Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.070
Cevap
139
Favori
735.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20-100 olarak kullanmayı düşünüyorum en mantıklısı bu olacak gibi

• nirvana08 kullanıcısına yanıt
    aynen hocam, %20’nin altına inmesi bataryaya büyük yük bindiriyor. ben de 20-100 kullanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Hocam aktiviteleri de ss alıp atarsanız çok güzel olur👍🏼. Diğer türlü çok belirsiz duruyor

• Oyunlarda biraz ısınıyor cihaz bu normal mi ? kamera kısmının olduğu yer. Yeni bir kılıf aldım ondan olabilir mi acaba . Kılıf böylehttps://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/apple-iphone-se-2020-kilif-ozel-urun-1-1-kalip-yuksek-kalite-mat-P202509342

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThéodeN -- 18 Kasım 2020; 2:53:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ThéodeN kullanıcısına yanıt

işlemci var orada, o bölgenin ısınması çok normal.

• yav bu telefon hepsiburada'da neden ucuz ? apple sitesinde 5750 olan fiyat hepsiburada'da 5099 TL'ye satılıyor. Bi işkillendim şüphelendim, yenilenmiş cihaz muhabbeti olabilir mi ? satıcı direkt hepsiburada gözüküyor ama. fikri olan var mı ?

https://www.hepsiburada.com/iphone-se-128-gb-p-HBV00000SXR4D

• the serpent T kullanıcısına yanıt

Yok hocam normal fiyati o trendyolda 4700 tl 4500 den alan arkadaslar cok var sifir kapali kutu hepsi

hiçbir sıkıntı yok hepsiburada 4600 liraya aldım geçen hafta dün elime ulaştı.sırunsuz yani tavsiye ederim

• 128 gb olduğu için sanırım 5099 TL. , 4600 TL olan 64 gb herhalde kalmamış ondan. 64 GB yeterli mi sizce minimum 3-4 senelik kullanım için öngörünüz nedir ? Bana yetersiz gelecek gibi duruyor da.

iphone 6 var bende 5 senedir kullanıyorum, 64 gb'ı dolduramadım daha. Ama yeni telefonlarda fotoğrafların boyutları da daha büyük oluyor sonuçta. 64 anca yeter diye düşünüyorum. ne dersiniz ?

İçiniz rahat olsun 64’lük yetecektir. 5 yıl 64’lük iPhone 6s kullandım ve hafıza sorunu yaşamadım. Ayrıca yüksek verimlilik modu ile fotoğraflar çok daha az yer kaplıyor. Bunu denedim ve gerçekten de hatırı sayılır şekilde fotoğraf boyutlarında azalma oluyor.
    Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hareketi azaltın pil tüketimine katkısı sizce ne kadardır.Ben düşük güç modunda hareketi azalt ı kapalı olarak kullanıyorum.Bu da duvar kağıdı efektini kısıyor.Sadece geçiş animasyonları kalıyor.İlk defa ios kullandığım ve pili verimli kullanmada forumlarda hep karşıma çıktığı için merak ettim.Cevaplarsanız sevinirim

• Amazon dan 16 sında sipariş ettiğim 18watt adaptör ve şarj kablosu az önce tarafıma ulaştı. Gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum ürünlerin. 5w ile şarj etmek cidden işkence %100 için 3 aaat beklemek bana göre değil 2020 de olacak iş de değil bence. Apple a 300-350 lira vermek istemeyen arkadaşlar için linkleri 1 sayfa geri giderek bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvana08 -- 18 Kasım 2020; 14:40:26 >

Memnun kaldığınıza sevindim hocam.

Şarj yaptınız mı sonuç nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam solak değilsen ve gitar çalmıyorsan tırnakların kesim vakti gelmiş.

18 watt diyor ama 5v 3a diye belirtmiş üstünde bir hata yok mu ? 3.6 a olmalı 18 watt olması için

• we[AGRA] kullanıcısına yanıt
    Sizin de eğer trol değilseniz boş yorum yapmayı bırakma zamanınız gelmiş hocam

• MertayKardes kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bilemiyorum o kadarını ancak 50 dk da %38 den %94 r şarj etmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

Sizin de eğer trol değilseniz boş yorum yapmayı bırakma zamanınız gelmiş hocam

Karantinadayım troll değilim çok şükür. Can sıkıntısı biraz eğlence olsun diye yazdım.Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] 

Kırdıysam affola.

• we[AGRA] kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok hocam Estağfirullah

• 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.