Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Se leri çok abartiyorsunuz beyler kusura bakmayın. 1500 1800 yazan var. Guzel kompakt telefon evet ama kabul edin nostalji telefon oldu nerdeyse. Ikinci telefon olarak alinmalik telefon benim gözümde. Asıl telefon olarak almam yani batarya yetmez ekranın küçük olmasını ne kadar sevsemde artik minimum 4,5 inç den aşağı olmamalı. Ekranda bir şey görmek için on defa zoom yapmak gerek. Performansi hala yeterli ama kac nesillik telefon...
    Hic bir telefonu telefoncuya satacak kadar sıkışmazsınız inşallah her telefonu öldürüyorlar evet ama Se yi öldürmüyor ters yatırıp düz hallediyorlar çünkü piyasası yok alıcısı kısıtlı. Garantili kutulu temiz bir telefon 1200 1300 den yukari olmamalı ki o bile fazla aslında.
    Burda geçen hafta ıphone 7 almak için ikinci el ilanlarina baktim. Ikinci el 6S garantili tertemiz bir ilana denk geldim 1600 lira aklımı çelmedi değil doğrusu. Yinede 7 aldım ama garantili 6S için güzel fiyattı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dokunmatik hassasiyetinde sorun yaşayan oldu mu ? Daha önce birkaç kez geçici bu durumu yaşamıştım. Kendiliğinden düzelmişti. İki gündür dokunmatikte istediğim gibi kaydırma ve işlem yapamıyorum. Tuş kilitleyip açınca düzeliyor. Yazılım mı yoksa donanım kaynaklı mıdır ? Garantisi de bitti. Yeni iPhone fiyatlarına baktım da alınacak gibi değil.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Tuş kilitleyip açınca düzeliyorsa yazılımsal olabilir eğer yazılımsal ise sistemi sıfırlamak sorunu çözebilir yedekleme yapmayı unutmayın ama

• arkadaşlar şuan sıfır se bulunabilir mi?
  • Dağılın kullanıcısına yanıt
    Sıfır ayarında nokta çiziği olmayan Temmuz ayında aldığım 16 ay daha garantisi devam eden iphonr se var. satabilirim istreseniz.
  • gtrst0606 kullanıcısına yanıt
    hocam sıfır arıyorm. ikinci el telefon almaya sıcak değilim.

• Dağılın kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam. Sıkıntısız ve her açıdan tertemiz bir cihaz olduğundan teklif ettim.
    Renk nedir hocam?

• Şuanda 6s mi daha stabil ve pil yönünden uzun ömürlü yoksa se mi? Birisini alcam fakat pil süresi+stabil olması+kamera önemli olduğu için ikisi arasında karar veremedim.

Fiyati ne kadar?

• ios 13 alacak mıyız acaba

• TheMessage T kullanıcısına yanıt
    Silver hocam. Fiyatta 1500 düşünüyorum.
  • TheMessage T kullanıcısına yanıt
    Silver ve 1500 düşünüyorum hocam.
  • 2. el temiz bulabildim sonunda, 5S den sonra ilaç gibi geldi canavar resmen
  • Bu telefonun yerine hiç bir şey koyamıyorum. Geçenlerde bir kaşındım telefon bakayım dedim ama iPhone SE'den sonra hiç bir telefon tatmin edecek gibi durmuyor. Bu elimde ki cihaza bir şey olursa ve ikinci model gelmezse sıfırından alır yine bunu kullanırım herhalde.
  • 12.2 kuran var mı arkadaşlar

• erkutk84 kullanıcısına yanıt
    Dün akşam kurdum hocam. Pek bi fark göremedim.

• KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkür ederim

• Kaliteli, çabuk yıpranmayan şarj kablosu öneren var mı ? Apple'ın kabloları ne kadar muhafaza edersem edeyim yıpranıyor, bıktırdı. Veri aktarımı yapması da önemli.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Ben Anker’in aldım 3-4 aydır kullanıyorum gayet memnunum.

• 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.