Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.070
Cevap
139
Favori
735.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pil açık ekran süresi telefonu kullanmadıgımda,kullandıgım süre düşük gösteriyor.1 saat ekran açık kalmışsa baya bi süre telefonu kullanmadıgımda bu süre sıfırlanıyor sizdede böylemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alarm sesi diğer seslerden ayrı kısılamıyormu bulmadım bi türlü🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar karanlık mod kapalı olmasına rağmen saat widgeti ve saat uygulaması gece modundan çıkmıyor sizce neden?
    Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

• Arkadaşlar cihazı 20-80 şarj etmek mi 20-100 şarj edip kullanmak mı daha iyidir? Deneyimlenmiş olan var mı?

• nirvana08 kullanıcısına yanıt

Ben 30 un altına indikten sonra 20-30 arası biryerlerde şarja takıyorum 100 e kadar şarj ediyorum.

• Ben 20-90 aralığında şarj ediyorum,bu arada gece düşük güç moduna aldım pil hiç düşmedi

Valla hocam sistem değişti artık bilirkişi cihazı inceleyip rapor yazıyor haliyle çok rahatlıkla bu tarz sorunlar görülebiliyor , 2. el olsa bile fark etmiyor aynı haklar sizde de geçerli :)

• Merhaba arkadaşlar çift hat kullanıp da pilde anormal bir durum yaşayan var mı?

• Merhaba arkadaşlar. Telefonum şu an 14.1 sürümüne sahip. Telefonumda bildirimlerin gelmemesi sorununu yaşıyorum.
    Özellikle sms'ler ve whatsapp mesajları anlık olarak telefonuma düşmüyor. Telefonu kapatıp açınca bazen düzeliyor ama bu sorum can sıkmaya başladı.
    Eğer bunu yaşayan olduysa çözebildi mi acaba?

• ambitious_man A kullanıcısına yanıt

sms bende olmuyor da whatsapp'ta bir sorun yaşıyorum. özellikle whatsapp aramalarında bildirim gelmiyor. gelen whatsapp mesajlarının bildirimleri de 6-7 dakika gecikmeli geliyor.

• seglopsi kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı şekilde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Whatsapp sorunu bende de var.

5s'den bu yana telefonun şarjı 40-50-60 seviyesine gelince hep şarj ederim. Burada önemli nokta arayı fazla açmamak hocam. Sürekli %20-80 arasında şarj ettiğin de yüzdesel olarak ani düşüşler ve çıkışlar olabiliyor , şarj sonrası telefonu kapatıp açtığında en az %3'lük fark bile olabiliyor.

Misal telefonu baştan yeniden kurdum , mobil veride uykuya bıraktım %100 den %99'a inmişti , aşırı sevindim :) Artık hayırlısı

• mrthll M kullanıcısına yanıt

Hocam ios 14 sürümünden beri bug vardı belki ondan sebeptir , widgeti kaldırıp yeniden ekleyince düzeliyordu bende.

• her şeyin değişip çorba edildiği bir ortamda sorun kimden kaynaklı bulmak zor açıkçası. bildirimler sizden evvel buluta gidip, oradan telefonunuza geliyor(cloud-push). sorunun sebebi başlı başına bu bile olabilir.

Kesinlikle bende de var bu olay ve artık can sıkmaya başladı. Özellikle WP de 5-6dk geç geliyor bildirimler

20-80 arası daha iyidir. ama pilin %60'ını olarak kullanmış olacaksınız.

• telefona iyi diye diye nazar değdirdim , ekran tam yapışmamış azıcık bükmeye çalışınca çok hafif şekilde , duyulabilen bir çıt çıt sesi geliyor ama ekran kasayla bitişik duruyor Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] Ekran filminden galiba dedim değiştirmeye götürmeden kendim denedim cidden telefonun kasasından geliyormuş ses...Yarın Ankara ProMC servise bırakacağım , bakalım ne diyecekler.Çok da seviyordum keratayı.Gelişmeleri yazacağım diğer arkadaşlara da örnek olması açısından.

• Aldığım ekran süresi 8 saat 51 dakika. Ekran parlaklığı yüzde 20 civarıydı ve düşük güç moduyla kullanıldı.
    Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    Bildirimlerde sorun yok bende genelde, sadece 1 kere arama bildirimi gelmedi. Ama WhatsApp ile ilgili şöyle bir sorunum var ki görüntülü konuşmalarda hem telefon fazlaca ısınıyor hem de şarjı hızlı iniyor. Bence bu konularda sorun WhatsApp’ta olabilir. Güncellemelerle düzelebilir.

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.