Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.565
Cevap
113
Favori
490.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En son sürüm güzel ama ben iOS 10 da veya 9 da olsaydım asla güncellemezdim. Ama iOS 11 deyseniz 12.1 e geçmenizi tavsiye ederim. Wi-Fi ile güncelledikten sonra sıfırladım.

• ejderya2k E kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ejderya2k E kullanıcısına yanıt
    Mevcut uygulamalarin hepsini yeniden tek tek yuklemekmi gerekiyor sifirladiktan sonra

• Telefonumu alırken kasko yaptırmıştım. Ekranım kırıldı ve kaskodan değişim yapmıştım. Uzun zamandır var olan sorun takıntı haline geldi dokunmatik ekrana dokundukça çıt çıt ses geliyor acaba ekran koruyucudan mı dedim söktüm ama gene ses devam acaba yerine oturtamadılar mı yada tırnaklarda mı sıkıntı var ne yapmamı önerirsiniz ? Birde şarj soketimde sıkıntı var onu değiştirmemin bedeli ne olur ? Kabloyu oynattıkça şarj devre dışı kalıyor. Ayrıca deji pillerini SE de kullanan varaa bilgi verirse çok memnun olurum alakanız için teşekkürler.

• beyler bu telefon alınır mı ? biliyorum eski ve pili küçük ama görünüşü çok iyi, parasına değer mi ?

not;4 senedir s4 mini kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, IOS 10.3.2 kullanıcısı olarak artık ios 12.1'e geçmek istiyorum. Birkaç kişi de benim gibi geçmek istiyor fakat kararsız. Şuan bana screen recorder lazım ve ios 12'1'in artık eskiden muhabbeti olan takılma, kasma olayı pek kalmamış gibi görünüyor. Fakat benim için şuan önemli olan batarya süresi. %100 şarj ettikten sonra full düşük güç modunda kullanan biri olarak 7 saati çok rahat görüyorum. Eğer IOS 12.1'e geçtikten sonra altı buçuk saati (7 saati görmemeye bile razıyım -aslında pekte razı değilim :D) görmezsem hayal kırıklığına uğrarım. Genel olarak artık pek çok uygulama ios 12'ye göre çıkıyor bu nedenle bir süre sonra mecburen geçmek gerekiyor bundan dolayı geç kalınmadan geçme taraftarıyım. Kullanan arkadaşlar önerir mi, önerirse detaylı bir şekilde bizleri aydınlatırsa ve en önemlisi pil süresinin ss'sini atarsa sevinirim. Ekran süresinin ss'sini alamadım, elektrikler gitti, sular kesildi muhabbeti pek inandırıcı gelmiyor açıkçası. Şimdiden teşekkürler.

• bluetooth sürekli açık kalırsa şarjı çok etkiler mi?
  • Nand flash değişimi yaptıran oldu mu aranızda ?

• skyrime2828 kullanıcısına yanıt
    Hocam 10 ayda pil hiç değerinden kaybetmedi mi? Öğrenmek için soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_yıldırann

Hocam 10 ayda pil hiç değerinden kaybetmedi mi? Öğrenmek için soruyorum.
    Kaybetti. Gectigimiz ekim ayinda zorlu da degisti %87 de.

• quote:

Orijinalden alıntı: skyrime2828

Kaybetti. Gectigimiz ekim ayinda zorlu da degisti %87 de.

Alıntıları Göster
    değişim ücretli mi ?

2 senelik garantim var şuan 5.ayında falanım , şuan %100 ama ilerisi için soruyorum ?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ucretsiz.

• quote:

Ucretsiz.
    herhangi bir şart falan yok mu ?

garantimin bitmesine yakın değiştiririm o zaman bende ?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Sart yok benim cihaz bir kere yuzde 10da iken kapandi sonra acildi kendi kendine. Onu anlattim tekrarlatmadan degistirdiler

• quote:

Sart yok benim cihaz bir kere yuzde 10da iken kapandi sonra acildi kendi kendine. Onu anlattim tekrarlatmadan degistirdiler
    anladım hocam teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: --kemal--

Arkadaşlar, IOS 10.3.2 kullanıcısı olarak artık ios 12.1'e geçmek istiyorum. Birkaç kişi de benim gibi geçmek istiyor fakat kararsız. Şuan bana screen recorder lazım ve ios 12'1'in artık eskiden muhabbeti olan takılma, kasma olayı pek kalmamış gibi görünüyor. Fakat benim için şuan önemli olan batarya süresi. %100 şarj ettikten sonra full düşük güç modunda kullanan biri olarak 7 saati çok rahat görüyorum. Eğer IOS 12.1'e geçtikten sonra altı buçuk saati (7 saati görmemeye bile razıyım -aslında pekte razı değilim :D) görmezsem hayal kırıklığına uğrarım. Genel olarak artık pek çok uygulama ios 12'ye göre çıkıyor bu nedenle bir süre sonra mecburen geçmek gerekiyor bundan dolayı geç kalınmadan geçme taraftarıyım. Kullanan arkadaşlar önerir mi, önerirse detaylı bir şekilde bizleri aydınlatırsa ve en önemlisi pil süresinin ss'sini atarsa sevinirim. Ekran süresinin ss'sini alamadım, elektrikler gitti, sular kesildi muhabbeti pek inandırıcı gelmiyor açıkçası. Şimdiden teşekkürler.
    Cevap verecek yok mu?

• --kemal-- - kullanıcısına yanıt
    düşük güç modu hiç kullanılmadı bazen yüksek bazen orta parlaklıkta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ejderya2k -- 8 Kasım 2018; 23:39:29 >

• Awsful kullanıcısına yanıt
    sitede 199 tl yazip 599 lira fiyat mi cektiler peki siz ne yaptiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

sitede 199 tl yazip 599 lira fiyat mi cektiler peki siz ne yaptiniz ?
    Vermedim cihazi, bu arada fiyat hala 199TL gozukuyor.
    https://support.apple.com/tr-tr/iphone/repair/service/pricing

Biz bu durumu sikayet edemiyormuyuz?
  • 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.