Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir fark yok aynı, ana güncelleme olursa yüklersiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bikaç cihaz değiştikten sonra bugün yine dayanamayıp eski sevgilim iphone se'ye geri döndüm..hakikaten muhteşem bir alet..ne kadar özlemişim hafifliğini küçüklüğünü..tam manasıyla bir cep telefonu bu cihaz..tablet gibi cihazları zorla dayattılar insanlara..hele hele bu 18:9 ekran saçmalığı anlaşılır gibi değil..

Cihazım 32gb gold renk..1800 liraya nakit aldım..cihaz ios 11.2.2 ile geldi..

Not: Pili eskiyen arkadaşlar pili değişip devam etsin bence..bu cihazın yerini hiçbişey tutmuyor emin olun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4CF12F62C

Bikaç cihaz değiştikten sonra bugün yine dayanamayıp eski sevgilim iphone se'ye geri döndüm..hakikaten muhteşem bir alet..ne kadar özlemişim hafifliğini küçüklüğünü..tam manasıyla bir cep telefonu bu cihaz..tablet gibi cihazları zorla dayattılar insanlara..hele hele bu 18:9 ekran saçmalığı anlaşılır gibi değil..

Cihazım 32gb gold renk..1800 liraya nakit aldım..cihaz ios 11.2.2 ile geldi..

Not: Pili eskiyen arkadaşlar pili değişip devam etsin bence..bu cihazın yerini hiçbişey tutmuyor emin olun..
    hayırlı olsun ben de 6s takas edeceğim bulursam:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..inşallah gönlünüze göre olur..

• quote:

Teşekkürler..inşallah gönlünüze göre olur..
    Sağ ol hocam belirli bir zaman sonra küçük ekrandan sıkılıyor insan😂

• 11.3.1 nasıl var mı yükleyen ?

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Bir fark yok aynı, ana güncelleme olursa yüklersiniz.
    ana güncelleme derken ?
    ios11 in son güncellemesine mi geçiş yapayım ?
    9.3.5 ten 10.3.3 geçmiştim daha önce.
  • Benim merak ettiğim bu minör güncellemeleri yüklemenin mantığı nedir?
    Açıklamada diyor ki iPhone 8 lerdeki orijinal olmayan ekran takılması sonucu tepkisizlik sorununu çözmek.
    Biz bu güncellemeyi yüklesek ne faydası olacak acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selam. Sony telefonumu almadan önce (xperia z) telefonların forumlarında takılırdım. Üniversiteye geçiyorum bu sene, almak istediğim telefon iphone se. Hem şık, hem ufak bir kadın için zarif bi telefon bence, fotoğraf çekmeyi de çok seviyorum. Nasıl sizce, hala alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: leloostacy

Arkadaşlar selam. Sony telefonumu almadan önce (xperia z) telefonların forumlarında takılırdım. Üniversiteye geçiyorum bu sene, almak istediğim telefon iphone se. Hem şık, hem ufak bir kadın için zarif bi telefon bence, fotoğraf çekmeyi de çok seviyorum. Nasıl sizce, hala alınır mı?
    Alınır ama bir süre sonra küçük ekran niye aldım diyebilirsin:)6s al bütce sorunun yoksa 7 alabilirsin

• leloostacy kullanıcısına yanıt
    Selam..ilk defa küçük bir kasaya sahip telefondan hoşlanan bir bayan olarak sizi görüyorum açıkçası..günümüzde kadınlar en büyük akıllı telefon hangisi ise onu alıyorlar gibi geliyor bana..özellikle 1.50cm civarı boydaki kızların elinde 6 inçlik devasa cihazlarla yürümeye çalışmaları,otobüste yada trende o cihazı elinde kullanmaya çalışırken bir yandanda tutunmaya çalışmaları garibime gidiyor..hele o devasa cihazları kulaklarına dayayarak konuşmaya çalışmaları tam bir komedi..

Ben bir erkek olarak iphone se hastasıyım diyebilirim..daha öncede 4s vs 5s kullanmış birisi olarak küçük kasaya sahip cihazlar bana hem daha estetik hem daha kullanışlı geliyor..kışın kot yada kumaş pantolon cebinde, yazında eşofman altı yada şort cebinde bu cihazı taşımak inanılmaz keyifli..

Büyük ekran sevdasına bende kapıldım ama bir süre sonra o büyük ekranda küçük gelmeye başlıyor zaten..göz alışıyor yani..ilk etapta rahatlama sağlıyor ama 3 ay sonra kullanırkende oh ne büyük ekran demiyorsunuz..ama size kalan büyük ekranlı cihazın hammallığını yapmak kalıyor..

Bunun dışında yeni nesil cihazlar çoğunlukla cam olduğu için oldukça narin..kılıfla kullanmak neredeyse zorunlu..ama kılıfla birlikte cihazın eldeki hissiyatıda ölüyor..hemde 180-200 gram olan cihaz kılıfla birlikte iyice 250gr beyaz peynir moduna giriyor :) iphone se 113gr..ve cepte çoğu zaman varlığı bile unutuluyor..kılıfsızda kullanılabilir bir cihaz ayrıca..

Bunun haricinde donanımı,pili vs gayet tatminkar..1800 liraya alacağınız en iyi alternatif olabilir..eğer uzun süreler dizi izlemek gibi yada büyük oyunları uzun saatler oynamak gibi işler için kullanmayacaksanız küçük ekran olumsuz bir durum oluşturmuyor..belki ön kamera sizi çok tatmin etmeyebilir, eğer selfie tutkunu iseniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4CF12F62C -- 27 Nisan 2018; 17:27:44 >

• Birkaç kadın arkadaşımda gördüm, özellikle Rose Gold modelini alıyorlar. Maalesef bu da dikkat çekmek dürtüsüyle tercih ediliyor. Tahmin ederim ki iPhone SE kullanan kadınların %95'i SE'nin donanımından habersizdir. Yeni olduğunu düşündükleri, bütçelerine uygunluk sağladığı ve Rose Gold modeliyle dikkat çekmek istedikleri için satın alıyorlar. Rose Gold modeli hem şık, hem ucuz hem de taşınılabilir; kadın olsaydım şaşmazdım ancak bu donanımını iyi bildiğimi ve bu sebepten ötürü tercih ettiğimi göstermezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

Birkaç kadın arkadaşımda gördüm, özellikle Rose Gold modelini alıyorlar. Maalesef bu da dikkat çekmek dürtüsüyle tercih ediliyor. Tahmin ederim ki iPhone SE kullanan kadınların %95'i SE'nin donanımından habersizdir. Yeni olduğunu düşündükleri, bütçelerine uygunluk sağladığı ve Rose Gold modeliyle dikkat çekmek istedikleri için satın alıyorlar. Rose Gold modeli hem şık, hem ucuz hem de taşınılabilir; kadın olsaydım şaşmazdım ancak bu donanımını iyi bildiğimi ve bu sebepten ötürü tercih ettiğimi göstermezdi.
    Yani ?!

• lucky s L kullanıcısına yanıt
    yükledim herhangi bir fark yok

• StipMG S kullanıcısına yanıt
    genelde güvenlik yaması

• beyler benim telefon ios 9.3.5 sürümünde. ios 11 e guncellemek istedim, cihazda 2gb alan açtım. telefonu sarja taktim, wifi bagli iken yazilim guncellemeden indir ve yükle'ye basiyorum ama ios 11'in 1.4 gb lik sürümünü indirmiyor. ne yapmam lazim? pc'den indirme sansim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

beyler benim telefon ios 9.3.5 sürümünde. ios 11 e guncellemek istedim, cihazda 2gb alan açtım. telefonu sarja taktim, wifi bagli iken yazilim guncellemeden indir ve yükle'ye basiyorum ama ios 11'in 1.4 gb lik sürümünü indirmiyor. ne yapmam lazim? pc'den indirme sansim yok.
    wifi ile pek sağlıklı olmaz itunes ile yap.
  • fuatturkrap F kullanıcısına yanıt
    Canım telefonu güncelleyip, pişman olmayın. Mutlaka kullanmanız gereken bir uygulama varsa üst sürümde onu bilemem, o zaman mecbur

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Ana güncelleme olarak, ios 11 den sonra çıkacak ios 12 demek istemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 28 Nisan 2018; 21:43:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Selam..ilk defa küçük bir kasaya sahip telefondan hoşlanan bir bayan olarak sizi görüyorum açıkçası..günümüzde kadınlar en büyük akıllı telefon hangisi ise onu alıyorlar gibi geliyor bana..özellikle 1.50cm civarı boydaki kızların elinde 6 inçlik devasa cihazlarla yürümeye çalışmaları,otobüste yada trende o cihazı elinde kullanmaya çalışırken bir yandanda tutunmaya çalışmaları garibime gidiyor..hele o devasa cihazları kulaklarına dayayarak konuşmaya çalışmaları tam bir komedi..

Ben bir erkek olarak iphone se hastasıyım diyebilirim..daha öncede 4s vs 5s kullanmış birisi olarak küçük kasaya sahip cihazlar bana hem daha estetik hem daha kullanışlı geliyor..kışın kot yada kumaş pantolon cebinde, yazında eşofman altı yada şort cebinde bu cihazı taşımak inanılmaz keyifli..

Büyük ekran sevdasına bende kapıldım ama bir süre sonra o büyük ekranda küçük gelmeye başlıyor zaten..göz alışıyor yani..ilk etapta rahatlama sağlıyor ama 3 ay sonra kullanırkende oh ne büyük ekran demiyorsunuz..ama size kalan büyük ekranlı cihazın hammallığını yapmak kalıyor..

Bunun dışında yeni nesil cihazlar çoğunlukla cam olduğu için oldukça narin..kılıfla kullanmak neredeyse zorunlu..ama kılıfla birlikte cihazın eldeki hissiyatıda ölüyor..hemde 180-200 gram olan cihaz kılıfla birlikte iyice 250gr beyaz peynir moduna giriyor :) iphone se 113gr..ve cepte çoğu zaman varlığı bile unutuluyor..kılıfsızda kullanılabilir bir cihaz ayrıca..

Bunun haricinde donanımı,pili vs gayet tatminkar..1800 liraya alacağınız en iyi alternatif olabilir..eğer uzun süreler dizi izlemek gibi yada büyük oyunları uzun saatler oynamak gibi işler için kullanmayacaksanız küçük ekran olumsuz bir durum oluşturmuyor..belki ön kamera sizi çok tatmin etmeyebilir, eğer selfie tutkunu iseniz..
    Uzun uzun yazmışsınız, teşekkürler. Cevapsız bırakmak haram olurdu :) xperia z de aşırı büyük bi ekrana sahip değil, ama bana fazla bile geliyordu. Oyunlarımı bilgisayardan oynama taraftarıyım. Bence telefonun görevi konuşmak, işin aslı benim için arka kameradan resim çekmek. Selfi çekmeyi sevmem, dağı taşı bayıla bayıla çekerim ama. Kamera performansı sebebiyle iphone 7 lere yönelesim var ama bu da minicik, tam on ikiden vurdu beni... Ne yapacağım bakalım.

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.