Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone SE Rose Gold satmayı düşünen var mı aranızda? İlgilenenler özel mesaj atabilir.

Saygılarımı sunarım
  • Arkadaşlar imessage etkinleştirilemedi uyarısı gelip duruyor sizede oluyor mu ?

Normalde hiç öyle uyarı almamıştım geçen telefonu sıfırladıktan sonra gelmeye başladı.

hat turkcell
  • quote:

Orijinalden alıntı: phaser123

Arkadaşlar imessage etkinleştirilemedi uyarısı gelip duruyor sizede oluyor mu ?

Normalde hiç öyle uyarı almamıştım geçen telefonu sıfırladıktan sonra gelmeye başladı.

hat turkcell

bazen gec aktif oluyor.

kapatip tekrar aktiflestirin ve biraz bekleyin.
  • 2 haftadir saglik uygulamasinda adimlari saymiyor telefon. Sizce sorun nedir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • phaser123 P kullanıcısına yanıt
    telefonunda kontor oldugunda etkinleştirir 80 kuruş civarı kesiliyor ondada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk_ata -- 16 Haziran 2017; 17:12:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imessage bende de deaktif şu an . var mı bir faydası ?
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Karşı tarafta imessage kullaniyorsa whatsapp gibi attığın mesajın görülüp görülmediğini anlayabiliyorsun

Fayda bu olur yani en fazla

• 4.7 inc telefondan geçeceğim nasip olursa. Bugün teknosada inceledimde herşeyiyle tamam ama mesaj yazma olayını düşündüm klavyeye alışabilir miyim arkadaslar? Türkçe klavyeyi kapatabilir miyiz ayarlardan bakmayı unuttum böyle bi ayarı var mı?
  • telefonumun şarj giriş yeri baya tozlanmış. resmen dibine kadar toz var. kullandığım kılıftan dolayı olabilir çünkü efsane toz çekiyor. giriş yerini cihaza zarar vermeden nasıl temizleyebilirim? kürdan falan aklımdan geçti ama yanlış bir şey yapmak istemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alegra kullanıcısına yanıt
    Var o ayar, ben de kapattım öyle kullanıyorum
  • Arkadaşlar merhaba. Benim iCloud doldu kaç haftadır yedekleme yapamıyor. Acaba fotoğrafları nasıl, hangi programla bilgisayara aktarabilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

• Alegra kullanıcısına yanıt
    Hangi cihazdan geçiyorsunuz? Ben de iPhone 7'den geçmeyi düşünüyorum. tavsiyeniz ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Arkadaşlar merhaba. Benim iCloud doldu kaç haftadır yedekleme yapamıyor. Acaba fotoğrafları nasıl, hangi programla bilgisayara aktarabilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

iTunes ile kolaylıkla yapabilirsin.
  • Herkese merhabalar bugün dolaylı olarak araniza katildim bi sorum olacak sabahtan beri Apple hesabı kuruyorum ancak giriş yapamıyorum herşeyi doğru yazmama rağmen 4 saattir uğraşıyorum bi yardım edin ağalar

• quote:

Orijinalden alıntı: but you promised

telefonumun şarj giriş yeri baya tozlanmış. resmen dibine kadar toz var. kullandığım kılıftan dolayı olabilir çünkü efsane toz çekiyor. giriş yerini cihaza zarar vermeden nasıl temizleyebilirim? kürdan falan aklımdan geçti ama yanlış bir şey yapmak istemiyorum.

Saç kurutma makinesinin soğuk ayarında 1.kademe hızla şöyle bir üfletin derim ben

• Hirotaro kullanıcısına yanıt
    hocam öyle yaparsam tozlar daha çok içeri girmez mi? saç kurutma makinesi içe doğru değil dışa doğru üfleme yapıyor. yani elektrik süpürgesi mantığı ile çalışmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: but you promised

hocam öyle yaparsam tozlar daha çok içeri girmez mi? saç kurutma makinesi içe doğru değil dışa doğru üfleme yapıyor. yani elektrik süpürgesi mantığı ile çalışmıyor.

Yıllardır pc kasasının içini üfleterek temizliyorum hiçbirşey olmuyor ama dediğim gibi pc yi böyle yapıyorum ben . Ama telefon başkadır ,tecrübeli arkadaşlar yorum yapar bu duruma

• neutumn N kullanıcısına yanıt
    Hocam fakat iTunes ile yedeklediğimiz zaman fotoğrafları farklı bir formatta yedeklemiyor mu? Yani açıp bakamıyoruz diye biliyorum.

• Gibson SG kullanıcısına yanıt
    Öğrendiğim iyi oldu, teşekkürler :)
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    GM Discoveryden hocam . Boyutu ve ekran kasa oranı düz iphonelarla aynı olduğu için az çok aynı kullanım tecrübesine sahibizdir hocam. Bence ip7den geçmeye değmez. Sanırım sizde küçük telefon seviyosunuz boyut olarak 7 tercih ettiğinize göre. Her insanın el boyutu farklılık gösterdiği için biz küçük, sarma parmaklı elliler en az 4 en fazla 5 inc telefon kullanmalıyız diye düşünüyorum. ip7 boyutuyla pek sıkıntı yaratmaz ve iphone se'ye göre daha çok 2. el alıcısı çıkar ileriye dönükde konuşmak gerekirse tabi karar sizin. Ben discovery gibi bi telefondan geçeceğim için klavyesinde zorlansam bile alışasıya kadar dayanırım telefon çok hoş ama ip7dende bilemiycem sağlam fantazi gerek

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.