Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iphone se 2018'de OLED değil IPS LCD ekran olacakmış, bu durum da ne farkları var, oled ekran daha mı sağlam oluyor, bu arada kulaklık girişi olmayacakmış, ilk defa iphone kullancak birisi olarak nasıl kulaklık ile şarkı dinleyeceğimizi merak ediyorum.
  • İphone se 2 konsept tasarım videosu:

Çentikli

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Arkadaşlar iphone se 2018'de OLED değil IPS LCD ekran olacakmış, bu durum da ne farkları var, oled ekran daha mı sağlam oluyor, bu arada kulaklık girişi olmayacakmış, ilk defa iphone kullancak birisi olarak nasıl kulaklık ile şarkı dinleyeceğimizi merak ediyorum.
    1. Kulaklık için kutuya dönüştürücü koyarlar muhtemelen.
    2. Google'da OLED ekranın ne olduğunu araştırabilirsin. Ekranın sağlamlığıyla alakası yok. Ekran teknolojisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0537

1. Kulaklık için kutuya dönüştürücü koyarlar muhtemelen.
    2. Google'da OLED ekranın ne olduğunu araştırabilirsin. Ekranın sağlamlığıyla alakası yok. Ekran teknolojisi.

Alıntıları Göster
    Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam.
  • EKran sararması yüzünden servise vermiştim telefonu teslim aldım paneli değişmişler sorun düzelmiş. Yanlız ısrarla not olarak yazdırmıştım cihazlı güncellemeyin diye bana inat 11.3.1e yükseltmişler.10.2 sen sonra baya garip geldi. İstesem zaten güncellerdim. Şimdi bekle dur jailbreak gelsin diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    benim telefonuda servise verdim telefonda yukardan aşağıya beyaz bir çizgi iniyodu ve onun indiği yerdeki harfler basmıyodu bu durumda benimkinide paneli mi değiştirip verirler ? serviste bulunan sorunlar
    Bozuk renkler, grafik sorunları, bozulmuş görüntü, çizgiler/bloklar, ortam ışığı algılayıcısı sorunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyiny2099 -- 25 Mayıs 2018; 23:18:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet ekran ve dokunmatik paneli değiştirip cihazinizi size teslim ederler

• Yetkili servisin biri eskisini getir yenisini getir kampanyası yapmış 32gb 650tl alıyor.(3 aylık cihazı)keşke küçük almasaydım pişman oldum :)İphone 6 bile şu an se'den daha pahalı sırf ekran boyutu yüzünden.
  • Ben elimdekini de sırf tasarımı ve zarif boyutu için almıştım, yenisi de aynı sebepten alınır. Kim ne derse desin bu telefon piyasadaki bütün telefonlardan daha yakışıklı
  • 1000 tl ye se nerde hocam ? Ve durumu nasıl ?

Ben de 850 tl ye 16 gb lık buldum. Nokta hatasız. Alınır mı diye düşünüyorum.

• SE 2 ACABA NE KADAR FIYATLA CIKAR ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iustumExtract

1000 tl ye se nerde hocam ? Ve durumu nasıl ?

Benim 32 se 800 istiyorlar 2000 almıştım teknosa 600 alıyor garanti bitene kadar satmam az veriyorlar:))kaldı öyle..

• quote:

1000 tl ye se nerde hocam ? Ve durumu nasıl ?

tanidik sayilir hocam. fiyata ne dersiniz siz? bence sizde alabiliyorsaniz en az 32gb almalisiniz. cihazin kamerasi cok guzel. 4k da cekebiliyor. almisken hafiza sorunu cekmeyeceginiz sekilde alin bence.

• Bunu elden alma imkanım olduğu için hocam. Biraz daha araştıracağım ama. Haklısınız.

• kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Anlamadım hocam siz mi satıyorsunuz 800 e . Biraz daha açıkça yazabilir misiniz ?

• kalavar kullanıcısına yanıt
    2500 den aşağı çıkmayacağı kesin.

• quote:

Anlamadım hocam siz mi satıyorsunuz 800 e . Biraz daha açıkça yazabilir misiniz ?
    Ben satmıyorum hocam telefoncular 800 alıyor teknosa da 600 tl.Garanti bitene kadar kullanırım.Küçük ekran para etmiyor iphone 6 bile daha pahalı satılıp alınıyor.5s ile aynı değeri görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 28 Mayıs 2018; 19:28:33 >
    Sizce 850 tl ye 16 gb alınır mı ? Kutu fatura şarj aleti kulaklık her şey tam. Hiçbir hatası yok cihazın.

• quote:

Sizce 850 tl ye 16 gb alınır mı ? Kutu fatura şarj aleti kulaklık her şey tam. Hiçbir hatası yok cihazın.
    Kozmetik ve donanımsal olarak sorunu yoksa alınır.Kaç kişi kullanmış daha önce ilk sahibi mi?Fotoğraf ve video çekmeyi seviyorsan yetmeyebilir.Bu benim 3 se değişimden geldi 3 ay önce onun için iyi kontrol et.Ekranı küçük ben büyük alsaydım dedim sonradan düşün tekrar.

Küçük ekran seviyorum ben hocam. Kozmetik açıdan da çok iyi nokta yok cihazda. Donanımsal olarak da sıkıntısız olduğunu söylüyor ki inanıyorum. Ayrıca kontrol edicem iyice. Telefonun ilk sahibi kendisi. Rose gold rengi de :)

• 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.