Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.565
Cevap
113
Favori
490.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şu an telefonun ikinci eli ne kadar? Nasıl satabilirim hiçbir kusuru yok space gray 32 gb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

Beyler şu an telefonun ikinci eli ne kadar? Nasıl satabilirim hiçbir kusuru yok space gray 32 gb.
    1.600 liraya sıfır cihaz alınabiliyor işte oradan hesapla. 1.200'e falan anca satılır.
  • ffrisby kullanıcısına yanıt
    Ben hd de oynadim bir kaç gün yaklaşık 1 saatten sonra aşırı ısınmaya bağlı kasmalar başlıyor akıcı moda almak zorunda kaldım sonradan ultrahd hiç denemedim kaldiracagini sanmıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese selam. Güncellemeyi jb yapmadan durduramıyormuyuz. Yeter bence 11.3 de kalsın bu cihaz. 11.2 de bırakacaktım. Ancak gece otomatik güncellemiş.

Bir de ekranda üst tarafta hafif sararma var. Değişim ya da ekran değişimi oluyor mu?

Destek için teşekkürler şimdiden.

• Bekliyoruz bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Chifre

Herkese selam. Güncellemeyi jb yapmadan durduramıyormuyuz. Yeter bence 11.3 de kalsın bu cihaz. 11.2 de bırakacaktım. Ancak gece otomatik güncellemiş.

Bir de ekranda üst tarafta hafif sararma var. Değişim ya da ekran değişimi oluyor mu?

Destek için teşekkürler şimdiden.
    Ekran değişimi olur servise götür hocam

• Le Chifre kullanıcısına yanıt
    Wachos yada tvos profili ile güncelleme almasını durdurabilirsiniz. Benim telde görünmüyor bu şekilde güncellemeler.

Ekran sararması bendede var yarın üşenmezsem telefonu sıfırlayacağım hafta içi servise vericem. Ekran değişimi yaparlar inşAllah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Wachos bir link vardı ama süresi dolmuş. Yükleyemedim. Var mı güncel bir link sizde.

• İşte iPhone SE 2018 :

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]
  • Arkadaşlar sıkıntıdan Antutu yapayim dedim 151k aldı, bir daha ölçtüm yine benzer sonuç çıktı. 1 sene önce 136k falan alıyordu telefonum. Bu durum sizce de saçma değil mi ?

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

• iPhone X'i s3vemeyen biri olarwk bu kasaya bayıldım.

• Le Chifre kullanıcısına yanıt
    Bakındım ama bulamadım bende hocam. Servise verecekseniz zaten şu an kurmayı telefon geldikten sonra kurarsınız artık.

• Hepsiburada da satılan demo 32gb özelliklerinde nfc yok yazıyor acaba doğru mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: baysafran

Hepsiburada da satılan demo 32gb özelliklerinde nfc yok yazıyor acaba doğru mu?
    NFC desteği varda olsa ne olur olmasa ne olur ? NFC Apple Pay’de geçerli sadece. Oda Türkiye’de yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0537

NFC desteği varda olsa ne olur olmasa ne olur ? NFC Apple Pay’de geçerli sadece. Oda Türkiye’de yok.

Alıntıları Göster
    Mesela İstanbul kart gibi kartları telefona yükleyip sadece telefon kullanarak işlemleri gerçekleştiremez miyiz?
  • baysafran kullanıcısına yanıt
    Hayır

• baysafran kullanıcısına yanıt
    İstanbul belediyesi henüz böyle bir hizmet başlatmadı. Başlatsa hengi telefon destekliyorsa ona geçerim direk, ama apple da olmayacağı kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Alıntıları Göster
    nfc mobil ödeme bildiğimiz marketlerdekinden farklı mı ? Yani her yerde olan android telefonda olan nfc farklı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

nfc mobil ödeme bildiğimiz marketlerdekinden farklı mı ? Yani her yerde olan android telefonda olan nfc farklı mı ?

Alıntıları Göster
    iPhonelarda NFC sadece Apple Pay için var. Oda ülkemizde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

İstanbul belediyesi henüz böyle bir hizmet başlatmadı. Başlatsa hengi telefon destekliyorsa ona geçerim direk, ama apple da olmayacağı kesin
    kentkartta var.
    istanbul çok geri kalmış :(
  • 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.