Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: a.elibol

Peki servise danıştınız mı? Ben servise götüreceğim ama yedek telefon olmayınca götüremiyorum .şebeke saat ve pilin olduğu kısmın kaybolması batarya kaynaklı olduğunu sanmıyorum ben
    Maalesef sorduğum 3 serviste de batarya stoğu yok. Zorlu ve Akasya ya gitmek lazım ama onun da randevu alma sistemi tamamen off olmuş. Apple destek telefonla aradım. Bana dedikleri artık Zorlu ve Akasya randevu açmıyor. Direkt gidip sıra alacaksınız o şekil bakıyorlar dedi. Açıkçası üşeniyorum. Gitsem kimbilir kaç saat beklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün zorlu'ya gittim, pil dedim sıkıntı, pil artık garanti kapmasına girmiyor, telefon garantisi devam etse de.. 399 TL imiş, ben de hopörlerden kaynaklanan sıkıntımı dile getirdim, test ettiler, cidden sorun varmış, yenisini verdiler. 2-3 saat de kurulum ile uğraştım, 5 saatte işlemler bitti..
  • mybo37 kullanıcısına yanıt
    Aralık'ın sonlarına doğru Zorlu'ya açılış saatinde (10'da) gittiğimde sıraya girdim, rezervasyon yaptılar, 1-1.5 saat içinde mesaj geleceği söylendi, 11.30 gibi mesaj geldi ve gittim. 14 gibi de telefonu teslim aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaq Diesel -- 13 Ocak 2019; 11:20:58 >
  • pgdnBREAK kullanıcısına yanıt
    Bugün okuduğum bir haberde muhtemelen 2019 üçüncü çeyreğinde SE 2 görücüye çıkacakmış. Tasarım tarafında kasa aynı olacak ön yüzün tamamı ekran olacakmış. Ayrıca touch id maalesef olmayacakmış. Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaff666

Bugün okuduğum bir haberde muhtemelen 2019 üçüncü çeyreğinde SE 2 görücüye çıkacakmış. Tasarım tarafında kasa aynı olacak ön yüzün tamamı ekran olacakmış. Ayrıca touch id maalesef olmayacakmış.
    Uzun zamandır gundemde bir turlu gelmedi heyecanla bekliyorum

• İlk çıktığı dönem kısa bir süre SE kullanmıştım. Ve hala aklımda yer etmiş bir cihaz. Eğer SE 2 4.5 inç ekran 64 GB depolama ile gelirse çok talep görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-004DDD5EA

Uzun zamandır gundemde bir turlu gelmedi heyecanla bekliyorum

Alıntıları Göster
    Bu haberi bende gordum, daha uygun fiyatli bir urun gelir ama bu SE2 olur mu bilemedim.
    https://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/ucuziphone-internete-sizdi,THzavs6sTkum1-WHRXCZWA/BNf5FmsQ8Ead4N7-xsQCwQ

• bazen13 kullanıcısına yanıt
    Öyle saçmalık olmaz ben canlı destekte sormuştum garantisi devam ettiği taktirde pil sorunlu ise değişir dediler

• quote:

Öyle saçmalık olmaz ben canlı destekte sormuştum garantisi devam ettiği taktirde pil sorunlu ise değişir dediler
    Hocam isterseniz gidin sorun. Degistirmiyorlar...

israrla tartistim hatta 2 genius ile. O gecen sene musteri memnuniyeti icinmis. 400 tl diyor.

Dilerseniz gidin konusun. Bu sekilde kac kisi geri donuyor, benim sansima telefon degisti.

Sizin dediginiz gibi ise o zaman genius lar adam kandiriyor, ya da bi ara bana 79 dan once de getirmeyin, ornekler vs ucretli dedi israrla

Bakın hocam canlı destekte konuşmamdan bir ekran görüntüsü

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

• quote:

Bakın hocam canlı destekte konuşmamdan bir ekran görüntüsü

Bakın hocam, ben apple çalışanı değilim neden sizin dediğinizin aksini söyleyim?

bugün ve dün iki gün apple store de geçti 3 saatim.. Dün telefon değişti, bugün de aptallığıma geldiği için kulaklığı değiştirdim, kulaklığın garantiye girmediğini düşünüyordum, kısacası telefonu sıfırlamış oldum.

Pil konusunda 1 ocak ayında attığım mesajı görebilirsin, orada pil konusunda beni geri döndürdüler, dün de aynısı oldu ben tekrarlayınca pil konusunu başka problemlerden bahsettim öyle aldı randevu.

Sıra beklerken de pil konusunda aynı şeyleri söylüyorlar senden randevu alan adam, yani bu gibi durumlarda dün ve bugün toplamda 6 saat geçirdiğimden orada ben konuşmadım diyorlar, yani canlı hizmet hikaye, orada genius ne derse o oluyor, hatta bugün bir olay oldu adamın bir talebini kabul etmediler, polis filan çağırdı adam vb..

Yani arkadaş ben gördüklerimi, geri gönderilen insanların laflarını iletiyorum.

Ayrıca bir şey daha duymuştum, %79 olmadan alamam demişti, düşene kadar bekleyin diyen de oluyordu.

dediğim gibi 2 gün toplamda 6 saat geçirdiğim için canlı olarak denilenleri sana aktrarıyorum.

Pil konusunda netler.

Anladım kardeşim.allah yardımcımız olsun bunlar da diğer servisler gibi yan çizmeye başlamışlar

• quote:

Anladım kardeşim.allah yardımcımız olsun bunlar da diğer servisler gibi yan çizmeye başlamışlar
    valla aslına bakarsan sorun varsa hallediyorlar, ben telefonu bayaa bayaa düşürdüm ettim, her tarafı çizik kesik dolu idi, adam bi cihaza taktı donanımsal sorun yok ama hopörler de sorun var, ekranı değiştirmekle sizi meşgul etmeyelim cihazı değiştirelim dediler, kulaklık konusunda da öyle keza.. sağolsunlar sorun varsa değiştiriyor, bir de dikkatimi çeken genius'dan genius'a değişiyor yaklaşım gibi geldi bana.. yani kıllık yapan ekran değiştirir, iyimser olan cihaz değiştirir gibi durum var bilemedim, kimsenin günahına girmeyelim.

ama pil konusunda dediğim gibi randevu alan geniuslar kesinlikle ücretli, geçen sene müşteri memnuniyeti adına ücretsizdi diyor, ben diyorum garanti var, yapacak bir durum yok kullanıma bağlı bir sorun diyor ve 399 tl istiyor.

Bizim işimiz o kadar çabuk bitmez ben Adana dayım kvk pupa genpa yada başarı bunlardan birine vereceğim .benim de bazen üst kısımlar kayboluyor şebeke pil olan kısım ekran videosu da aldım .onu da izletirim olmadı

• quote:

Bizim işimiz o kadar çabuk bitmez ben Adana dayım kvk pupa genpa yada başarı bunlardan birine vereceğim .benim de bazen üst kısımlar kayboluyor şebeke pil olan kısım ekran videosu da aldım .onu da izletirim olmadı
    Hocam ellerinde cihaz var o ne derse ona gore yapiyorlar. Umarim hallolur.

• selamlar

bu telefonun güncel hali ne zaman tekrar piyasaya çıkacak, 5s den geçiş yapmak niyetindeyim.
  • Merhabalar, yazılım güncellemesi sonrası 12.1.2

Pusula telefonu kapatıp açınca ilk açtıktan 10dk boyunca sorunsuz çalışıyor perspektif ve pusula fakat birkaç dakika sonra hiçbir şekilde çalışmıyor aynı şekilde ekran döndürmede... sorun ne olabilir? Güncelleme ile alakalı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sehzadem61 -- 15 Ocak 2019; 21:13:37 >
  • Pek çıkacakmış gibi görünmüyor. Bu saatten sonra 8 ve diğer çözümlere bakmak lazım. Bu arada ben şu anda kullanmakta olduğum 16 GB SE den memnunum. Fakat bu durumda olmuş olsaydım 8 ve diğerlerine bakardım.

• iTools'a göre pil sağlığım %83, iPhone göre %86. Hangisi gerçek?

Bu arada 2 yıllık garantinin dolmasına 1 ay kaldı ama ilk zamanlardan bu yana bakınca telefonu günlük kullanımım da değişen birşey yok gibi geliyor bana, yani pilden bir şikayetim yok öyle aman aman. Sadece %100'den %99'a düşüşü daha hızlı oluyor artık.
  • SISTEM-4-4-2 S kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde benimse öyle, cihazım iki yaşına girdi pil sağlığım % 84 telefonumdan halen çok memnunum.

• 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.