Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ben de güncelledim pil sağlığı aynı kaldı ama şarj tüketimi oranında bir önceki sürüme göre daha çok iyileşme yapıldığını fark ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj 11.3.1 e göre çok iyi %50 şarj var 3saat15dk kullanım 26 saat bekleme var. Düşük güç moduna almadan gerçekten iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    aynen hocam pil iyi 👍🏻

• 11.4 ile 8 saati gören olursa söylesin güncelleyim bende
    10.3.3 deyim hala, 8-10 saat arası veriyor
  • Pil iyi hocam 6s ile 8 saati görüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar herkese, daha önce de sormuştum. Link buldum. Ancak süresi dolmuş. Nasıl durduracaz bu aletin güncelleme almasını :)) çöp olacak. Ben böyle kalsın bi 3 sene daha kullanıyım istiyorum. Pil aağlığı denmiş. Benim cihazın %98 de ve ben bu halinden memnunum cihazın. 11.2 dha iyiydi ama zararın neresinden dönersek kardır. Şimdiden teşekkürler.

• Le Chifre kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/ios-guncellemelerini-kapatma--116673943-5 5. sayfadaki linkleri dener misiniz?
  • metinnitem1 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ettim. Tv os yükendi. Bir süre sonra silinmiyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Chifre -- 2 Haziran 2018; 23:52:38 >
  • Rica ederim ki esas paylaşan ben değilim.Gördüğümü aktardım sadece.Silinme durumunu bilemiyorum.Zaman gösterecek
  • Arkadaşlar merhaba. Size farklı bir şey soracaktım. Biliyorsunuz instagramda son görülme özelliği var. Ayarlardan da hareket durumunu göster açık bende fakat kimsenin son görülmesi gözükmüyor. Uygulamayı sildim tekrar yükledim, ayarı kapattım tekrar açtım, arka planda yenile kapalıydı onu aktif ettim değişiklik yok ve bu durum kafama takıldı. Sizce neden olabilir, bir bilgisi çözümü olan var mı acaba?

• Arkadaşlar cihazımın 2 yıllık garantisi 2 hafta sonra doluyor ve ekranın üst kısmına basınca içeri doğru oynamaya başladı. Sizce önemli bi durum mu? Başına gelen ve servise veren var mı? Cihazım 10.2 sürümünde ve memnunum. Servise verirsem cihazı da güncellerler diye vermek istemiyorum. Verirsem de değişim mi yaparlar yoksa sadece ekranı mı değiştirirler acaba?

• Bence verin çünkü zamanla oradan cihaz toz almaya başlayacak.muhtemelen ekran değişimi olur daha önce 5s de başıma gelmişti esneme vardı ve ön kamera tozlanmaya başlamıştı .

• Bu sorunda genelde ekran değişiyorlar.

Güncelleme işine gelince, bende 10.2 ile servise vermiştim not bile yazdırdım güncellemeyin diye ama genede güncellemişler malesef :/

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    a.elibol A kullanıcısına yanıt
    Sırf güncelleme yüzünden vermek istemiyorum. Tozlanma ilerde çok dert olur mu? Ordan kameraya geçme durumu oluyor mu tozun?

• Şimdi esneme tam olarak nerede sizin benim ki tam kameranın üst tarafında idi.Adana çizgi bilgisayara verdim ekran değişimi oldu kamera da tabi ki sorun teşkil ediyordu fotoğraflar bozuk görünüyordu.Güncelleme o kadar da performans kaybı yaratmıyor.Benim düşüncem garantisi bitmeden işlem yaptırın çünkü Servis hariçi yapılan ekran onarımları pek sağlıklı olmuyor

• Toz girerse sorun çıkarır. Fotoğraflarınız kötü çıkabilir. Ben jb kaybettiğim için üzüldüm. Reklam engelleyici çok büyük nimetmiş onu anlıyorum. Performans olarak arkadaşta belirtmiş çok fark yok gibi. Şarj biraz daha az gidiyor.

• Bence garanti bitmeden servise verin.Bende vermiştim sürüm 10.3.2 deydi aynı sürümle geri geldi ve ekranı değiştirdiler.ben güncelleme yapmayın diye bi not yazmamıştım üstelik

• Kadıköyde Başarı teknik servis var Bahariye caddesinin arkasında. Oraya verin tamir etmiyor apple a yolluyorlar ve arkadaşlarımın ve benim cihazlarımın hepsini değiştirdiler. Hiçbiri parça değişimi olarak geri dönmedi. 5iş gününde yenisi geldi benimkinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyrime2828 -- 4 Haziran 2018; 9:34:55 >
  • Yardımlarınız için teşekkürler. Kadıköy başarıya bırakayım o zaman ben de. 19 unda bitiyor süre o tarihe kadar bıraksam sıkıntı olmaz sanırım.

• Arkadaşlar annem için almayı düşünüyorum.

32gb apple garantili 1750 tl ye alınır mı sizce?

Yoksa kısa zamanda güncelliğini yitirir mi?

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.