Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (291. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nereye yazacağımı bilemedim. Bendeki problem whapsapp ile ilgili. Whatsapp rehberinde bulunan numaralardan bazıları telefon rehberinde görünmüyor. Numarayı eklemeye çalıştığımda numarayı yazınca isim geliyor ama telefon rehberinden bakınca maalesef yok. Ne hikmetse bu numaralar gelende son eklediğim kişiler. Ne yapmam lazım ?
  • canfb89 kullanıcısına yanıt
    N5 kullanıyorum ve mesajınızı görünce dayanamadım bende daha önce 4s 5s 6 kullandım ve tekrar dönüş yapmak istiyorum. Ya se ya 7. Siz memnunmusunuz se den? N5 gerçekten iyi telefon ama boyut işi beni sıktı artık. Fikirleriniz önemli teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkn87 -- 18 Nisan 2017; 22:57:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende geçen gün iphone SE 64 gb aldım, hepsiburada.com dan sipariş ettiğim ürün apple türkiye garantiliydi. kargo açısından bir kaç günlük gecikmeler yaşasam da ürünün orjinalliği ve garantisi açısından hiçbir sorun yaşamadım. Bu nedenle bu siteyi önerebilirim. Ayrıca çok sayıda fotoğraf ve video sakladığım için 64 GB olanı tercih ettim ama sitede 32 GB da mevcuttu.
  • Ben gerçekten bütünüyle çok memnunum,hız ve şarj süresi muhteşem.Tavsiye ederim.

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

• Iphone SE alayım mı diye soranlara "Kardeşim Buffon bile bu telefonu kullanıyor" diyeceğim artık Fotoğraf yeni bu arada.

• Kullanım süresi ve bekleme süresi aynı. Bu sorunu yaşayıp çözümünü bulan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CunK -- 19 Nisan 2017; 23:29:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    İtalyada az bişey konuşmuştum kendisiyle, çok mütevazi bir adam bu. Fotoğrafı sen mi çektin hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakay27

İtalyada az bişey konuşmuştum kendisiyle, çok mütevazi bir adam bu. Fotoğrafı sen mi çektin hocam?

Yok be hocam, Twitter'da gördüm :) 5S de olabilir ama SE olması daha yüksek ihtimal diye düşündüm.
  • Arkadaşlar se kullanıyorum arada bir müzik dinlerken kulaklıkla dinliyorum kulaklığı takıp çıkarınca ses gidiyor gelmiyor kulaklıkdan anca telefonu açıp kapatınca düzeliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KursatDelibas

Arkadaşlar se kullanıyorum arada bir müzik dinlerken kulaklıkla dinliyorum kulaklığı takıp çıkarınca ses gidiyor gelmiyor kulaklıkdan anca telefonu açıp kapatınca düzeliyor

Aynı sorunu bende ilk defa geçen günlerde yaşadım ayrıca cızırtı da vardı ama telefonu kapatıp açınca sorun düzeldi.

• Ocak ayında aldığım ve çok memnun olarak kullandığım telefonu bugün arkadaşım sürekli isteyince satmak zorunda kaldım. Fiyatı ve performansı harika bir uyum yakalamış. Bir süre sonra tekrar alabilirim
  • Merhaba beyler.

Şöyle bir sorunum var. Telefonu 6s ile yanyana kiyasladigim zaman ses ile ilgili verim alamiyorun telefondan. Kilit sesi kisik geliyor, klavye kullanirken 6s yuksek ses verirken SE cok kisik veriyor. Bazende ses hic gelmiyor yavas yavas klavye ile yazarken gelmeye basliyor. Sizdede bu sorun var mi? Garantiye gondermelimiyim?

• iPhone se de açık bulduğumu düşünüyorum çünkü ekran hatası değil belli.ios 10.3.1 i olanlar iPhone se den rehbere girsinler ver herhangi bir kişinin üzerine tıklasınlar ama tıklar tıklamaz sol en üste operatör logosunun oraya baksınlar kişi bilgileri gelirken simsiyah karartı oluyor ve keza seçtiğimiz kişinin bilgilerinden geri ana rehbere dönerkende sol üst operatör logosuna bakınız aynı simsiyah leke çıkıyor ama aynısını mesajlarda ve notlarda veya başka bir şey de yapınca olmuyor.Deneyip yorumlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: keci-sebo

iPhone se de açık bulduğumu düşünüyorum çünkü ekran hatası değil belli.ios 10.3.1 i olanlar iPhone se den rehbere girsinler ver herhangi bir kişinin üzerine tıklasınlar ama tıklar tıklamaz sol en üste operatör logosunun oraya baksınlar kişi bilgileri gelirken simsiyah karartı oluyor ve keza seçtiğimiz kişinin bilgilerinden geri ana rehbere dönerkende sol üst operatör logosuna bakınız aynı simsiyah leke çıkıyor ama aynısını mesajlarda ve notlarda veya başka bir şey de yapınca olmuyor.Deneyip yorumlarınızı bekliyorum

Bir de tehberden en alttaki kişiyi aeçin daha net oluyor

• ios versiyonunuz kaç? 10.3'le ses yükseltildi
  • Geçen sene ağustos ayında aldığım SE yi hiç sürüm yükseltmeden kullanıyorum. Şarjından çok memnunum. Akşam kaçta bırakırsam bırakayım yüzde 1 bile düşmüyor. Sürümü yükseltirsem bu avantajı yitireceğimden korkuyorum.
  • burakay27 kullanıcısına yanıt
    10.3.1 şuan hocam

• 64gb satan yer bulmak mümkün mü? Birde ne kadara bulunur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • se nin normalde de 6 ve 6s e göre sesi daha az geliyordu ancak 9.3.3 de bu pek anlaşılmıyordu. Fakat ios 10 ile birlikte farkedilebilir seviyelere geldi. En son yüklediğim 10.3 te ses şiddeti biraz daha yükseldi. Ancak yine de 6s seviyelerinde değil. Cihaz donanım olarak çok iyi fakat bazı yönlerden zayıf kalıyor. 10.3.1 i yüklemedim
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.