Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: its done , its done Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.070
Cevap
138
Favori
735.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İzlenmez oynanmaz demiyor kimse 6.5 inç amoled ekranlar varken bundan oyun oynamak film izlemek onlar kadar iyi olmayacaktır hiçbir şekilde. Oyun oynamak için se alan kimseyi görmedim ben şahsen. Bu telefonun da amacı günlük kullanımdaki ihtiyaçları karşılamak zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Hocam Asus un rog lenovo nun legacy miydi tam hatırlamıyorum ama bunun gibi oyuna özel cihazlar denediniz mi bilmiyorum ama mobil oyunları profesyonel oynayan kişiler o tür özel cihazlar alıp kullanıyorlar. Sıvı soğutmaları büyük bataryaları vs. var. Tabi tercih meselesi ama açıkçası ben oyun için se 2020 tercih etmezdim onlar dururken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvana08 -- 19 Kasım 2020; 18:2:33 >
  • Ya neymiş büyük ekran da oyunmus falan filan . Aga daha ıkı uc sene evvel herkes bunu kullandı. Bunda oyun oynadı bunda video izledi. Ne oldu öldünüz mü. 4.7 inc adamdır net.

• cancon65 C kullanıcısına yanıt

Çok fazla değil ama iç kısım görünüyor. Bende de kılıf var ve orayı kapatıyor. Kılıftan çıkarırken gördüm zaten. İkamet ettiğim şehirde uydurduktan bir servis var. Götürmek istemiyorum aslında. Yetkili servis diyor ama bilmiyorum. Benim cihazda kulaklık ile ilgili de problem var. Götürürsem ikisini de söyleyip şansımı deneyeceğim.

• Merhabalar arkadaşlar 11.11 de SE alarak aranıza katıldım. S9 kullanan biri olarak yorumum SE akıyor abi ya her şey kusursuz saat gibi işliyor. Batarya performansı inanması güç ama S9 dan daha iyi. Yeni diye böyledir sanırım yoksa S9 dan daha iyi bir batarya performansı olacağını düşünmezdim.

Cihaz kutudan 13.6 sürümü ile çıktı. Android kullanan biri olarak widget gerçekten çok kullanışlı oluyor zaman zaman. Widget olayı ios 14 den itibaren var sanırım. 14 e yükseltirsem batarya bakımından pişmanlık yaşarmıyım sizce ?

• nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Oyun telefonları konusunda kesinlikle hak veriyorum. Onlar zaten bu iş tasarlanmış ürünler. Sonuçta daha büyük ekran, daha yüksek kapasiteli batarya ve yüksek tazeleme hızına sahip ekranlarıyla tabiki onların sunduğu deneyimin yanından dahi geçemez bu telefon. Ama ben sadece oyun oynamak için telefon alamam. Uzun yıllar güncel ve stabil kalacak, güncel donanıma sahip aynı zamanda da ucuz bir telefon almak istediğim için bu telefon bunun biçilmiş kaftandı. Oyun performansı benim için oldukça üst seviye. Hiçbir sahnede en ufak fps drop düşüşü olmuyor. Bu zaten benim için yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Akıyor demişsiniz S9’da ne gibi sorunlar vardı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwinPowerTurbo T kullanıcısına yanıt

Sinirim oynar diye tarif ettiğiniz yere kılıftan çıkarıp bakmadım Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] ama 1. Nesil SE telefonumda vardı. 6 ay sonra kamerasında içeride bir toz parçası gördüm ve iki şikayetle verdiğimde değişim yapmışlardı. (iPhone 5s Screen gap) yazınca görsellerde çıkıyor.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Çok şikayetim yok açıkçası ki zaten hala kullanıyorum. İki hattım var.

Bildirim geliyor bildirimi çubuğunu aşağı çekerken bile kasma oluyordu. Kasma denir mi onu da bilemiyorum. Online oyunlarda ping olur ya onun gibi atlaya atlaya iniyordu mesela o bildirim ekranı.

Instagram da hikayelere bakıyorum aşağı çekip kapatacağım atlaya atlaya yapıyor mesela bu işlemi bile. Çok rahatsız etmiyor aslında saliselik şeyler ama iphone se de de aynı işlemleri yapınca yaşadığım şeylerin normal olmadığını anladım.

S9 ile SE yi aynı işlemlerde karşılaştırınca SE sanki 60hz değilde 120hz gibi kalıyor S9 un yanında Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] 

Yine de kullanım alışkanlığım ve cihazın yetenekleri bakımından S9 u avantajlı buluyorum. Gün içinde elime en çok aldığım cihaz hala S9. Twitter Instagram dan vs video indirmem gerekiyor ve ios da yapamıyorum henüz. Belki çözümü vardır ama henüz çözemedim. Telegram Facebook ve Twitter da yönettiğim sayfalar var ve bildirimlerim de oldukça yoğun. Ondan dolayı bildirim örneğini verdim yukarda.

Iphone un bu akıcılığını sevsem de yine de tam anlamıyla her şeyimi ios dan halledebileceğimi sanmıyorum. Alışmaya sevmeye çalışıyorum cihaz akıyor evet ama yapabileceklerimi sınırlı görüyorum. Tam anlamıyla alışmış değilim android de yapabileceklerimi bunda nasıl yapabilirim diye araştırıyorum şu aralar. Video indirme olayı sadece ufak bir örnek tabi.

• İlgilenen olursa 22 ay garantili iPhone SE 2020 128GB Siyah renk kutulu faturalı sıfırdan farksız telefonumu büyük ekrana geçeceğimden dolayı satıyorum.

• Ben Bilmem Beyin Bilir kullanıcısına yanıt

Hocam size ilginç bir şey söyleyeyim. Bugün araştırırken Reddit’te gördüm. iPhone 12 Pro’da bile üst taraf kasa ekran arası tozla dolmuştu. Hiçbir telefonda böyle bir şey görmedim. Alt model Samsunglar bile mükemmel dizayn edilmiş. Bu sorun çok önemli değil ama orada çok toz birikeceğini ve eğer temas ederse oradan su alacağına ben adım gibi eminim. Sizden rica etsem siz de bakabilir misiniz? Eğer sizde de varsa bu modele has bir şey değil, artık tüm iPhonelarda gelenek haline gelmiş gibi. Siniriniz oynamasın hocam. Aman diyeyim. Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] 

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt

Hayirli olsun onurcum :)

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt

Sağlam Stalker'sın reis Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] 

• Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam buraya nereden giriyoruz

• Pilim yüzde 20 ye geldiğinde uyarı versin istiyorum. Yada şarj ederken yüzde 80
    Olunca şarj etmeyi kessin yada alarm versin

• eser_aga_83 kullanıcısına yanıt
    Kestirmelerden hocam.

• Arka Kamera ile flaş on olduğu bölgeye tırnakla vurduğumda sanki içeride bir parça oynuyormuş gibi ses geliyor. Bu herkeste var mı ? Kafama takıldı
    https://www.youtube.com/watch?v=bn9Jf6GKe-Q şu ses

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThéodeN -- 20 Kasım 2020; 0:4:56 >
  • ThéodeN kullanıcısına yanıt
    Evet o ses şuana kadar kullandığım iphonelarda olduğu gibi iPhone SE de de mevcut.
    Hatta ben her kamerayı açtığımda (sessiz bi odadayken) o sesin mekanik halini duyuyordum. Canlı desteğin yönlendirmeleriyle o sorunum çözüldü. Sebebinin neuralcam olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: F.U.

Evet o ses şuana kadar kullandığım iphonelarda olduğu gibi iPhone SE de de mevcut.
    Hatta ben her kamerayı açtığımda (sessiz bi odadayken) o sesin mekanik halini duyuyordum. Canlı desteğin yönlendirmeleriyle o sorunum çözüldü. Sebebinin neuralcam olduğunu düşünüyorum.

Şu ses Canlı desteğimi aramalıyım ?

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.