Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.070
Cevap
139
Favori
735.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun pil sağlığı için sarjdayken telefonu kullanmamak, birde %20 altına düşürmemek, telefon geceden takip sabah almak bir sorun olmaz çünkü dolduğunda sarj etmeyi kesiyor, bunu adaptörün soguk olmasindanda anlayabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efesb kullanıcısına yanıt
    tesekkurler , arada aklim s10plus a gitmiyor degil, senelerdir iphone kullaniyorum oncesinde 4svardi .bide bu kasa da ayni kasa olacak bi 6 sene daha bayar mi
    acaba android denesem mi diyorum
    diger yandan macbookla eslesme olayindan da cok memnunum
    hic maceraya atilmasam mi :)
    (dolar 3 tl olsaydi 11pro alabilseydik keske :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abzkvby A kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon %25 olunca telefonu kullanmıyorum sırf %20 altına düşmesin diye telefonu şarjı %100 olunca hemen şarjdan çıkarıyorum ve asla telefon şarjda iken kullanmam ama 7 haftada %3 düşmesi beni üzdü gerçekten

• Benim 7 Plus da 6 haftada %2 düşmüştü , oyun pek oynamadığım halde yüne de pek dikkatli kullanmamıştım,
    sonra ipsw dosyası indirerek telefonun sıfırladım , %100 oldu tekrar, şimdi 8 hafta daha geçti hala %100, telefonu yedekleyip bu şekilde deneyebilirsiniz

• 2 aylık 128 gb sorunsuz se 2020 cihazimi ios a alisamadigim için satmak istiyorum. Kulaklığıni daha açmadım herhangi bir hatası yok. İsteyen olursa pm atabilir

• jakess kullanıcısına yanıt
    Sakın girme Samsung S10 Plus macerasına :) benim arkadaşta var bugün bir fotoğraf cekeyim dedim lanet ettim 😃 androidin yapısından mıdır nedir bilmiyorum ama çok kötü :) kimse alınmasın bu benim düşüncem.

• tolgatelli T kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam deneyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakess

tesekkurler , arada aklim s10plus a gitmiyor degil, senelerdir iphone kullaniyorum oncesinde 4svardi .bide bu kasa da ayni kasa olacak bi 6 sene daha bayar mi
    acaba android denesem mi diyorum
    diger yandan macbookla eslesme olayindan da cok memnunum
    hic maceraya atilmasam mi :)
    (dolar 3 tl olsaydi 11pro alabilseydik keske :)
    nerede 3 TL ye 1 dolar ? keşke olsa bırakın telefonu hayat ne güzel olurdu ozaman :( Ama Ekonomi Bakanımızın da dediği gibi biz maaşı Dolar ile almıyoruz...dolayısıla bizi bağlayan bir durum yok.

macbook olayına değinmişsiniz. aynı durum bende de vardı ayrıca birde Apple watch olunca hiç maceraya girmeden ekosistemde kalmak adına en az bie 5-6 sene daha devam etme kararı aldım.
  • LacWer L kullanıcısına yanıt
    bende aynı sorundan müzdaribim. birkaç sayfa evvel bende aynı şeyi yazdım. gece çok fazla şarj gidiyor açıkçası çok saçma bir durum. ios14 güncellemesi normal kullanımda biraz şarj süresinde fark etti ancak beklediğim gibi değil. batarya durumu %100 ama günde 2 defa şarj ediyorum. garip bir cihaz. kullanması keyifli ancak samsung'un 6000-7000'lik bataryalarının yanında acaba mı diye sorduruyor.
  • Geçen hafta aldım telefonu normal kullanımda 2.5 yıl önce aldığım mi 6 dan daha iyi durumda ancak oyun oynamaya kalkarsam aşırı ısınıyor ve en basit oyun bile çok şarj yiyor.

Çipine bakıp oyun oynamak isteyen arkadaşlar varsa bence çok yaklaşmasın ancak normal kullanımda navigasyon arada Twitter ve sürekli wireless bağlantı ile gün boyu rahat götürüyor şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mother of Dragons -- 22 Eylül 2020; 23:32:5 >
  • 16 Haziran’da iPhone SE 2020 ile ilk kez IOS’a geçiş yaptım.Hatta şarjı çok iyi giden Huawei Mate 9 gibi bir amiral gemisinden geçtim IOS’a.

Ama aldığım iPhone’u nasıl doğru şarj edeceğimi net olarak bilemediğim için de ; bazen % 3’lerde şarja taktığım , bazen de % 100 doluyken bile saatlerce şarja bağlı bıraktığımda da oldu telefonumu.Hatta bazen de sürekli şarja bağlı kullanmak zorunda bile kaldım diyebilirim.

Kontrol ettiğimde 3 aylık telefonumdaki Pil Sağlığım % 96 gözüküyor.Fakat benim umrumda değil arkadaşlar.Bunu da özellikle şu yüzden yazıyorum :

Bakıyorumda bu konu başlığında hâlâ %1-2’lik Pil Sağlığı için telefonu ile ilgili tedirgin olanlar var aramızda.Bence olayları akışına bırakın ve bu kadar kasmayın.Hızlı bir işlemci ile yeni bir telefon kullanmanın keyifini sürün.

Kimse bu telefona az para vermedi.Buna bende dahilim ve verdiğim para benim içinde büyük bir rakam.Ama Pil Sağlığı konusuna bu kadar takılmıyorum, tedirgin olmuyorum ve kafama da takmıyorum.Sadece keyifini sürüyorum o kadar.

Dolayısıyla size de çok umursamamanızı ve keyfini sürmenizi tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 22 Eylül 2020; 23:53:52 >

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    bende pil sağlığıma öyle bi aşırı dikkat etmiyorum. genelde yüzde 20-10 bandında bitirmeden şarja takarım. 4 defa da şarj bitti. standart bir kullanıcıyım zaten de beni rahatsız eden günde 2 defa şarj etmek ve geceden sabaha en az %10'luk bir kayıp olması.
  • 2. el satışı ne durumda bu telefonun elden çıkıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: cocukakademi

Çok memnunum. Bence şu an piyasadaki en iyi fiyat performans telefonu.
    fiyatı keşke 4000 civarında olsa
  • Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

Arkadaşlar bahsettiğim kap geldi. Hissiyat olarak çok güzel, adeta telefonu çıplak tutuyorsun. Koruması çok iyi diyemem ama dikkatli kullanıcıysanız kesinlikle öneririm. Malzemesi çok garip antibakteriyel bir malzeme. Parmak izi tutmuyor. Şeffafımsı, arkadan görünen telefonun kendi logosu. Fiyatı 70₺, yukarıda linkini bırakmıştım. Tavsiye ederim ince kap arayanlara. 7/10

• rakabzugo R kullanıcısına yanıt
    Kırılmaz camınız ne hocam? Vodafone şubesinde se camı diye seramik cam taktılar kenarlarda hava boşluğu oluyor bende.

• yusuffpltt Y kullanıcısına yanıt
    Teknosa’dan aldığım ilk gün adam taktı orda ama ne taktı hiç bilmiyorum hocam. Bir de az da olsa hava kabarcığı bende de var ahizenin üzerinde.

• Bu telefonun pili iphone 8 ile aynı sanırım.Dejinin iphone 8 için yüksek pilini alıp taksak pil süresi daha uzun gitmezmi?

• Yeni güncellemeden sonra en az 7 saat ekran süresi alıyorum. 1-2 saatinde mobil veri kullanıyorumdur, ekran parlaklığı hep yüzde 50dir. Sizde durumlar nasıl arkadaşlar, pil sağlığım 97

• smartsmart S kullanıcısına yanıt
    Önceden de yazdığım gibi IOS 14 ile batarya süresi konusunda bende de iyileşme var ve daha memnunum telefondan.

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.