Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.070
Cevap
138
Favori
735.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler, kutu-fatura vs istemediler.
    Batarya %76 seviyelerindeydi,onda da problem olmadı
    Ekran camı taktırdım, toplamda 3318tl fark ödedim.

Eve geldim bir garip hissediyorum Telefon görünüm olarak eskisiyle aynı olunca, psikolojik olarak yeni gibi gelmedi
  • ravenous R kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
    Acaba mediamarktta her değişimde 600 tl indirim yapılıyor mu? Sizde de yaptılar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    sağolun, sadece de se alımlarında +600 TL indirim mevcut

• Aklıma gelmişken, ekranın farklı bölgelerinde toplamda 7-8 tane ölü pixel var.
    Şaka gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravenous -- 6 Haziran 2020; 21:16:38 >
    Yeni aldığınız Se de mi hocam öyleyse çok kötü. Bence hemen değişim veya iade talep edin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hemen pazartesi değişime verin. Doğrudan yenisiyle değiştirirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Symbianist S kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla ekran paneli değişiyor, yeni telefon vermiyorlar ölü piksel olunca

• LacWer L kullanıcısına yanıt
    Valla cam filmi var, desemki altındaki toz zerrecikleri ama; bakıyorum bakıyorum ne renk yapsam beyaz duruyor oralar.

Kesin nasıl emin olabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravenous -- 6 Haziran 2020; 21:37:46 >
    14 gün içerisinde iade edebilirsiniz internet üzerinden aldıysanız tabi ki ?

• FthK. kullanıcısına yanıt
    Maalesef mağazadan aldım kampanya nedeniyle

Mediamarkt ve vatan da iade alıyor diye biliyorum. Müşteri memnuniyeti kapsamında...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ,

Telefonu Apple'ın kendi sitesinden almak için ( kredi kartı hariç ) hangi ödeme yöntemleri kullanılabilir ?

Banka kartı kullanılamıyor diye biliyorum , dolayısıyla o seçenek eleniyor.

Kredi kartı sadece tek çekime müsade ettiği için onu zaten otomatik eliyoruz.

Pekala , telefon bedeli elinde nakit olan birisi , bu telefonu Apple Store'dan nasıl satın alabilir ?

• FthK. kullanıcısına yanıt
    Hafta içi sorayım bakalım

• Arkadaşlar whatapps gelen mesajlar gecikmeli geliyor yani şöyle başka telefondan kendime mesaj attığımda tek tik oluyor bu sadede mobil veri de oluyor sizde de var mı ya da çözümü bilen var mı

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    Eğer online olarak sipariş verecekseniz yalnızca kredi kartını kabul ediyor hocam. Ben de az önce banka kartımı birkaç kez denedim ancak kabul etmedi sistem.
    Yaşadığınız şehirde Apple mağazası varsa mağazaya giderek alabilirsiniz. Pazartesi günü açılıyormuş diye duymuştum.

• ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    Apple'ın Türkiye'de iki mağazası var ve ikisi de İstanbul'da olduğu için öyle bir şansımız yok maalesef...

Yine de tavsiyelerin için , eyvallah...

• Merhaba. Şimdi benim elimde bir adet iphone 5s var mediamarkt iphone se 2020 için totalde ne kadar düşecek 250 + 600 şeklinde mi ?
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    eskiden havale ile ödeme yöntemi vardı, klavyeli bir yapı kredi atmsine gidip sipariş koduyla vb yollayabilirdiniz ama o yöntemi kapatmışlar. onun dışında bir tanıdıkla vb ancak herhalde. yalnız bütün banka kartlarını elediklerini düşünmüyorum.
  • sabah iki tane mediamarkt a ugradim iphone 6 16gb cihazim normalde 600 lira sayiliyor ekranin altinda kirik (camda yok ama) yanlarda ezilme vardi birinde 50 birinde 43 tl fiyat cikti uzerine 600 lirayi koyuyor. telefonu vermeden 600 u kabul etmiyorlar ama

• Hem Türkiye genelinde sadece iki şubeye sahip olması , hemde kredi kartı haricinde ( banka kartını dahi kabul etmemesi ) hakikaten enteresan.

Bu ; " Senin elinde nakitinin olması yada paranın maaş hesabında bulunması , benim için birşey ifade etmiyor.Kredi kartı kullanmaya mecbursun " demekten başka birşey değil...

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.