Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunu bi deneyeyim bakalım hoparlörde çalışacak mı
    servise götüreceğim yakında
  • 19 ay Garantili 32gb gold 1.150 ₺ ye aldım.

Tam kutu.

Nasıl fiyat arkadaşlar. Değerlendirirmisiniz?

Sony Z2 hem büyük hemde ısınıyor Du. Batarya 2.5 saat ekran veriyordu.

Canım sıkıldı aldım SE'yi ** Bilmiyorum iyimi yaptık kötümü yaptık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

19 ay Garantili 32gb gold 1.150 ₺ ye aldım.

Tam kutu.

Nasıl fiyat arkadaşlar. Değerlendirirmisiniz?

Sony Z2 hem büyük hemde ısınıyor Du. Batarya 2.5 saat ekran veriyordu.

Canım sıkıldı aldım SE'yi ** Bilmiyorum iyimi yaptık kötümü yaptık.
    İyi fiyata almışsınız. Hayırlı olsun.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.. Teşekkürler..

• Tam 2 yıldır Lenovo vibe p1 kullanıyorum. 5000 mah bataryası var, arayüzü falan da iyi gidiyordu ama sapıtmaya başladı, şarj kötü ve telefon ağırlaştı. Ben ios deneyimi de yaşamak istiyorum.
    1) İnternette gezerim, YouTube'da takılırım
    2)Arada sırada müzik dinlerim.
    3)Birkaç ufak oyun oynarım, ağır oyun oynamıyorum.
    4)Kamerayı kullanırım ancak çok kaliteli olmasına gerek yok.
    5)Stabil bir telefon istiyorum.

iPhone SE doğru tercih mi yoksa Androide mi yönelmeliyim karar veremiyorum. Ve ekranı da biraz küçük SE'nin ona alışır mıyım acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar dün akşam telefon tv nin önünde duruyordu sanki Siri ye komut vermişim gibi konuşmaya başladı.başına gelen oldu mu yada normal mi ?

• Saydıklarınızın tamamını hatta fazlasını karşılar cihaz yalnız batarya konusunda birşey söyleyemiyorum.ben cihazı ilk aldığım da 6 saat kullanım alıyordum bu rakam güncellemelerden sonra biraz düştü.şahsen ben android in tepsi gibi cihazlarını kullanmaktansa se öneririm.cebinizde tabletle gezmekten kurtulmuş olursunuz.

• a.elibol A kullanıcısına yanıt
    hey siri komutuyla yada benzer kelimeler duyduğu zaman aktif olabiliyor.
  • a.elibol A kullanıcısına yanıt
    Benimde başıma geldi ama pek takmadım elektronik cihaz dedim geçtim. Zaten 1 kere olmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ike kullanıcısına yanıt
    Benim de başıma ilk kez geldi neyse pek mühim birşey de değil zaten teşekkür ederim

• 5 buçuk aydır askerdeydim bu sürede telefon evde yatıyordu. Gelir gelmez 11.4 yükledim ve ilk şarjdan sonra 5 buçuk saat ekran, ikinci şarjdan sonra 4 buçuk saat ekran süresi aldım. Şimdide üçüncü kez şarjda.

Telefonu ilk aldığımda 7 buçuk saat aldığım zamanlar olmuştu.
    Askere gitmeden önce ise ortalama 6 saat alıyordum.

Ayrıca iki günden beri hiç mobil veri açmadan wifi ile kullandım. 4 buçuk saat nedir?

Ah apple ah!
  • İp7’den SE’ye geçtim ve iCloud’dan yüklenen videoları SE açmıyor ekranda yuvarlak simge dönüp duruyor neden olur bu? Acaba ip7 ile çekilen videları SE açamıyormu?

• Kilit ekranindayken saga kaydirinca kamera aciliyor ya onu iptal edebiliyormuyuz acaba cok aradim bulamadim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl memnun musunuz cihazdan? Ben de arızalı Z2 den SE'ye geçmeyi düşünüyorum. Ama kararsızım iki telefon arasındaki fark kendini hissettiriyor mu? @Lene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heat15 -- 17 Haziran 2018; 23:36:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heat15

Hocam nasıl memnun musunuz cihazdan? Ben de arızalı Z2 den SE'ye geçmeyi düşünüyorum. Ama kararsızım iki telefon arasındaki fark kendini hissettiriyor mu? @Lene
    Valla alışamadım ya. Çok küçük gelmeye başladı.

Mesela bu yazıları şuan Z2 ile yazıyorum. SE de bir türlü yazamıyorum. Benim eller fırın küreği gibi :)

Bende let go dan satışa çıkardım. Yoğun İlgi var. Yakın da satılır sanırım. Yine kalacağız mecbur Z2 ye.bınların Dışında yalnız cihaz uçuyor. Hoşuma gitti.

Belki ilerde Plus modelleri alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Valla alışamadım ya. Çok küçük gelmeye başladı.

Mesela bu yazıları şuan Z2 ile yazıyorum. SE de bir türlü yazamıyorum. Benim eller fırın küreği gibi :)

Bende let go dan satışa çıkardım. Yoğun İlgi var. Yakın da satılır sanırım. Yine kalacağız mecbur Z2 ye.bınların Dışında yalnız cihaz uçuyor. Hoşuma gitti.

Belki ilerde Plus modelleri alabilirim.

Alıntıları Göster
    Hadi ya bu kucuk olma mevzusu benim de kafami karistiran en onemli sey. Z2de bile turkce klavyeye donunce tuslar kuculuyor yazamiyorum ondan hep ingilizce klavye kullaniyorum, bu yuzden beni de cok zorlar gibi. O zaman plus modellerine bakiyim ben de. Size de iyi satislar :)

• Heat15 kullanıcısına yanıt
    Tşkler.. Hayırlısı olsun bakalım..

• Yapma hocam öle kalsın. 4 sene daha götürür.
    Hayırlı uğurlu olsun.

• Arkadaşlar hepsiburada.comdan demo iPhone se 32 gb almayı düşünüyorum 1600 TL’ye space Gray (keşke grisi de olsa ama demonun grisi Yok sanırım)

Daha önce alan var mı? Demo cihazın ekşisi ne olur? Fiyat mağazaya göre 250-300 tl daha ucuz

• Ekran boyutuna takılan arkadaşlar için yazıyorum..herkese tek tek cevap vermek yerine genel yazmak istedim..

Eğer elleriniz büyük değilse , eğer bugüne kadar hep küçük ekranlı cihazlar kullandıysanız, eğer gün içerisinde cep telefonu üzerinden çok fazla içerik tüketmiyorsanız iphone se ALIN..

Ama bunların tersiyse; elleriniz büyük parmaklarınız kalın ise, mesela üstteki lenovo kullanan arkadaş gibi büyük ekranlı cihazlara alışık iseniz, ve gün içerisinde işte youtube olur dizi olur vs çok içerik tüketiyorsanız iphone se ALMAYIN..

Eğer bütçe daha yukarı çıkmaya müsait ise iphone 6s tavsiye ederim..ne çok küçük ne çok büyük bir cihaz..ideal oran yakalanmış bence..hem ön kamera, hem 2.nesil touch id gibi avantajlarıda var..

İphone se ile aynı fiyat olsun ama ekran büyük olsun diyerek iphone 6 almayın..artık işlemci,ram,kamera vs açısından çağın gerisinde kaldı..

• 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.