Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone SE iOS 12.4 kullanıyorum 13.3 e geçmeli miyim? Se kullanıp iOS 13 olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkutk84

iPhone SE iOS 12.4 kullanıyorum 13.3 e geçmeli miyim? Se kullanıp iOS 13 olan var mı?
    lanet olsun geçmez olaydım

pil süremin içine etti bu yeni güncellemeler. şuan 13.2.3 'üm
  • Arkadaşlar iphone se arıyorum. Kozmetik olarak özellikle ekranı temiz olması ve parmak izinin çalışması önemli.

Hatta lg q60 ile takas düşünen varsa oda olur.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    muhtemelen 5S ile aynı çip vardır eğer öyle bir durum söz konusu ise
  • quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

muhtemelen 5S ile aynı çip vardır eğer öyle bir durum söz konusu ise
    A9 çipinin içersinde değilmi gsm çipi?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    değilmiş, 6 serisi ile aynı çipi kullanıyormuş:
    https://www.ifixit.com/Teardown/iPhone+SE+Teardown/60902#s127265
  • kdralptkn K kullanıcısına yanıt
    Hocam benim telefonum tertemiz. Kutusu duruyor ama şarj kablosu yok maalesef. Dediğiniz fiyatlara satmayı düşünüyordum ama ekran dokunmatiği bozuldu. Araştırdıysanız kaça yapıldığı hakkında bilginiz var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefon elma logosunda kaldı,değişmiyor.İki düğmeye basıp kapandığı zaman açıldığında sonuç aynı.Sorun ne olabilir.Telefon yedeklenmemişti.Whatsapp için başka telefona taktım ama eski yazışmalar rehber vs yok.Ne yapabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkutk84

iPhone SE iOS 12.4 kullanıyorum 13.3 e geçmeli miyim? Se kullanıp iOS 13 olan var mı?
    Selamlar
    Sürüm 13.3 teyim
    Pil kapasitem %77’ye düşmüştü daha önceden
    Bunun etkisi ile pilin eski performansı yok tabii ki yerinde yok akşama zor çıkarıyorum.
    Telefonu sıfır almıştım üç yıldır ben de
    Sanırım bugüne kadar gördüğüm en yüksek güzel performansı 10.3 te aldım.
    Telefonumdan genel olarak memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: papazkemal

Selamlar
    Sürüm 13.3 teyim
    Pil kapasitem %77’ye düşmüştü daha önceden
    Bunun etkisi ile pilin eski performansı yok tabii ki yerinde yok akşama zor çıkarıyorum.
    Telefonu sıfır almıştım üç yıldır ben de
    Sanırım bugüne kadar gördüğüm en yüksek güzel performansı 10.3 te aldım.
    Telefonumdan genel olarak memnunum.

Alıntıları Göster
    kvk kampanya yapmış sene sonuna kadar.
    pil değişimi 319tl yerine 219tl miş.https://www.kvkteknikservis.com/#

telefonunuz sağlamsa bence yeniletin pili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 27 Aralık 2019; 12:57:2 >

• Hâlâ Alınır mı? Eskiden iPhone 5 Kullanıyordum tasarımı bu yüzden seviyorum. Şuan 5.5inch telefondan geçilir mi bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MelikDos

Hâlâ Alınır mı? Eskiden iPhone 5 Kullanıyordum tasarımı bu yüzden seviyorum. Şuan 5.5inch telefondan geçilir mi bilmiyorum
    artık alınmaz hocam. en kötü ortalama bir android alıp iphone se 2'yi bekle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 29 Aralık 2019; 13:6:51 >
  • 2.el olarak 16 gb versiyonunu almıştım ama hata etmişim galiba tabi para yoktu o zaman bütçem buna yetiyordu bu hafıza iphonelarda çok önemli ya bunu anlamış oldum. Bu arada 13.3'e geçilir mi ne diyorsunuz? pil durumum %81
  • quote:

Orijinalden alıntı: VORVZAKONE

2.el olarak 16 gb versiyonunu almıştım ama hata etmişim galiba tabi para yoktu o zaman bütçem buna yetiyordu bu hafıza iphonelarda çok önemli ya bunu anlamış oldum. Bu arada 13.3'e geçilir mi ne diyorsunuz? pil durumum %81
    bana 32 bile yetmiyor 16 ile nasıl yetiniyorsun hocam imkansız ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bana 32 bile yetmiyor 16 ile nasıl yetiniyorsun hocam imkansız ya

Alıntıları Göster
    valla haklısın fotoğraf hiç çekmiyorum nadir uygulama da zaten insta twitter kullanmadığımdan bir reddit var idare etmeye çalışıyorum da oyun yüklemek istesem yükleyemiyorum çok yüksek boyutları.

Bir hata yaptık alırken ama uzun süre kullanmam gerekiyor bu telefonu boyut olsun filan tam bana göre bir hafızadan şikayetçiyim sadece.

• VORVZAKONE kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdan müzdaribim şu an. Bizi anca nand değişim paklar ama onun da fiyatları bir hayli yüksek...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • telefonun şarjı %1 de 1 saat gidiyor
    nasıl düzeltebiliriz ?
    reset attım. sonuna kadar bitirip doldurdum.

restore sorunu çözer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

telefonun şarjı %1 de 1 saat gidiyor
    nasıl düzeltebiliriz ?
    reset attım. sonuna kadar bitirip doldurdum.

restore sorunu çözer mi ?
    aynı şeyi bende yaşadım daha hemde yeni. %100 den %70'e jet gibi indi. Sonrasında %20 ye kadar yine bir nebze stabil sonra %1 e kadar takır takır indi sarj bir anda.

ama o %1 de tam 1 saat kullandım. Telefonda ki 20 tane uygulamayı güncelledim, parlaklığı sona aldım, arka planda el feneri açtım, sonra açtım müzik programında şarkılar dinledim, videolar izledim derken zorla bitirdim tüm pili. Sonra %100'e kadar sarj ettim.

sanırım düzeldi gibi ama tam emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

aynı şeyi bende yaşadım daha hemde yeni. %100 den %70'e jet gibi indi. Sonrasında %20 ye kadar yine bir nebze stabil sonra %1 e kadar takır takır indi sarj bir anda.

ama o %1 de tam 1 saat kullandım. Telefonda ki 20 tane uygulamayı güncelledim, parlaklığı sona aldım, arka planda el feneri açtım, sonra açtım müzik programında şarkılar dinledim, videolar izledim derken zorla bitirdim tüm pili. Sonra %100'e kadar sarj ettim.

sanırım düzeldi gibi ama tam emin değilim.

Alıntıları Göster
    düzelmiyor benim telefon. restore yapçam ios 13.3.1 gelince

• 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.