Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bio technolog Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
13.071
Cevap
139
Favori
735.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• AlperenAggul kullanıcısına yanıt

muhtemel bir servis yolu görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: seglopsi

muhtemel bir servis yolu görünüyor.

Güncellemeyi yapıyorum ondan sonra tekrar bakacagim. Ama sizin dediğiniz gibi servise gidecek gibi :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlperenAggul kullanıcısına yanıt

Denetim merkezini aşağıdan yukarı sürükleyip , açıp kapatabiliyor olmanız lazım o şekilde bir deneyin hocam. Cihaz güncel değilse servise gidince en başta güncelleme yapılır , 14.1 ile modem güncellemesi de geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Denetim merkezini aşağıdan yukarı sürükleyip , açıp kapatabiliyor olmanız lazım o şekilde bir deneyin hocam. Cihaz güncel değilse servise gidince en başta güncelleme yapılır , 14.1 ile modem güncellemesi de geldi.

Güncelleme sonrası, sorun çözüldü. Teşekkür ederim bilgiler için :)

• İhtiyacim olmadığı halde bende aldım 30 tlye spigen kılıfı bi kösede dursun, orjinal apple kılıfı kullanıyorum kılıf çok iyi fakat alt tarafı açık olması hoşuma gitmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LacWer L kullanıcısına yanıt
    Telefonda nasıl duruyor evde artık 4 tane kılıfım oldu bununda görünüşünü görmeden almak istemedim ?

• delimavii67 kullanıcısına yanıt

O çok saçma cidden. 300 lira verip orjinal kılıf alacağım aşağısı komple açık sebebi ne ki yani düşüp ezilsin diye mi alüminyum.

• fox5578 kullanıcısına yanıt
    Pil sağlığı düşer hocam belli bir orantısı var mı anlamadım bende tutmuyor çünkü. 30.günde 31döngü %99 , 41. Günde 44 döngü %98 ve bu aralık dahada azaldı 46. Günde 50 döngü %97 oldu bende. Artık bakmıyorum salıverdim.

• yusuffpltt Y kullanıcısına yanıt
    Döngüyle alakasi olduğunu zannetmiyorum bende 2 ay oldu hala %100 pil sağlığı, sadece dikkat ettiğim sarjdayken kullanmıyorum ve %20 altina düşürmüyorum, gün icinde şarja takip çıkardığım oluyor, 14.1 sürümüne geçtim pil sağlığım hala %100 kaldı

• https://www.technomoji.com/iphone-bataryasipili-kalibrasyonu-nasil-yapilir/

iphone pilini ayda 1 kalibre etmeniz gerekir. pil sağlığına çok bakmayın düşer de artar da.

• cream cheese kullanıcısına yanıt

Bu tip şeyler uydurma. Lütfen yetkili servis harici pilinize cihazınıza böyle tuhaf şeyler yapmayın. Zarar görebilir.

Adım 1’e bakın misal, telefonun şarjını tamamen bitirin kapansın ve 5-6 saat böyle kalsın yazıyor

???

Lityum iyon piller zaten uzun süre 0’da veya uzun süre 100’de kaldığında tam kapasitesini tabiri caizse ‘unutuyor’ ve kayıplar meydana geliyor.

Şarjda bekletmeyin uyarıları pil ayarlarındaki 80de durup uyanmanıza göre dolduran şarjı 100 yapan akıllı şarj özelliğinin amacı %100de kalmaması.

Veya kullanma kılavuzlarındaki telefonu kullanmayacaksanız %50-60 şarjda bırakın demeleri bu 0 veya 100 değerlerinden uzak kalmak.

Yetkili olmayan bir site ne diyor peki 5-6 saat şarj etmeyin 0 olarak kapanıp kalsın. Ürünü göz göre göre yapmayın denen şekilde kullanmak bu. İlla ki kapanır biter %1’de beklemek zorunda kalırsınız vesaire ama bilerek 0’da 6 saat bekletmenin bir şeye faydası olmaz.

Uygulama pildeki ölü hücreleri tespit edip aa bak buralar da doldu diyemez. Bunlara inanmayın.

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Ben telefonun ve macin pil kapasitesini programlarla takip ediyorum ve artıp azalıyor. En az ayda 1 pili tam boşaltıp tam doldurmak gerektiğini düşünüyorum. Farkediyor.

• yusuffpltt Y kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde çok fazla kılıfım olduğu için almadım. Ama YouTube de aratınca çıkıyor videolar ordan izlenim alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Numenorian Man

Bu tip şeyler uydurma. Lütfen yetkili servis harici pilinize cihazınıza böyle tuhaf şeyler yapmayın. Zarar görebilir.

Adım 1’e bakın misal, telefonun şarjını tamamen bitirin kapansın ve 5-6 saat böyle kalsın yazıyor

???

Lityum iyon piller zaten uzun süre 0’da veya uzun süre 100’de kaldığında tam kapasitesini tabiri caizse ‘unutuyor’ ve kayıplar meydana geliyor.

Şarjda bekletmeyin uyarıları pil ayarlarındaki 80de durup uyanmanıza göre dolduran şarjı 100 yapan akıllı şarj özelliğinin amacı %100de kalmaması.

Veya kullanma kılavuzlarındaki telefonu kullanmayacaksanız %50-60 şarjda bırakın demeleri bu 0 veya 100 değerlerinden uzak kalmak.

Yetkili olmayan bir site ne diyor peki 5-6 saat şarj etmeyin 0 olarak kapanıp kalsın. Ürünü göz göre göre yapmayın denen şekilde kullanmak bu. İlla ki kapanır biter %1’de beklemek zorunda kalırsınız vesaire ama bilerek 0’da 6 saat bekletmenin bir şeye faydası olmaz.

Uygulama pildeki ölü hücreleri tespit edip aa bak buralar da doldu diyemez. Bunlara inanmayın.

+++

• Telefon geldi çok beğendim İNŞALLAH şarjı üzmez çok

• beklentinizi yüksek tutmayın. pili çok uzun zaman gitmiyor. zaten internetteki testlere bakabilirsiniz. güncel apple modellerinin en kısa süre dayanan pili var. ama ufak ve hızlı . ben şahsen çok memnunum. kocaman ellerim olmasına ragmen , eşimdeki promax , çok ağır ve büyük bir tel, ama pili 1,5 -2 gün gidiyor ve 2 katı fiyata .

F/P ürünü. içiniz rahat olsun, güle güle kullanın.

Bu arada testlerde android cihazlarla karşılaştırma yapılmış. Hani ha bire türeyen androidci arkadaşlar var ya, İphone ile kablolu yaşayın diyen tayfa. 11pro max neredeyse tüm android cihazlardan daha iyi pil perf. veriyor. Büyük telefonları , büyük telefonlar ile karşılaştırmak gerekli. yada elmayı elma ile, armuttu armut ile kıyaslamak gerek :))

• Herkese merhabalar.

27 eylül günü iphone se 64 gb black aldım. İphone 6 dan geçiş yaptım. Telefondan memnunum fakat bataryasından şüpheleniyorum. Daha 1 ayı doldurmadan;

-sadece instagram, youtube ve whatsapp kullanmama rağmen
    -konum servislerini toplasanız 3 saat boyunca anca açık tutmuş olduğum onun dışında tamamiyle kapalı olan
    -parlaklığı hep otomatikte tutmuş biri olarak
    -Sadece 2 kere şarjı tamamiyle bitmiş olup onun dışında %100 olmadan şarjdan çıkarmama ve oynamama rağmen

Pil sağlığım %98 e düşmüş durumda. Sizce normal mi yoksa değil mi ? Sanki bana bi sorun varmış gibi geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MeGaDave06 kullanıcısına yanıt
    Şarj aleti olarak ne kullanıyorsunuz ??

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.