Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.070
Cevap
138
Favori
735.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız mesajımı düzelttim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    İphone 8 için nano ekran koruyucu taktılar benim cihaza da, yazın sıcakta direkt güneşe maruz kaldığında komple kabarıyor ama gölgeye geçince yeniden yapışıyor sorunsuz olarak kendi kendine, ekranda olduğu bile belli olmuyor çok ince ve hiç kabarcık yok, çarşıda 20 liraya taktırmıştım iyi markalı bişey değil ama çok memnunum, ekranda koruyucu yok gibi sanki

• Selam forumdaşlar. Üç yıllık iPhone 7 kullanıcısıyım. Telefonum tertemiz sorunu yok bataryası da %83 seviyelerinde. Telefonu artan kurların gidişatını gözlemleyerek ilerde alım gücümün düşeceğinden ötürü güncellemek istiyorum bu bağlamda iPhone 7 den se ye geçilir mi ?
    Kronik sorunları var mı ?
    Ya da başka öneriler var mı teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özket kullanıcısına yanıt
    Bütçe yetiyorsa ekran ve pil büyüklüğü sebebiyle iPhone 11, bütçe 5000 lira civarındayda ios istiyorsanız SE android düşünürseniz samsung s10+ tavsiyemdir, SE kullanıyorum sorunuz varsa yardımcı olabilirim, cihazda kronik problem yok bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferk_tr -- 1 Kasım 2020; 13:50:32 >
  • mt28 M kullanıcısına yanıt
    Az önce Teknosa’dan taktırdım bende hocam. 59 lira. İçime de sindi. Teşekkürler.

• zaferk_tr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yanıt için hocam. Teknosa da buldum nihayet.

• isokocak kullanıcısına yanıt

Instagram da görünen videoların linki kopyalanabilliyorsa bahsettiğim çözüm işe yarıyor. Ama diğer türlü bilemiyorum maalesef...

vakit kaybetmeden geç pil tarafında daha uzun süreli kullanım deneyimi yaşayacaksın en azından ve yeni kutular gelmeden bence geçiş yap

• vodafone ye gidip esim yaptıran var mı

• sorrento kullanıcısına yanıt

İnternette var bir sürü. Ekranları aynı zaten 7-8-se

2 gün önce 32 GB 7den geçtim eğer yoğun kullanıcı değilseniz deli gibi fark yok hızları arasında SE bariz derecede daha az ısınıyor ve bataryası daha iyi gidiyor , üniversiteliyim ve ders notları, pdf ler derken yer kalmayacaktı.Ipad pro da aldığım için apple ekosisteminden çıkmak istemedim, en mantıklı seçenek buydu.Memnunum şimdilik artan dolar kurları yüzünden geçtim birraz da , şimdi belki çok anlamıyorum farkı ama 2 yıl sonra 7'den çok hayır beklememek lazım hele 3 yıl sonra neredeyse 2020de 4S kullanmak gibi bir deneyime dönecek iş .Ben alırken 7 yi 2k fark vardı aralarında satıp 1.8k üstüne koyarak aldım Mediamarkt indiriminden.En az 4 yılı var pili değiştirdikten sonra rahat rahat gider.Bu arada 12 serisi ile beraber gelecekmiş mağazalara yeni kutular TR de daha vakit var gibi kasım ortalarına kadar.

• crimeboss kullanıcısına yanıt

Ben👍

• telefonun 24 saatte yada bir günde şarjı ekran açık süresi kaç saat gittiğini görmemiz için şöylemi yapmak gerekiyor?

atıyorum gece telefonu şarja taktık sabah 9 da şarjdan aldım kullanmaya başladım sonraki gün sabah 9 da telefonun şarjı ortalama %10-15 olduğunda da ayarlardan pil kısmına gelip ordan 24 saat lik ekran açık süresinemi bakıcam?

• Arkadaşlar bende se den se2 ye geçtim çok mutluyum ama bi sikinti var ekranin home tusuna yakin kismi her zaman daha sicak renkler veriyor hep daha bi sari bildirim kismindaki yere gore, daha önceki se dede bildirim cubugu kismi daha sariydi onu apple a gonderdim ama kabul edilmedi ayni sekil geri dondu sizin ekranlar nasil? Applein lcdlerinde kronik sanki bu.

• mratkpnar M kullanıcısına yanıt
    True Tone açık mı hocam?

• Ekran koruyucu olarak cam degilde cizilmemesi adina mobilcadde sitesinden dafoni marka ince film aldim kargo dahil 25 tl

• VaporWave kullanıcısına yanıt

Açık ama onunla alakası olmadığını biliyorum night shiftlede alakası yok beyaz ekranda belli oluyor sadece,bildirim cubugundan asagi dogru sararak gidiyor,home butona dogru en sari halinde oluyor,true tone kapatsamda ayni fark edilmesi zor bende sonradan fark ettim zaten ama var boyle bisey

• crimeboss kullanıcısına yanıt
    elektronik sim geldi mi Türkiye ye

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonklavyebükücü

2 gün önce 32 GB 7den geçtim eğer yoğun kullanıcı değilseniz deli gibi fark yok hızları arasında SE bariz derecede daha az ısınıyor ve bataryası daha iyi gidiyor , üniversiteliyim ve ders notları, pdf ler derken yer kalmayacaktı.Ipad pro da aldığım için apple ekosisteminden çıkmak istemedim, en mantıklı seçenek buydu.Memnunum şimdilik artan dolar kurları yüzünden geçtim birraz da , şimdi belki çok anlamıyorum farkı ama 2 yıl sonra 7'den çok hayır beklememek lazım hele 3 yıl sonra neredeyse 2020de 4S kullanmak gibi bir deneyime dönecek iş .Ben alırken 7 yi 2k fark vardı aralarında satıp 1.8k üstüne koyarak aldım Mediamarkt indiriminden.En az 4 yılı var pili değiştirdikten sonra rahat rahat gider.Bu arada 12 serisi ile beraber gelecekmiş mağazalara yeni kutular TR de daha vakit var gibi kasım ortalarına kadar.

reis bişey soracağım yeni kutular gelince eski kutualarla birlikte mi satılır ne düşünüyorsun, ben yeni serileri bekliyorum aslında.

• mratkpnar M kullanıcısına yanıt

Donanımsal bir sorun olduğunu düşünüyorsanız servise götürmeniz gerek hocam. Muhtemelen yenisini verirler.

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.