Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben se kullanıyorum bazıları yorum atmış 2 gün net şarjı var ben anlamıyorum bunları nasıl kullanıyorlar benim 5-6 saat anca gidiyor yani herşey düşük de 7.30 saat gördüm okadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

iPhone SE 64 GB 1999 liraya satılıyordu, şu an App Store'da 2650 liraya satılıyor. Yazık oldu.

16 gb modeline zamanında 1,999 tl vermiştim şuan 2,399 tl. altından daha çok kazandırıyor valla
  • KursatDelibas K kullanıcısına yanıt
    5:20 ve 16:30
    Pilde sorun yok diyorsan sen bilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gentleman_ -- 19 Ocak 2017; 22:3:11 >
  • gentleman_ kullanıcısına yanıt
    Ustam garantiden yeni geldi 1 aylık sen atarmısın bir resmi pil kullanımı

İyimi kötümü anlamadım

Ustam birde 3g hep açık otomatik parlaklık biri iyi diyor normal biri kötü diyor anlamadım

• KursatDelibas K kullanıcısına yanıt
    1 aylık telefona göre kötü kardeş. İyi diyenler telefonu eski sanıyor olabilir. 5 saat kullanımda 16 saat anormal. Bak mesela benim şu an şarjım 77. 1 saat kullanmışım. 18 saat görünüyor. Yani 4 saat boyunca sürekli kullanıp şarjı bitirsem bile her türlü 5-24 gibi rakama yaklaşırım. Pil bitmeye yakın sana fotoğraf atayım. Yarına biter büyük ihtimalle. Pil konusunda da yardımcı olacağım ayrıntılı konuşuruz yarın özelden.

Tamam ustam yarın özelden yazarsın :)

• 17 ay garantisi olan sıfırlanmış cihaz buldum nasipse alacağım bu akşam ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renji Abarai -- 20 Ocak 2017; 14:38:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

17 ay garantisi olan sıfırlanmış cihaz buldum nasipse alacağım bu akşam ;)

fiyat ne
  • 10.2 ye gerek Yok hocam bu özellik için ben 10.1 sahibiyim ve bu özelliği kullanıyorum. Gerçekten güzel bi özellik

• beko1903 B kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu güncellerken otomatik 10.2 düştü bu yüzden onu kurdum ve güzel bir özellik ama nedense tedirgin oluyorum pili etkiler mi vs. şeklinde. Belki de şu an telefonum yeni olduğu için kıyamıyorumdur :D Fakat şimdi siz öyle deyince tekrar açtım özelliği kullanayım bakalım. :)
  • seni anlayabiliyorum telefonu ilk aldığında pamuklara sarasın gelir aman cizilmesin aman düşmesin hata mı yaptım acaba yanlış program mı yükledim düğmesine çok mu bastım bozulur mu? vs vs :) Sana ilk önerim öncelikle telefona kaliteli (spigeni öneririm) çizilmez tam taktır sonra da spigenden güzel bir kılıf al tarzına göre... Yoksa telefonun pert olur. Son ios sürümünü de yükle yaslan arkana:) Telefona oyun falan yükleme ya da en fazla 1 tane yükle çünkü oyun telefonu bitirir. Batarya konusunda ise ilk aldığında 3-4 kere şarjı full bitir bırak kapansın daha sonraları %1 ila %10 arasında şarja tak %100 yazsını gördükten sonra 30 35 dk daha şarj et. Home tuşuna çok asılma kaldırırken uyandır ı aktif et. Ses açma kapama tuşları sallanabilir dert etme 1 sene geçtikten sonra da ios güncellemesini kapat çünkü telefon performans olarak geriye doğru gitmeye başlar. Bak bu tavsiyelerimi unutma
  • burakay27 kullanıcısına yanıt
    Ay valla bunlar çok iyi tavsiyeler, ekran koruyucum iyi ama kılıfı hemen telefon geldiği gün aldım Spigen'e bi' göz atayım duymuştum birçok kez adını. Özellikle pil konusundaki tavsiyelerinizi özenle uygulayacağım çünkü pil benim için epey önemli bir husus. Kilidi açmak için sürekli home tuşuna basmak can sıkıcı diye düşünüyordum ama sizin şu yazdıklarınızdan sonra araştırdım ve erişebilirlik kısmından parmağı koyarak aç seçeneğine rastladım artık home tuşunu daha az kullanacağım bayağı iyi oldu. Çok çok teşekkürler hocam, tavsiyeleriniz benim sormayı düşündüğüm şeylerin cevaplarını içeriyor, sağ olun. :)

edit : Hocam Spigen'in hangi kılıfını önerirsiniz bu arada ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuritrash -- 20 Ocak 2017; 22:29:31 >
  • Bütün modelleri alınabilir ama benim kullandığım Liquid Armor Crystal Clear (en zayıf göstereni bu) diğerleri cephanelik gibi duruyor. Tabiki senin tarzına kalmış. Powerbank falan düşünüürsen de xiaomiden şaşma. Kulaklığı da candır mesela iphonenin en az telefon gibi dikkat et ona da. Bazen müzik dinledikten sonra kulaklığı çıkardığında ses gelmezse telefondan panilk yapma jack i tekrar takıp çıkart düzelir. Eğer ekranı diğer iphonelerle karşılaştırdığında sarımtrak gelirse ayarlar renk kolaylıkları kısmından ekranı daha da beyaz yapabilirsin.
  • burakay27 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır bunları öğrendiğim çok iyi oldu zira iPhone 3GS üstüne birçok şey değişmiş bu yüzden her şeyi öğrenmem gerekiyordu, çok teşekkürler

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 21 Ocak 2017; 20:40:3 >
  • merhabalar bende bu gün katıldım aranıza rose gold 16 gb. Benim bi sorum olacak telefon elimdeyken kılıfsız ısınıyor elimde sıcaklığını hissdiyorum normal instagramda gezerken falan sizdede oluyor mu ? (10.2)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.02 mi ne ona guncellemek zorunda kaldim sarji cabuk bitiyo birde %41 de falan telefon kapaniyo aciyorum sarja takin diyo neden olabilir

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.