Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Memnun olduğunuza sevindim. Kamerası güzeldir. Gerçi piyasa da kötü çeken telefon da kalmadı :)
    Samsungun s7 serisi bir tık daha iyi geldi bana. Özellikle gece çekimleri. Gece şarja takana kadar idare etse ben de kabulleneceğim ama maalesef ben biraz yoğun kullanıyorum. :)
    Örneğin g5 in yedek pili ve şarj standı var. Pil bittiğinde söküp takıyorum. Bu benim sevdiğim bir özellik. Yoksa dediğim gibi şu an amiral tabir edilen tüm cihazlar hızlı ve güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Sizde güncel tüm gemiler var galiba :) ne şanslısınız bence en sağlam gemiler ios'lular .
  • :)

• appstore da kategorilerde öne çıkanlarda indirme yapabiliyorken arama sekmesinde herhangi bir arama yapamıyorum bir sıkıntımı var acaba?
  • Ben Bilmem Beyin Bilir kullanıcısına yanıt
    Sosyal medya + 5 saati 3G ile dışarıda yapıldı. Bu kadar oluyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

Edit : %3 kaldı, 8 saat 2 dk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozeceze -- 4 Temmuz 2016; 3:51:02 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozeceze kullanıcısına yanıt
    Bu cok inanılabilir sayılar zaten benim de aldığım sayılar asagi yukarı. cok degil son 3 sayfaya göz gezdirin bakalım inanabiliyor musunuz :) telefonun çapı belliyken interneti de kullanarak 100 saat bekleme suresine ulaştığını iddia edeni mi dersiniz 24 saat ustu beklemeye 10 saat üstü ekran alanı mi asla olmaz demiyorum ama söylenildiği gibi yogun kullanım vs degil yani. Bu tarz mesajlar insanların kafasını karıştırmaktan öteye gitmiyor. Sonra arada ya benim niye max 7 saat diye ağlayan oluyor yanı 20 şarjda bir kere hasbelkader 9 saati gördü diye her döngüsünü bu sekil tamamlamış gibi paylasmak yanıltıcı oluyor söylemek istediğim bu.

• telefonu 1 gündür kullanıyorum önceki telefonu 5s di ilk şarjı %10 a düşene kadar kullandım sonra da 8 saat prize takılı halde şarj ettim...bugün dışarıda 4g üzerinden whatsapp da 2,5 saatlik sesli görüşme yaptım %15 şarj düşmesi oldu...önceki telefonum 5s olsa en az %50 şarj giderdi şarjdan olsun telefondan olsun çok memnunum....
  • Reliq kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözdüm sonunda. Yabancı forumlardan da yaptıgım araştırmalar neticesinde bir çok kişinin aynı sorunu paylaştığını gördüm ama çözüm basitmiş. Fotoğraf ya da videoyu fotoğraflar uygulamasindan değilde Facebook uygulamasının içindeki fotoğraflar ya da videolar bölümünden seçerek paylaşıyormuşuz bir arkadaştan edindiğim bilgi doğrultusunda. Nitekim deneyince hic sorun olmadan paylaşım yapabildim. Yine de fotoğraflar uygulamasindan da sorunsuz yapılabilse çok iyi olurdu. Umarım bu sorunu düzeltebilirler bir güncelleme ile.

• 2 sene iphone 5s 16 gb daha iphone 6 64 gb ve bugünde iphone se 64 aldım 2100 tlye artık aranızdayım

• İşlemci Samsung

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mir-i Alay -- 4 Temmuz 2016; 21:36:46 >
  • İşlemciyi nasıl öğrenirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Prfssr

İşlemciyi nasıl öğrenirim

aida 64 yükleyerek öğrenebilirsiniz....
  • benim telefonun işlemcisi samsung se modelinde tsmc işlemcisini çok az kullanmış gibi hangi se modeline baksam samsung işlemci var...tsmc işlemcili se kullanan arkadaş var mı burada arada fark var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 4 Temmuz 2016; 23:25:54 >
  • Aynı telefonun işlemcileri neden farklı hangi serisini alalım alirken

• Ben Bilmem Beyin Bilir kullanıcısına yanıt
    hocam, fişe taktığında orada uyarı veriyor. "bu iPhone son şarjdan sonra fişe takıldı" diyor yani o yazıyı görmezseniz full şarjdan sonra inen süresidir.
    yani sen istersen yap öyle ama komik duruma düşersin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarsuslu1923

Aynı telefonun işlemcileri neden farklı hangi serisini alalım alirken

Farketmez kardeşim istediğini al işlemci farkı yok olsa fark edilirdi burada..
  • jemalizm1 kullanıcısına yanıt
    Nerde yazıyor?http://cache.donanimhaber.com/ImageThumbnail2.aspx?path=https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1264532/1773257a-f5bc-4f1b-8dad-cba698a0f45b.png&size=4&bound=3&border=1&resolution=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ben Bilmem Beyin Bilir -- 5 Temmuz 2016; 2:32:50 >
  • Arkadaşlar parlaklık otomatikte, hep 4G ile kullandım.. Gördüğünüz gibi oyun ve sosyal medya kullanımı var.. Bu şekilde kullanacak kişilerin çok olduğunu düşünüyorum.. Telefon Dream League oyununda hiç ısınmıyor.. Batarya konusunda çok memnunum bu telefondan..

• Telefon ilk defa %1e düştü aldığımdan beri hep %10 civarı şarja takardım.. Buraya ekran görüntüsü atmak için böyle yaptım.. Yukarıdaki mesajımda nasıl kullandığımı belirtmiştim zaten..

• ysrylmz kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi bir bir pil ömrü var cihazın.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.