Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gaisensei

Sıfırı nerede var acaba ? Bildiğiniz bir yer var mıydı
    sıfırı satılmıyor artık.

anca zorlu'dan falan fark ödeyerek yenisiyle değiştirme yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaisensei

Sıfırı nerede var acaba ? Bildiğiniz bir yer var mıydı
    Sifirini gecenlerde HillTown AVM Teknosa magazasinda gorup buraya yazmistim. Sanirim 2200TL ye satiyorlardi.
  • Anladım tesekkur ederim. Ankarada bulabilsem alıcam da bulamadım arayıstayım halen. Se2 cıkacagından emin olsak beklenir de hiç birşey de belli degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim iPhone SE pil sağlığı %83 kendi kendine kapandığı için cihaz kendini korumaya aldı ve işlemci frekansını düşürdü. Garantim var servise versem pili değiştirirler mi acaba?

• Nazar degdi. Telefona kahve doktum 1 hafta oldu. Masallah sorun yok;) acma kapamanin eski hassasiyeti sadece cook cook az yavasladi bunu fark etmek bile zor.

Seviyorum seni Se. Bozulsaydi bile 1200 liraya yenisini alirdik eskisini verip. ;)

• SE2 nin gelecegine dair haber yine yayilmaya basladi. NTV haberi yayinlamis ama bir kaynak gostermemisler.https://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/appledan-ucuziphone-hamlesi,THzavs6sTkum1-WHRXCZWA/BNf5FmsQ8Ead4N7-xsQCwQ
  • Awsful kullanıcısına yanıt
    Keşke çıkartsalar şöyle x veya yeni modellere benzer

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İphone se 2 bu sefer çıkacak gibi hadi hayırlısı. Küçük bir telefon arayanlar için güzel olacak:
    https://www.webtekno.com/apple-in-iphone-se-2-ye-her-zamankinden-daha-cok-ihtiyaci-var-iste-sebepleri-h62995.html
    https://www.webtekno.com/tasarimiyla-heyecan-yaratan-konsept-iphone-se-2-videosu-h62909.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 13 Şubat 2019; 9:37:12 >

• SE'nin yeni modeli hakkında güncel bir haber:

Apple’ın bu yıl içerisinde tanıtacağı 2019 model iPhone SE 2 için kollar sıvandı. Tim Cook ve ekibi çok daha güncel özellik ile piyasaya süreceği yeni model iPhone SE’nin fiyatını da düşük tutacak.

Steve Jobs zamanında tasarlanan iPhone 5 tasarımı halen kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Telefonun yeni modelleri satılmaz iken iPhone SE modeli ekmek arası köfte gibi satış rekorları kırıyor. Bunun farkında olan Tim Cook ve ekibi yeni bir iPhone SE ile pazarda yeni bir yön kazanabilir. Kullanıcılar yüz tanıma sistemi yerine parmak izi tanıma sistemi istiyor ve bunun için isteklerini Apple yönetimine çeşitli imza kampanyaları ve toplu mailler ile iletiyorlar. Apple 2019 yılında daha çok özelliği sahip yeni bir iPhone SE 2 tanıtabilir.

HEM UCUZ OLACAK HEM DE DAHA ÇOK ÖZELLİK OLACAK
    Apple’ın yaptığı etkinlikte iPhone SE’nin lanse edilen satış fiyatı 350 dolardı. Bu şuanda satılan telefonların fiyatlarına göre bir hayli düşük fiyattır. İnsanlar aslında sadece iPhone kullanmak istiyorlar. iPhone SE’de yer alan kamera, işletim sistemi ve özellikler herkesin isteklerini karşılıyor. Hal böyle olunca insanlar yeni Apple ürünleri fahiş fiyatlara satın almak istemiyorlar. Yazılım yine tasarımın önüne geçiyor. İnsanlar ucuz bir iPhone SE ile birlikte güncel özelliklere sahip akıllı telefon almak istiyor. Apple bu sene bu isteği gerçekleştirebilir.

İPHONE SE 2 KABLOSUZ ŞARJ ÖZELLİĞİYLE GELECEK
    Tim Cook aslında daha önce bu farkı görmüştü ama yeni ürün satmak için yeni bir iPhone SE modeli çıkarmadı. Şimdi ise satışlar bir hayli kötü olduğu için yepyeni bir iPhone SE 2 göreceğiz gibi duruyor. Yeni telefonun boyutunun eskisine göre çok küçük boyutlarda büyümesi bekleniyor çünkü telefonlara kablosuz şarj etme özelliği ile birlikte su geçirmemezlik özelliği eklenecek. Apple servislerinden para kazanmak için daha fazla akıllı telefon satması gerekiyor ve bunun için iPhone SE 2’yi 2019 yılında piyasaya sürecek.

https://www.aktuel.net/iphone-se-2-ile-birlikte-apple-kaybettigi-paralari-tekrar-kazanacak-10157/

• Son güncellemenin ardından kilit ekranıyla ilgili bir sorun yaşıyorum. Ekran bazen tek seferde, bazense 7-8 kere kilit veya home tuşuna basmamla açılıyor. Bu süre zarfında panel tamamen karanlık, hiçbir hareket yok. Çok kez denemenin ardından kendine geliyor. Böyle bir problemle karşılaşan var mı?
  • Arkadaşlar sony x compact kullanıcısıyım, yakın bir zamanda se 2 almayı düşünüyorum, benim youtube'den indirip mp3'e ve mp4'e çevirdiğim bir sürü parçam var, araştırmama göre iTunes'dan telefona mp3 ve mp4 aktarırken youtube'den indirip çevirdiklerimizi telefon kabul etmiyormuş, bu doğru mu? Çünkü eğer böyle bir durum varsa iphone almaktan vazgeçeceğim.
  • SE 2 çıksa bile ilk etapta almak hayal olur. 4K dan asagi gelirmi ki sizce ? Sıfır Se ler bile saçma ama 2 - 2.5K kimse almasa bile sıfır fiyatlari aşağı yukarı bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Arkadaşlar sony x compact kullanıcısıyım, yakın bir zamanda se 2 almayı düşünüyorum, benim youtube'den indirip mp3'e ve mp4'e çevirdiğim bir sürü parçam var, araştırmama göre iTunes'dan telefona mp3 ve mp4 aktarırken youtube'den indirip çevirdiklerimizi telefon kabul etmiyormuş, bu doğru mu? Çünkü eğer böyle bir durum varsa iphone almaktan vazgeçeceğim.
    quicktime mov uzantılı videoları iphone'nun açtğını öğrendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 18 Şubat 2019; 20:8:30 >
  • 1 yıldır SE 32gb modelini kullanıyorum. Her anlamda çok memnunum. Pil sağlığım %89’a kadar düştü ve sol kulaklıkta arıza var garanti kapsamında yaptırmak düşüncesindeyim. Yaparlar mı acaba, daha önce hiç Apple servise işim düşmedi.

• iTunes üzerinden yapılacak yeni yazılım güncellemesi icin
    iPhone geri yukle mi daha verimli
    yoksa
    dfu modun da güncelleme mi daha verimli ?

• bizim bu cihaz şimdi 13 ü alacak mı ? almaması skandal olur

• 13 de alır 14 de bence çünkü 5s in desteği bu yıl bitti daha 6 var bizim cihazdan önce

• a.elibol A kullanıcısına yanıt
    inşallah

• 2 yıldır iphone se kullanıyorum. Şuana kadar hiç güncellemedim. Telefonda hafif kasmalar mevcut. En önemli kıstasım pil ve performans. Güncellememi tavsiye eder misiniz? Şuan 9.3.3 sürümünde. Güncellemeye girdiğimde İOS 12 ye yükselteyim mi diye soruyor ?
    Ne yapmamı tavsiye edersiniz?
  • Arkadaşlar,
    Pil sağlığı 🔋: %80 lere indi,artık değişmenin vakti geldi gibi,%8-10larda pat diye kapanıveriyor.
    İnternette falan çeşitli isimlerde orjinalinden daha yüksek mAh lı bataryalar var.
    Bunlar hakkında bilgisi olan ,veya batarya değişmiş olan var mı?
    Fiyat-performans ve yol konusunda bizi bilgilendirecek!

• 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.