Şimdi Ara

Apple iPhone SE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EneSerhat Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 iOS )
9.156
Cevap
135
Favori
435.441
Tıklama
Giriş
  • Nisan'in son hadtasi yunanistan'a gidiyorum. 2 tane telefon getirme hakkim var bildigim kadariyla. Isteyen olursa 570 euro'ya 64 gb'lik alabilirim. 1 sene turkiye,2 sene de yunanistan garantisi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

İzmir Gaziemir'de sordum 2.el 1700 tl dedi kozmetik olarak çok iyi. Alış nasıl oluyor dedim 1400-1500'e alırız dedi.

|
    |
    ismldrsn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bana göre tek artısı orta tuşa basmadan kilidin kapanıp açılması. Ha dicen neden Se aldın. Almışken uzun giderli olsun dedim. 5s'im olsa almazdım.

|
    |
    mk789 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Son piyasaya sürülenlerdir

|
    |
    SISTEM-4-4-2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: semih01sem

Bana göre tek artısı orta tuşa basmadan kilidin kapanıp açılması. Ha dicen neden Se aldın. Almışken uzun giderli olsun dedim. 5s'im olsa almazdım.

Hocam o nasıl oluyor acaba açıklarmısın :) iPhone 6steki gibi mi yoksa?

Sanırım öyle hocam.
    http://sndeep.info şu siteden üretim haftasını sorgulamaya çalıştım ama öğrenemedim. Gözlerim ''week'' aradı ama bulamadım. Konu hakkında bilginiz var mı?
    |
    |
    semih01sem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen eline alınca ekran açılıyor. Parmağını okutunca kilit açılıyor. Assistive touch ile de kitleniyor.

|
    |
    mk789 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla benim imei numarama hatalı dedi hiç bilmiyorum bu siteyi. Evde sony var kutusunda revizyon numarası yazıyor oradan anlaşılıyor ne çemen çıktığı ama bunu bilmiyorum. Bak istersen kutuya rev2 falan yazıyorsa bulursun belki.

|
    |
    SISTEM-4-4-2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyv hocam

|
    |
    semih01sem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

IP7 parkmak izi okuma hızı kesinlikle çok daha hızlı. Kullanımda ise kamera haricinde bu hızı farketmek zor.

Kamerada aynen parmak izinde olduğu gibi düşünmeden işlemi yapıyor.

Şarj konusundada çok fark göremedim. Son sürüm yüklü.

SEyi aldığımdada IP7 dede şuradaki yeri bile bilinmeyen ayarların çoğunu yaptım.

GPS navigasyon harici kapalı. ekran parlak. otomatik. sesler tam ortada. titreşimler kapalı. vs kendi uyarlamalarımla birleştiğinde sonuç gayet iyi.

Gece 100de bıraktığımda sabahda 100de olduğu oluyor. Evde wifi açık, mobil data kapalı. Oyun hariç - FB, inst. whatsapp vs bir çok program yüklü.

http://www.zdnet.com/pictures/ios-10-iphone-ipad-privacy-security-settings/

https://ios.gadgethacks.com/how-to/23-important-ios-10-privacy-settings-everyone-should-double-check-0173873/
    |
    |
    e_capkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1087 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SISTEM-4-4-2

Sanırım öyle hocam.
    http://sndeep.info şu siteden üretim haftasını sorgulamaya çalıştım ama öğrenemedim. Gözlerim ''week'' aradı ama bulamadım. Konu hakkında bilginiz var mı?

seri no girilerek öğreniliyor. benim sonuç;

Genel bilgi

Model: A1723

Fabrika: F18

Yıl: 2016

Hafta: 30 (25.07 - 31.07)

Teşekkür ederim hocam. Dünde girmeye çalıştım ama olmamıştı şimdi hatamı farkettim. Seri numarasındaki ''5''rakamı ile ''S''harfini karıştırmışım. Şimdi dikkatli bakınca oldu.

Yıl:2016

Hafta:47 (21.11 - 27.11)

|
    |
    cemcem0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar, kılıf kullanıyorum fakat çok tozlanıyor, cepte kalırken alıyor tozu genelde. Cepten bir çıkarıyorum kamera ve hoparlör toz yumağına dönmüş. Sizde durumlar nedir, toz almayan kılıf vs. var mı?

Özellikle siyahsa maalesef kaçış yok. Bende de space gray var. Ben bu kılıfı aldım. Apple Reseller Lydia'dan ve bu fiyata. yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Koruma çok iyi. Tam oturuyo ve bu renk de oldukça güzel oldu. Toz sadece ekranda kalıyo ve elinle kolaylıkla temizliyosun. İşin açıkcası resimlerdeki gibi çok kaba değil. Bu rengi de kılıfı da tavsiye ederim. Resim çekip bir ara atarım.

https://elago.com.tr/u540/kilif/iphone-5-se-/-5s/flex/s5-flex-mavi.html#.WK7AFDy3zYU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Chifre -- 23 Şubat 2017; 14:8:24 >
    |
    |
    neutumn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    arkadaşlar bende pazar günü 64 gb gold alarak aranıza katıldım. Geceden şarja takıyorum sabah 7 gibi çıkarıp gün içinde aktif bir şekilde kullandıktan sonra gece yatmadan önce yüzde 50 civarında şarj kalmış oluyor. yani genel olarak telefon yüzde 50 civarındayken şarja takıyorum. Sizce doğru mu yapıyorum yoksa daha da azalmasını beklemeli miyim ?

Hocam pile hic birşey olmaz. Kafanıza göre takın.

|
    |
    apokalipta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: apokalipta

arkadaşlar bende pazar günü 64 gb gold alarak aranıza katıldım. Geceden şarja takıyorum sabah 7 gibi çıkarıp gün içinde aktif bir şekilde kullandıktan sonra gece yatmadan önce yüzde 50 civarında şarj kalmış oluyor. yani genel olarak telefon yüzde 50 civarındayken şarja takıyorum. Sizce doğru mu yapıyorum yoksa daha da azalmasını beklemeli miyim ?

Hocam yüzde 50'de şarja takmanızla ilgili bilgim yok, yanlış yönlendiremem. Ancak gece şarja takıp sabah alıyorsanız o işte de bir sıkıntı olabilir gibi.
SEO
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.