Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.565
Cevap
113
Favori
490.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkürler 140 dakikayı okumuştum bu konuda baya geri gidip çoğu mesajı okudum napalım artık alırsam uyurken şarja takarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Berlinde 1500 liraya(kayıt dahil) ip se 16gb var. birde 2000 liraya(kayıt dahil) s7 var. Az biraz daha ekleyince htc 10 var.

ne dersiniz ?

N11 den suan çek ve puanla 1750 ye geliyor Apple garantili ürün.Bence burdan almak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Berlinde 1500 liraya(kayıt dahil) ip se 16gb var. birde 2000 liraya(kayıt dahil) s7 var. Az biraz daha ekleyince htc 10 var.

ne dersiniz ?

N11 den suan çek ve puanla 1750 ye geliyor Apple garantili ürün.Bence burdan almak daha mantıklı.

1 yil garantisi var trde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Biliyorum da 2 yil olmasi onemli bence.Eger 1500 tl den tax free alirsaniz baya avantajli olabilir bir bakin isterseniz.

• quote:

Biliyorum da 2 yil olmasi onemli bence.Eger 1500 tl den tax free alirsaniz baya avantajli olabilir bir bakin isterseniz.

Tax free ile fiyat bu. 250 lira ucak biletleri parasi bence. 1 yil garanti de var.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Olur gibi duruyor.1 yil yeter diyosaniz digeri icin 250 farka degmez o zaman.

• quote:

Olur gibi duruyor.1 yil yeter diyosaniz digeri icin 250 farka degmez o zaman.

En kotu ihtimal bunu alicaz yoksa trden daha tel alamam. ne zaman yine almanyaya giderim bilemem

• Telefonda ekran diye birşey olmadığından uzun ekran süresi başarı degil

• Bir iphone se,nin 666 tl,si vergi olarak devlete gidiyor, yurtdışından alıyorum

Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

• ajdarvevo kullanıcısına yanıt
    Kürek gibi 5.5 inç 2k-4K ekranlarla karşılaştırırsanız ekran yok tabi. Ne gereği varsa o çözünürlüklerin. @ajdarvevo

• Odysseus348 O kullanıcısına yanıt
    Bende wp den geçtim. Wp nin klavyesi tek başına bir kriter hocam harika ötesi, şuan arıyorum mesela o seriliği ve otomatikliği

• pil kullaniminda bende 7 saatin altinda dusmedim suana kadar telefonda tek alisamadgm on kamerasini begenmedm sony z2 den gecis yapmsdm telefona onerebilcegnz kenarlarni saran bumper yada cok kaba olmayan kaliteli kilif varmi arkdslar

• tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    Edersin

• quote:

Orijinalden alıntı: xxkaya67

pil kullaniminda bende 7 saatin altinda dusmedim suana kadar telefonda tek alisamadgm on kamerasini begenmedm sony z2 den gecis yapmsdm telefona onerebilcegnz kenarlarni saran bumper yada cok kaba olmayan kaliteli kilif varmi arkdslar

Apple'ın orijinal silikon ve deri kılıflarını öneririm. Ucuz olarak ise Belkin fena değil gibi.
  • FLAC destekliyormu yav 40 gb lık flac müzik dosyası atacam telefona
  • telefon kılıfı için spigen markada daha fazla çeşit bulunuyor kullandığınız ve tavsiye edebileceğiniz modeller nelerdir?
    20 liraya aldım ama telefondan önce kırılacak gibi bir his uyandırdı bende

kılıf çok kaba olmasın slim tarzda olması daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ajmel Efkar -- 9 Temmuz 2016; 15:28:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ajmel Efkar

telefon kılıfı için spigen markada daha fazla çeşit bulunuyor kullandığınız ve tavsiye edebileceğiniz modeller nelerdir?
    20 liraya aldım ama telefondan önce kırılacak gibi bir his uyandırdı bende

kılıf çok kaba olmasın slim tarzda olması daha iyi

Apple'ın sitesinden satın aldım. 1 günde kargoladılar.

Biraz pahalı ama çok memnunum, tam bir koruma sağlıyor, çok kaliteli ürün, rengi de çok hoş.

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: xxkaya67

pil kullaniminda bende 7 saatin altinda dusmedim suana kadar telefonda tek alisamadgm on kamerasini begenmedm sony z2 den gecis yapmsdm telefona onerebilcegnz kenarlarni saran bumper yada cok kaba olmayan kaliteli kilif varmi arkdslar

Bayram boyunca %40 indirim var dı. Ben hem kardeşime hemde kendime aldım. Ekran koruyucu için hala arayıştayım.

http://www.spigen.com.tr/iPhone-SE-Kilif-Spigen-Neo-Hybrid-Crystal,PR-1868.html

• Öneriniz için teşekkürler.illaki kaliteli bir üründür fakat yinede bilemedim.

Merak ediyorum Spigen sitesinde 100 lira yada 80 liraya satılanlar n11 gibi sitelerde nasıl bu kadar fiyat kırabiliyor:/
  • arkadaşlar iphone se almayı düşünüyorum. iphone 7 çıkınca ucuzlar mı? Almak için 7nin çıkmasını bekliyim mi? cevap verirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.