Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.068
Cevap
138
Favori
735.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu üstteki attıgımdan alan veya kullanan varsa ona göre alalım tam oturuyor deniliyor fakat ne kadar doğru bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Sıfırlaman gerekmiyor ama onlar küçük bi ihtimal de olsa format atılabileceğini söylüyor kağıt imzalatıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben se için seramik denen ekran koruyucu taktırdım. Esnek biraz ve ince. Nanocamlar gibi. Kırılmıyor. Tam kapatıyor. En kenarları, kıvrımlı yeri kapatmıyor tabii ki ama baya iyi. Gerçekten 3d cam diye bi şey yok piyasada. Hepsi esasında düz

• Spigen Ultra Hybrid 2 ile ekranı artık korumasız kullanıyorum. Nedense bu kılıf ekranın hassas noktalarını iyi koruyor. Ekran hissiyatı mükemmelleşti 👌🏻

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Bu kadar kısa sürede düşmesi normal değil. Bu durumu başlıkta okuduğum birkaç yorumda görünce sorun olduğunu düşünmeye başladım. Daha önce kullanmış olduğum iPhone modellerinde bu tarz sorunlar yoktu. Beklentim sadece günü çıkarması ve sürekli pil sağlığına bakıyor değilim. 99 düştüğünü öylesine bakarken gördüm.

Dediğim gibi beklentim günü çıkarması. Oyun oynanabilecek bir telefon değil aslına bakarsanız medya tüketimine de uygun değil. Sadece sosyal medya, bildirimler ve görüşmeler için uygun. Bende bu amaçlarla telefonu aldım. Açıkçası yanlış bir karar verdiğimi düşünüyorum. Çünkü satın alırken ekran boyutu ve pil durumunu göze almıştım. Şu an ise yeterli gelmiyor. Ekran çok küçük olduğu için kullanımda zorluklar yaşıyorum. Mailler bazen düzgün görüntülenmiyor veya parmaklarımı yanlış algılayabiliyor. Pil ise sabah işe giderken acaba bugün yeter mi diye endişe ettiriyor. Çünkü şarj etme imkanım olmayabilir. Gün içerisinde tıpkı bu mesajı yazarken olduğu gibi yani aktif kullanırken pilin su gibi düştüğünü görebiliyorum. Takıntılı değilim ama pil bence çok sorunlu. Yani 90 dan 80 e düşerken hızı 30 dan 20 ye düşerken ki hızla aynı değil. Bu çok saçma.

Telefonu seviyorum ama sorun demiyimde eksiklik dediğim kısımları göz ardı edecek değilim. Sonuçta az bir ücret vermedim. Bunun karşılığını tam isterim.

• Ekrana bir şey takmak telefondan aldığım bütün zevki öldürüyor. Ve bunlar tüketim ürünleri, tozlanmasın diye her şeyin üstüne dantel koyan ablalar gibi yapmamıza gerek yok. Kullan yıllarca eskiyince at yenisini al.

Dediğim gibi el terletiyorsa veya büyük hasarlardan korkuluyorsa şık bir kılıf kullanılabilir ama ekrana bir şey takmak... İşin zevki kaçıyor.

• Daha önceki telefonumda ekran koruyucu vardi yere düştü ekran kırıldı, artık bende kullanmıyorum, applenin orjinal kılıfını aldim çok güven veriyor

hocam zevki kaçıyor evet ama ekran değişimi 1000 tl olunca insanlar haliyle 50-100 tl cama verip korumak istiyor. ben de kılıf sevmiyorum mesela kılıfsız kullanıyorum. tasarımı öldürüyor kılıf.

• cream cheese kullanıcısına yanıt

Benim ekranım ekranda koruyucu varken kırılmıştı ondan inancımı kaybettim  

Aynısını yapıyormuşuz:))

• Merhaba bu telefonu en uygun nereden alabilirim. bildiğiniz kampanyalar varmı?

• Bende son 3 senedir aynı model kılıfı kullanıyorum ve çok memnunum. Ayrıca çok şık bir kılıf.

• LacWer L kullanıcısına yanıt
    Yeniden başladı mı hocam? Ben ve birkaç kişide güncelleme yaptıktan iki gün sonra yeniden başladı. Bu sorun yazılımsal değil de donanımsal gibi duruyor.

• pmrpyrz kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam hala yok bende. Önceden bariz vardı ama şimdi yok

• https://www.spigen.com.tr/urun/iphone-se-2020-iphone8-iphone7-kilif-spigen-neo-hybrid-herringbone-serisi

Spigen kılıf 30₺ olmuş. Kaliteli ve korumalı kılıf isteyenler kaçırmasın

Kaçmasın bu fırsat, up up up

Kaptım bir tane. Kargo ücretsiz hemde.

• pmrpyrz kullanıcısına yanıt

donanımsal çünkü hocam. telefon kapalıyken bile sallayınca çıt çıt ses gelir ki neredeyse bütün telefonlarda var bu ses.

• fox5578 kullanıcısına yanıt
    Ödemeyi nasıl yaptın hocam, kredi kartı ile ödeme yapamadım , EFT mi yaptın?

• Bir çılgınlık yapıp 13.6 sürümünden 14.1'e güncelledim. Bakalım batarya performansı ne kadar değişecek.

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.