Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.060
Cevap
139
Favori
734.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim aldığım kişi AliExpress den almıştı. Ugreen hızlı adaptörü, ugreen type-C kablosunu ve tuya akıllı prizi 200 TL ye almıştım.
  • SE 2020 satışa çıktığı ay satın alıp hala pil sağlığı hala %100 olan birisi varmı konuda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    2020 Eylül de almışım. Yüzde 99 hocam. 4,5 ay civarı oluyor.
  • eser_aga_83 kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi.iPhone 11 ve Pro Max lerde 1 yıl olup hala pil sağlığı %100 -99 olan var.Ama SE 2020 için aynı şekilde %100 olan varmı acaba🤔
    Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

• eser_aga_83 kullanıcısına yanıt
    Normal orijinal 5 wattlık orijinal şarj aleti ile şarj etmedim hiç. Günde 2 kereden az da şarj etmedim. Tek uyduğum nokta yüzde 15-85 şarj aralığı ve 45 dk. lık şarj sürem. Devamlı işe giderken ve eve dönerken bu aletleri yanımda taşımak sıkıntı ama. Bir tane de işyerinde de yedek olsa iyi olacak ama çok pahalı sonuçta. Hızlı şarj konforuna alıştım ama. Yavaş şarja tekrar geri dönmek istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eser_aga_83

Kullanımda ve kullanılan şarj aletide önemli.Sizin şuanki pil sağlığınızı,ilk aylarda gören var.

Tavsiyem Anker ürünleri ama çok pahalı onlar. Ugreen de fena değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: eser_aga_83

Tavsiyem Anker ürünleri ama çok pahalı onlar. Ugreen de fena değil

O markayı hiç kullanmadım.Kendim spigen 27w adaptör-type c kablosunu kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatcan007

Düşünen olursa Antalya içi 1 ay 2 haftalık %100 pil sağlıklı cihazımı 4000'e vericem

Hocam merhabalar öm attım , bildirim gelsin diye tekrar yazayım dedim cihazınıza talibim . antalya içinde elden alabilirim

• Selamlar dostlar. 64 GB versiyonunu alarak aranıza katıldım. Android'den geçiş yaptım. iOS 13.6 yüklü. Güncelleme yapmamı önerir misiniz? Pil sağlığı ve verimli kullanımı için ne gibi tavsiyeleriniz var? Ayrıca başka tavsiyeleriniz de varsa onları da alabilirim.

• KurtBeğ kullanıcısına yanıt
    bence geçme kal

14.4 sağlam olursa geçebilirsin
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• 2 ay felan oldu pil sağlığı %97 olmuş. her akşam orjinal şarzına takıp sabah çıkarıyorum niye hızlı eksiliyorki🤔🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Alakasının olduğunu düşünmüyorum. Belkin kablo ve 30w mac adaptörü ile kullandım 1 haftada %99'a düştü sağlık. Günde 1 kere şarj ederim, şarjdayken kullanmam telefonu yük altına sokacak uygulama vs. de kullanmıyorum. Yani bence ya optimizasyon hatası var ya da tamamen şans. Kaldı ki 1821mAh bataryayı kısa sürede eskitemezsiniz ekstradan efor dahi harcasanız çünkü batarya sağlığı kullanmanızdan bağımsız olarak kimyasal bir reaksiyon her türlü verim kaybediyor o kaybedilen verimide ancak uzun vadede biraz etkileyebilirsiniz.
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    pil dolunca çıkar prizden
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt
    full boşken takıyorum sabaha doğru anca doluyor. bazen gece bakıyorum hala 85 lerde oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlgilenen varsa iPhone SE 2020 128GB siyah renk sıfırdan farksız satıyorum.Ö.M atın.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    olur mu öyle sey ilk yarım saatte %50 ye kadar doldurabiliyor, geri kalanı 2 saate yakın tamamlıyor
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.