Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gonul isterdi mi ddr4 ramli 2 gb ram,illaki ise yarardi ve uzun seneler bizi gotururdu,ama yinede 4inc en sevdigim ekran modelidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.3 olsaydi daha iyi olurdu ayriyetten millet ucuz diye tercih ediyor ekrani ozellikle on planda tutmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 11 Mart 2016; 11:20:02 >
  • Ben ciddi anlamda talep görebileceğini düşünüyorum. Benim gibi 5S kullanıp 6S'i boyut olarak büyük bulanlar için değerlendirilebilir. Ancak TR fiyatı ne olur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Orijinalden alıntı: dememoki

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Bence 4 inç ekran gerçekten küçük. Ilginc tarafı çok insan 4 inç istiyor.

asyalıların minyon tipli minik elli olduğunu ve en basit örnekle çin'in nüfusunun da dünya nüfusunun üçte birine yakın olduğunu göz önüne alırsak 4 inç tel. isteyen kişi sayısının çok olması normal bir talep olur kanımca.

Ama hocam 6 ay önce bir video izledim Çin de röportaj yapılıyor çoğu kişi ya note serisi yada iphone plus serisi kullaniyordu

bak bu mantığa ters işte.. demekki düz mantık düşünmekle gerçekler örtüşmeyebiliyor-muş

• dememoki D kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi arada yanıltıcı olabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

4.3 olsaydi daha iyi olurdu ayriyetten millet ucuz diye tercih ediyor ekrani ozellikle on planda tutmuyor

4.3" olmasının hiçbir mantığı yok o zaman 6/6S'e çok yaklaşıyor bu telefon 5S'in efsane olması ve 4" telefon sevenlerin ısrarlarından dolayı gündeme geldi zaten.
  • Acaba 6s in hangi özelliğinden kesecek rami 1 yapmaz diye düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal 5s karşılaştırma yapılsa neler çıkar fark nasıl olur

• quote:

Orijinalden alıntı: 36

Normal 5s karşılaştırma yapılsa neler çıkar fark nasıl olur

Çok fark olur özetle.

• 5s'in tasarımında olup da özellikleri gelişmiş olursa nolur 5s'in fiyatı mı düşer yoksa 5s aynı kalır bu da 6 kadar pahalı falan mı olur ?
  • bataryası ne kadar olacakmış bunun ?
  • Eger 2 gb ramla gelirse 4 ınc ekranda uçar bu telefon birde A9 işlemciyle gelicek bizim ıphone 6 nın pabuçu dama atılır artık

• 2gb ram ile gelmezse çöp
  • Bataryası 1 günü kurtarsa tam bana göre bi cihaz olur

• 2500TL etiketi olur en az

• 6s le takas yaparım o Zaman :)

• 5s bana hayli yetiyor..6 çok büyük.7 bekliyordum eğer büyük olmayacaksa onu alacaktım.Bakalım bu tanıtacakları nasıl olacak ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 ay 6 Plus kullandım, birkaç aydır 6S kullanıyorum.

Açıkçası 5,5" ekran olmadıktan sonra 4.7" ekran gereksiz gibi geliyor bana. Çünkü 4.7" ekran ne tablet hissi veriyor ne telefon olmak için ideal. Bu nedenle ben gittikçe 4" ekrana doğru kayıyorum.

Zaten 6S'te 3D touch gereksiz bence. Daha imleç kaydırma bile düzgün çalışmıyor, şaka gibi. Bazen 3D touch algılamıyor, imleç bıraktığı yerde değil bir karakter solda duruyor. O kadar zaman kullandım, gerçekten Jaibreak ve SwipeSelection imleç kaydırma için çok daha iyi.

İphone'dan başka telefon kullanmam, IOS'u çok seviyorum ama iPhone'lar artık sadece miras yedi oldular ve IOS sayesinde satıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 12 Mart 2016; 14:29:58 >
  • 1 gb ram olursa almam. 2 olursa kaçırmam..

• 2 GB ram olursa patlama yapar ben de katılıyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.