Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar büyük ihtimalle yakında aranıza katılacağım. Malum tahmin ediliyor ki eylül'de Iphone 7 çıkacak. Şimdiye kadar sadece s3 mini ve tuşlu bir telefon kullandım ve apple piyasasından haberim yok. Iphone 7 çıkınca Iphone se'nin fiyatı düşer mi? Düşerse ne kadar düşer? Teşekkürler.
  • Merhabalar Gear s2 kullanan var mı aranızda bu cihaza uyumlu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xRedLineTRx kullanıcısına yanıt
    Ağzımdan çıkan her kelimenin telefonda Karşıma reklam olarak çıkmasından sonra android defterini kapadım kısacası iOS telefonum se ye gecene kadar hiç olmamıştı iPod touch kullanıyordum sadece.

• Mediamarktda 64 lük 1999 du çarşamba akşam spariş verdim sizce gönderirlermi

• Foto ekleyemiyorum nasıl eklendiğini anlatırsanız foto atarım

• İphonede ürünün ambalajını açmadan apple türkiye garantili olup olmadığını anlayabilirmiyiz

• S.Akbas kullanıcısına yanıt
    Kanka aynı şey bendede vardı ekranın altı kırıktı morelimi bozuyordu ben Siri'yle konuşamıyordum çünkü ahize acayip kirliydi bunu bahane ettim ilk gittidğim kadın garanti dışı dedi ama belge vermedi bende randevu alıp gittim cihazın paneli değişti apple kırığı görmedi beleşe ekranı değiştirdi şuan tel resmen sıfır gibi kanka bende artık ahize ve ekrana gözüm gibi bakıyorum tertemiz resmen direk kırılmaz taktırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfhrmnky

Foto ekleyemiyorum nasıl eklendiğini anlatırsanız foto atarım

Hızlı resim diye bir site var önce resmi oraya yükleyin daha sonra mesaj yazma kısmında quote link color list gibi şeylerin yanında s image ibaresi var ona tıklayın 2 adet birşey yazacak onun arasına resmi kopyalayın hızlı resimdeki direk bağlantıda yazan linki işlem tamam.
  • Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfhrmnky

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

Bayağı ucuzmuş 16gb olandan daha ucuz

• BalıkYiyin B kullanıcısına yanıt
    Zaten 7'den az olacağı için fazla düşmez fiyatı ama düşerse de en fazla 100-200 oynar o da düşük ihtimal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kırılmaz camın bir olayı var mı cidden? Nerede hangi kalite kaç paraya yaptıralım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubilay S. -- 15 Temmuz 2016; 15:13:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Bu kırılmaz camın bir olayı var mı cidden? Nerede hangi kalite kaç paraya yaptıralım?

Olmazmı hocam,düşürürsen çizersen o ekrana olur ana erkan sağlam durur...
  • pokemon go da kaç saat ekran süresi veriyor almayı düşünüyorum da yardım edicek varsa çok iyi olur :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zava.Zin.Go

quote:

Bu kırılmaz camın bir olayı var mı cidden? Nerede hangi kalite kaç paraya yaptıralım?

Peki hangisi kaliteli? Bir sürü var, kafam karıştı biraz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zava.Zin.Go

quote:

Peki hangisi kaliteli? Bir sürü var, kafam karıştı biraz.

Spigen sağlam diye biliyorum hocam öneriliyor.
  • annem için iphone SE aldık aliexspress'ten tavsiye edebileceginiz bir kılıf var mıdır???
  • Benim telefon menüde takılmalar oluyor bildirim menüsü ve kısayol menüsü aşağıdan ve yukardan çekilince gelen menü çalışmıyor bazen uygulamadan atıyor telefon araya gitti resmen adana sıcağından o da mı nasibini aldı ne

• Büyük ihtimalle sıcaklığın etkisi vardır çünkü telefonlar en verimli 20-30 derece arasında çalışırlar.Ama çok kasıyorsa bence servise yollayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.