonu iOS 10.3.2 ye güncelledim AppStore da gezerken arada bir atlama ve takılma oluyormuş gibi geliyor sizdede oluyormu . Onun haricinde aranırken flaş bazen yanmıyor . Kulaklık la YouTube dan video izlerken ilk açılışda çok küçük bir cızırtı geliyor . Bunlar normal mi ben gereksiz yeremi takılıyorum .

Bu arada bu ilk iPhone kullanışım .

Atlama ve takılmadan çok sayfanın yüklenmesi için beklenen süredir o. Aranırken flaşın bazen yanmaması ışığın seviyesine göre belirleniyor olabilir, kullanma gereksinimi duymadım ben, kullanan arkadaşlar yardımcı olur sana bu konuda. İlk açılışta küçük bir cızırtının gelmesi büyütecek bir sorun değil, henüz kulaklık da kullanmadığım için maalesef net bir şey diyemeyeceğim bunun için de.
  • krki K kullanıcısına yanıt

Durum bu şekilde sonuçlandı. İlgilenenlere.
  • neutumn N kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: La Pluie

2 haftadir saglik uygulamasinda adimlari saymiyor telefon. Sizce sorun nedir ?

Fikri olan hic mi yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • La Pluie kullanıcısına yanıt
    ayarlar gizlilik hareket ve fitness

• berk_ata B kullanıcısına yanıt
    Yuzlerce denedim sonuc ayni

• La Pluie kullanıcısına yanıt
    sıfırlamayı denedinizmi apple destekten randevu alın eğer garanti falan derlerse garantinin bitmesine yakın gönder sıfır telefonun olsun (değişim çıkarsa)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk_ata -- 23 Haziran 2017; 22:13:42 >
  • berk_ata B kullanıcısına yanıt
    Apple destekle gorustum ilkinde konum ve gizlilik ayarlarini sifirlattirdilar sonuc degismedi sonra tum ayarlari sifirlattirdilar yine sonuc yok daha sonra tum telefonu sifirlayin dediler onu da ben yapmadim. Sifirlama da ise yaramazsa servise gonderin dediler.

Garantiye gondermek istiyorum da 16 ay var daha cok beklerim

• Arkadaşlar iphone se kullanıcısıyım.. Tatilde havuz vs içinde foto çekmek istiyorum ne önerirsiniz

• Dün teknosadan iphone SE 32gb Gold modelini 2099'a aldım.ios 10.2.1 ile geldi.
    Şimdi güncelleme istiyor.Yedek felan almak gerekiyor mu ve nasıl ?
  • dostum güncelledin mi bilmiyorum fakat tavsiyem sakın güncelleme. evde 2 tane se var benim kullandığım 10.2 diğeri 10.3.1 veya son sürüm neyse işte. gözle görülür bir yavaşlama var ve hatta belki burası psikolojiktir bilemem kamera performansında da düşme var.
    edit: pil performansında da kesinlikle düşme var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tplon -- 25 Haziran 2017; 14:1:10 >
  • Selam Arkadaşlar,
    Turkcell' den tarifye ek olarak alacağım. 12 ay 200 TL cihaz ücreti.
    Bana kalırsa çok şık telefon, küçük ekrana da alışınca bir sıkıntı kalmayacaktır.

Turkcell de zaten kalmamış, zar zor gümüş rengi buldum.. Alacağım yarın nasipse..
  • 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.